Reklama

Reklama

Zoolander No. 2

  • USA Zoolander No. 2 (více)
Trailer 2
USA, 2016, 102 min (Special Edition: 108 min)

Režie:

Ben Stiller

Kamera:

Dan Mindel

Hrají:

Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferrell, Penélope Cruz, Kristen Wiig, Milla Jovovich, Justin Theroux, Benedict Cumberbatch, Justin Bieber, Jon Daly (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Uběhlo deset let a Derekovi (Ben Stiller), ani jeho kámošovi Hanselovi (Owen Wilson) už ve světě modelingu dávno pšenka nekvete. Pro něj jsou odepsaní a mrtví. Mrtvé (ale v pravém slova smyslu) začínají být i vybrané hudební celebrity, jejichž násilné konce spojuje jeden zvláštní detail – každého z nich našla policie s grimasou kopírující jeden z unikátních pohledů Dereka Zoolandera. Když takhle dopadne i Justin Bieber, rozhodne se hlavní a velmi sexy vypadající vyšetřovatelka (Penélope Cruz) pro velmi odvážný, leč také naprosto zoufalý pokus. Angažuje Dereka a Hansela a ti mají coby tajní agenti infiltrovat svět těch nejblyštivějších celebrit a najít v něm vraha dřív, než bys řekl Gaga. Aby jejich mise byla ještě o něco složitější, z vězení se právě dostal zlosyn Mugatu (Will Ferrell), který se za mřížemi doučil vše, co má umět správný záporák, a navíc tam pro Hansela a Dereka uchystal velmi brutální pomstu. Přehlídková mola budou už zase hořet. (Cinemart)

(více)

Videa (20)

Trailer 2

Recenze (327)

Kothy 

všechny recenze uživatele

To byla ale neskutečná blbost. Bohužel je to klasická 2, na 1 to prostě nemá. Staré známé tváře jsou opět zpátky, aby čelily novému nebezpečí. Děj se posouvá o 15 let dopředu a svět se hodně změnil. Derek ani Jeníček už se nevěnují modelingu a užírají se svými vlastními problémy. Nová šance prorazit ve světě modelingu je ale postaví zpět na nohy a oni čelí novým výzvám. Opět je zpátky i Mugatu, který jim pěkně zatopí. Na scénu přichází i Derekův syn Derek jr. Asi nemá cenu zmiňovat, jak stupidní je zápletka, protože proti ní byl minulý díl ještě v pohodě. Většina děje se odehrává v Římě, kde se koncentruje veškerá akce. Trochu to zachraňuje pohledná agentka módního Interpolu v podání Penélope Cruz, která i ve svém věku vypadá pořád skvěle. :) Snad už ani další díl nebude... Zase zde můžeme vidět spoustu štěků známých osobností, jako jsou například: Justin Bieber, Benedict Cumberbatch, John Malkovich, Katy Perry, Sting, Susan Boyle, Skrillex, Neil deGrasse Tyson, M.C. Hammer nebo Kiefer Sutherland. "Najde tvého syna v nějaké duté bázï." :D ()

Radiq 

všechny recenze uživatele

"No. 2" asi znamená, abyste si řekli: "No, je to dvojka, tak co byste chtěli." Už to vůbec není taková sranda, jak první díl, až na pár výjimek. Úplně jsem se posral smíchy z postavy Všeho - když se tam objevil, hranej Benedictem Cumberbatchem, vzezřením připomínající něco bizarního, co jste ještě neviděli, tak jsem dostal záchvat, chchch. Dokonalé! Podobně na tom byla reklama s kentaurem, kterou asi vymyslel taky nějakej bizár. Z dalších pozitivních věcí musím zmínit Alexaňu Atoz (Kristen Wig k nepoznání umělou), pár cameo i větších rolí + herce, kteří si ze sebe udělali pěknou prdel, použití Skrillexe jako DJe na jedné akci a role Stinga, kterej hrál Stinga, i když poněkud sešlýho. Co se moc nepovedlo, tak bylo použití Jasona Biebera, pojmenování Hansela v češtině jako Jeníčka a ten slabej konec s rituálem. Těch slabejch momentů tam bylo víc a to tak, že víc než dost, víc než povedenejch momentů. ()

