Pavelos

Bohužel muži v naději ztratili lehkost, kterou měly ženy v pokušení.. Pro mě nastal zásadní zlom po situaci se Simonou Stašovou, která se udála cca po 45minutách.. Od té doby už se to tak nějak snažilo, ale bohužel už to nebylo ono.. Nic méně, na české poměry nadstandardní snímek.. Rozhodně stojí za vidění.. ()

Lachvos

Na českou tvorbu posledních let příjemné překvapení, Polívka a Macháček vytváří atmosféru, prakticky díky jen díky ní je film živ :) Nápad taky ujde, vztahy vykresleny celkem uvěřitelně, zato o to zajímavěji, někdy až moc velký tlak na pilu při tom "hodit nějaký ten vtípek", ale jinak poklidný snímek na rodinné večery... ()

xxxvodnikxxx

Jakože české filmy mne obvykle nezaujmou, tak tomuto se to povedlo. Téma nevěry je celkem ošemetné, ale v tomto zpracování skutečně komické, až by ji člověk považoval za formalitu jako je například čištění zubů. Duo Macháček & Polívka byla moc dobrý výběr, a co týče filmových postav- mistrovké (alespoň z jeho pohledu) umění Rudolfa (B.Polívka), a do toho postavení Ondřeje (J.Macháček), ktrerý vypadá, že je duchem mimo. Většinou převládají humorné scény, a ty trapné jsou spíše vyjímkou. ()

Greg25

Dobře napsané to ano, ale komedie? Kdeže, vtipných scén jak šafránu. Příjemná oddychovka, ovšem podruhé to teda skutečně vidět nemusím a hlavně nechci. Nadhled bez vtipu, to přece jenom u komedie není ono. 60% ()

MatyM

České filmy nemusím, ale tohle se mi navzdory jisté nevkusnosti líbilo. Ať už to bylo krásnými herečkami, vtipem zpracování, výtečnou kamerou, či zábavným Bolkem Polívkou. Scéna útěku v restauraci pobaví nic a v paměti utkví i dojemný konec na horské dráze. ()

Pawlisman

Česká odechová klasika. Naštěstí jedna z těch lehce nadprůměrných. Ale více méně nejde o nic jiného než řekněme vylepšení Troškových stupidut na úroveň, kde si trpchu říkáme, že to má hlavu a patu a semtam i chytrý rozum. Ne, stále zhovadilý scénář pro české plebejce. Ale u vaření či uklízení se na to po očku koukat asi dá... 7/10 ()

waits

Jelikož jsem kdysi přečetl Balzacovu Lidskou komedii bez toho, abych si chování některých jejich postav vyložil jako návod k nevěře a jelikož jsem se pobavil u klasické frašky Slaměný klobouk bez nejmenšich morálních výčitek, můžu se přenést nad hlavní výtku komentářů,a to, že Vejdělek natočil amorální dílko, obhajující nevěru. Jednak se domnívám, že tohle hodnocení neplatí zcela, dále mě pak pohoršují daleko více jiné věci (za nemorální považuji například podporu komunistům a jiným extremistům) a co je pro moje chápaní filmu nejdůležitější, i kdybych byl prudérní, zvolené téma by mě u téhle polofrašky ani tak neurazilo. Předpokládám totiž, že primární snahou Vejdělka bylo mě pobavit, což se mu povedlo. Řemeslo mainstramové komedie zvládá výborně, dovede scému emočně vytáhnout (závěrečná scéna), gag podává jako za starých dobrých časů němé komedie (Macháčkův pád ze schodů v restauraci, tenis), scénář jede jako po másle. Macháček s Polívkou jsou komediální jistota,z Evy Kerekes sex appeal jen kape a na Petru Hřebíčkovou alias neuvěřitelnou českou Scarlet Johansson je skutečnou radostí se dívat. Vadilo mi u Knoflíkářů, že netrhám zadkem knoflíky a neplivu na vlak? Nevadilo, bavil jsem se. Začal jsem střídat partnerky podle návodu ze Samotářů? Nezačal, nechovám se podle postav ve filmu, že. Směle Vejdělkovi píšu čtyři. ()

Barbuchas odpad!

