Relácia televízie Markíza. (oficiální text distributora)

SarumanKo odpad!

Paľo Bruchala, z ktorého modrých očí empatia priam strieka, sa ma každodenne snaží rozplakať a za to ho, bez servítky pred papuľou, nenávidím. A ani fakt, že ma omnoho častejšie rozosmeje nie je poľahčujúcou okolnosťou. Takže čo máme na programe dnes? Dieťa s rakovinou, ktoré oplakáva celá obec, potom sonda do duší obetí povodní, človek postrádajúci končatiny, ktorý sa dokáže plnohodnotne začleniť do spoločnosti a záverom niečo "zábavnejšie", nejaká vypatlaná celebritka si kúpila nový, väčší, luxusnejší dom a určite nám k reportáži pribalí aj vtipný zážitok pri sťahovaní alebo rozjuchané šteniatka, ktoré sa chvalabohu narodili zdravé. Človek musí byť asketik, aby toto aspoň raz dopozeral. (0%) ()

MM_Ramone odpad!

Jedna z publicistických relácií, ktorú pravidelne vysiela slovenská, komerčná televízia Markíza. "Reflex" sa nijak moc nelíši od iných produktov tejto stanice. Povrchrná, bulvárna, nablískaná zmes mediálnych klebiet, slovenských pseudocelebrít, pateticko dojímavých príbehov, násilia a veselých reportáži. Všetko pekne navŕšené na jednej zahnívajúcej kope hnoja. Odpad! ()

Marek1991 odpad!

Senzácie, hry na city, sem tam hyenizmus, podsúvanie príbehov takzvaných celebrít, či ľudí z danej komerčnej televízie. Čo viac dodať? To, že sa tam niekedy objavili aj dobré reportáže, čiže výnimky, podľa mňa len potvrdzujú pravidlo. Veľa konšpirácií, či chorobných názorov, obdivovanie homosexuality, bulvár, klebety, plač, depresie a podivný, či skôr pochybný moderátor, ma nútia povedať dôležité konštatovanie - Nebuďte tragédi! ()

tron odpad!

Hnus. Televízia Markíza raz za sto rokov vie urobiť program o „ťažkých životných osudoch“. Hádal by som sa, ale myslím si, že taký Vilo Rozboril v „Modrom z neba“ (hoci nie som žiadnym extra fanúšikom relácie ani moderátora), to zvládol nonšalantne. Naopak, „Reflex“ má oveľa bližšie k verejnoprávnej "Pošte pre teba". V každej časti sa nachádza viacero reportáží, z nich mnohé sú o „smutných ľudských životoch“ (smrteľné choroby, zlé sociálne podmienky). Relácii chýba úroveň, má primitívnych moderátorov (odporný mím a nejaká baba, ktorej meno našťastie nepoznám) a STÁLE siaha po zjednodušovaní a citovom vydieraní. ()

Anderton

Keď sa v tom publicistickom odpade občas prehrabete, nájde sa občas aj niečo zaujímavé. Okrem šotov so celebritami nechápem ľudí, ktorí sú ochotní verejne rozprávať o svojom krutom osude pred kamerou. Nič tým nevyriešia a diváka to aj tak nezaujíma, ten má radšej tie celebrity. Na druhú stranu občas poteší niečo z vedy. Na pravidelné pozeranie to určite nie je. ()

• V diele, keď natáčali život v bratislavskom Pentagóne, štábu na aute rozbili bočné okno a ukradli 5 eur. (Zdroj: markiza.sk) (pukjus)