Reklama

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Haprovalo mi to sem tam mezi dvěma a třema hvězdama, jenže ač uznávám, že oproti prvnímu dílu jde o level down narvanej vším možným i nemožným, i tak jsem se celkem bavila. Navíc nemůžu hejtovat film, kterej je o lidech tak krásných, že bych mezi ně sama zapadla. Možná bych je i přebila, mám rozjetejch několik slušnejch výrazů. A když už mi to málem na ty dvě i tak uklouzlo, přišla Mila. A ta to se mnou dycky uměla. Rozcupovala mou tělesnou schránku rychleji, než Biebera zásobník. Zoolander není intelektuální art kousek, tak ode mě nečekejte intelektuální hodnocení, natož koment, tady si hodnocení berou na starost nejnižší lidský pudy a vypláchnutej mozek. Relax! ()

Michi88 

všechny recenze uživatele

Ani celebrity jako Benedict Cumberbatch, Ariana Grande, Susan Sarandon, Penélope Cruz nebo Kristen Wiig a několikanásobná střelba do Justina Biebera, který nakonec padl za vlast, nedokázaly tenhle počin zachránit. Už první díl mě nepoložil do kolen a jeho pokračování je celkem slátanina. Ne sice taková jako Mládeži nepřístupno, ale i tak druhý Zoolander postrádá smysl. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $50miliónovTržby USA $28,848,693Tržby Celosvetovo $56,722,693Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,659,169Tržby za predaj DVD v USA $1,658,254║ Výstredný úlet v ktorom sa asi málokto nájde a vychutná si to. Oživujú to len krivky Penélope Cruz, ináč to moc neberie, úderných gagov je minimum. /videl v kine: 40%/ ()

Galerie (698)

Zajímavosti (10)

  • Během psaní scénáře měl Stiller pro roli inteligentní a supersexy vyšetřovatelky v hlavě jedinou herečku – jedinečnou Penélope Cruz. „Od začátku to byla jedině Penélope. Během psaní jsem si rád představoval, jak ty věty říká svým přízvukem. Byla jednou z prvních lidí, které jsem oslovil, a ona velmi rychle souhlasila. Byl jsem opravdu šťastný, protože jsem si nedokázal představit nikoho jiného, kdo by to mohl hrát." (Zdroj: CinemArt)
  • Derek Zoolander sa stal reklamnou tvárou pre nový model Fiat 500X crossover, na rok 2016. (figliar)

Související novinky

Zemřel herec Jerry Stiller

Zemřel herec Jerry Stiller

11.05.2020

Ve věku 92 let dnes ve Spojených státech zemřel komediální herec Jerry Stiller. Zprávu na svém twitterovém účtu zveřejnil jeho syn, hollywoodský herec a režisér Ben Stiller. Podle příspěvku zemřel… (více)

Zlaté maliny 2016

Zlaté maliny 2016

25.02.2017

Známe letošní vítěze Zlatých malin. Nejhorším snímkem se stal dokument Hillary's America: The Secret History of the Democratic Party, který si odnesl i další tři Zlaté maliny za nejhorší režii,… (více)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Tak který bude nakonec nejlepší film roku 2015? Revenant: Zmrtvýchvstání nebo Osm hrozných? Nebo ani jeden z nich a do čela žebříčku nej celovečerních filmů roku 2015 se u nás probojují nové Star… (více)

Kdy bude mít premiéru Zoolander 2?

Kdy bude mít premiéru Zoolander 2?

11.03.2015

Derek Zoolander je manekýnská ikona. Když se tedy včera večer objevil na pařížském týdnu módy, byl z toho docela poprask. On a jeho kamarád Jeníček ale nedorazili jen tak pro zábavu. Promovali tam… (více)

Reklama

Reklama