Proč??? Scénář totálně na nic! Ježiši!! Stupidní komedie, která se nedá brát ani jako oddechovka... No jasný, všichni bydlí na nábřeží! Slepec milenec? Náhrobek u Vltavy? Obě těhotný? Nevěra je v pořádku? Jako Fakt? ()

arcticsky

Tak tady nevím nevím - herci hrají velmi dobře, dialogy jsou často zábavné ale celkové vyznění filmu je takové nějaké....pochybné. Aniž bych chtěl moralizovat, vyvolává to otázky - na prolhanosti a nevěře se dá zařídit šťastný život??? Na jak dlouho? ()

Nolanofil

Krásny príbeh, výborný herci a sexi herečky... Trefne obsadená komédia, ktorá má veľa vtipných scén a scenáristických nápadov, síce myšlienku že podvádzanie robí pári šťastné nepodporujem, ale ani neodsudzujem. Závidím bratom čechom, že majú umelcov ktorý sa dokážu presadiť a vytvoriť film o vzťahoch ktorý neuráža a baví zároveň. ()

husokachna

Otřesný. Nemůžu brát vážně film, ve kterém muž reaguje na údajné provalení nevěry schováváním mlýnku na maso, to není vtipný, je to trapně jednoduchý. Jedna hvězdička za kozy. ()

Gulde

Dobře zamotanej film s nepříliš předvídatelným koncem, což je samozřejmě dobře. Film vzbuzuje adekvátní emoce, má atmosféru a scénář, kde se člověk baví prakticky celou dobu bez nějakých nudných pasáží. A když si k tomu ještě přidám luxusní čuby v hlavních rolích, dobrej film je na světě. ()

nonick1 odpad!

Na téhle komedii je k smíchu leda tak Vejdělkova představa o svádění šarmantního bonvivána (rozuměj: obstarožního řidiče taxíku) prostoduchou sexy zlatokopkou, která se bůhvíproč rozhodla rozpustit svou pomíjivou krásu ausgerechnet v kalných vodách pražské taxislužby. Všechno ostatní je na tom filmu k pláči. Zaškatulkováním postav počínaje a klišoidním scénářem konče. Snímku, distribuovaném pod názvem „Muži v naději“ by více slušel název „Zvesela šukáme“, neboť v tomto filmu si to rozdává prakticky každý s každým (každou). Králem nevěrných obšourníků je ovšem Bolek Polívka coby tchán, jehož svérázným koníčkem je focení bobrů. Ten totiž nejenže zvlčí pokaždé při pohledu na jakoukoliv sukni, přestože mu táhne na sedmdesátku, ale navíc má na pažbě obrazně řečeno již sto padesát zářezů (k tomu fotograficky zdokumentovaných – viz výše). Když pominu nehoráznost myšlenky, kdy zeťákovi radí tchán, aby byl nevěrný jeho vlastní dceři(!), tak nějak nerozumím tomu tetelivému kabelkovému štěstí tchánovy manželky, která při vědomí množství jeho mimomanželských avantýr, nemá žádné obavy z rizika celé škály nákaz pohlavními breberkami – o manželově "kompasu" ani nemluvě. Mimochodem: jestliže pánové mají mezi nohama kompas, co tam asi tak mají dámy? Buzolu? Nicméně o úspěchu filmu nerozhoduje pokleslost morálky ale výše vejdělku a ta zřejmě – i vzhledem k hodnocení zde na CSFD – nebude zanedbatelná. ()

barteca

Tři +, dobrá komedie, místy nevyvážené tempo a zbytečné odskočení do dramatu. V hlavní roli reklamně učesaná Praha. ()

Milwa

Příjemný film, který občas zabrnká i na vážnější strunu, ale povětšinou se snaží hlavně bavit. Kvalitní herecké výkony, dobrá zábava na páteční večer. Intelektuální rozměr prosím nehledejte:) Velmi by mně zajímalo kde ve skutečnosti neleznu ten skvostný interiér restaurace MAX, která z venku byla Vinohradské divadlo, ale nádherný secesní interiér nemohu zařadit. Že by hotel Paříž?? Na podruhé se mi líbil o dost méně...snižuji na 3*** ()