30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

Terva

CITÁT - Možná bych ti mohla pomoc, než táta všechno utratí.......... Dwaine (Danny Mc Bride) má v 23 minutě na sobě tričko skupiny Metallica z albem Master of Puppets. Sledujeme zde dva příběhy. Jeden příběh dvou kamarádů z nichž jeden se chce zbavit svého otce (pro peníze) a příběh druhý, taky o dvou přátelích z nichž jeden chce chodit se sestrou toho druhého. Zatím co čin v první dvojici jejich vztah stmeluje, druhá dvojice se dostává do křížku. Pak je na tělo připevněna bomba a čas běží. T - 10 hodin. CITÁT - Pošlu tě pryč, ty vybuchneš a mě pak bude žrát svědomí......... Film je hodně o tom, kam až se dá zajít pokud jde o opravdové přátelství. .....Barvím bouchačku, barvím bouchačku na bankovní vloupačku. Vlítneme tam z atrapou, fízlové nám ksichty pošlapou..... CITÁT - Kurva, ať už tenhle den skončí !!........ Ke konci příběhu ustupuje slaboučký hip-hop tvrdému Metalu a děj získává spád. CITÁT - Sandróóó......... Čekal jsem od toho víc. ()

zolo23

Film budete milovať alebo nenávidieť a to preto lebo sa tu nakopila pekná kopa idiotov. Ja týchto týpkov proste žerem od Ansariho,McBrideho až po Nicka Swardsona, ktorý tuším ešte "normálnu" úlohu nemal. Parádne dialógy medzi jednotlivými dvojicami okorenené častým FUCKovaným dodávali tejto komédii nehoráznu šťavu. Preto odporúčam film sledovať v pôvodnom znení, dabing určite ublíži a viem si predstaviť (hlavne keď pôjde o SK dabing) preklad slova FUCK na typické do šľaka ,sakra ,do riťi a pod. Fuj ()

SarumanKo

Keby bol film 30 Minutes or Less debutom Rubena Fleischera, bolo by ľahšie stráviteľné, že ide o taký nevýrazný kúsok, avšak po špičkovom Zombielande, ktorý bol natrieskaný nápadmi, sršal humorom a vyvolával vo mne skutočné divácke emócie, je to ukážkový fail. 30 Minutes or Less je leda priemerná akčná-buddy-komédia, ktorá ma ani raz skutočne nerozosmiala a po väčšinu času nechávala úplne chladným. Kvitujem, že je to neambiciózna a uvoľnená "blbůstka", pri ktorej filmovaní sa všetci evidentne výborne bavili, ale až na zopár scén a hlášok to divákovi nemá čo dať. (5/10) ()

xxmartinxx

Pokud patříte mezi diváky, kteří na filmech hledají spíš to dobré, nebudete mít problém užít si i 30 minut nebo méně. Jestli máte naopak škodolibou radost z každé chyby, kterou lze vytknout, nejspíš i na vás čekají vyložené žně. 65%, které zaokrouhlím na 70%, které zaokrouhlím na silně nezasloužené 4 hvězdy. ()

m.a.t.o.

Áno, je to blbosť, ale nepopieram, že som sa bavil. Námet je na tento typ komédie vcelku originálny a aj samotný dej ponúka niekoľko zaujímavých momentov, (ne)očakávaných zvratov a gagov. Herci sa typovo veľmi dobre hodili do svojích úloh (Danny McBride rulezz) a aj tie úchylnosti sa celkom dali zniesť. Zábavná jednohubka. 55 % ()

• Film je volně založený na skutečném incidentu, kdy byl unesen muž jménem Brian Wells, který rozvážel pizzu. Měl provizorní bombu připoutanou k hrudi a byl nucen vyloupit banku. Později zemřel, když bomba explodovala dříve, než ji policie stihla zneškodnit. (Kroup4)
  • Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (Zix.)
  • Třetí film Jesseho Eisenberga v řadě, kde jeho postava má spojitost s Facebookem. (Kroup4)

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)