Diskuze

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Tato adaptace 1061str.špalku bude geniální(nebo,jak by řekl můj kámoš ze střední,genitální!). Je to neuvěřitelné štěstí,že se této Kingovy bible chopil někdo mnohem schopnější,než dement Arcel(viz.úchvatně vykastrovaná verze DT). Heh. Pokud autor skvělého filmu Mama,dělá toTO,tak to prostě nemůže dopadnout špatně:) Čus. A to jsem nehorázně zvědav,jak bude v této 1.části působit Judith(jedna z Bob Grayových,řekněme,převleků),což je postava,která v předloze není!

dushka

dushka (hodnocení, recenze)

puvod Pennyho je prave dobre posan v knize, jsem zvedaV jestli tento novy film taky bude resit jak vzniklo TO

na příspěvěk reagoval mm13, PKD

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

dushka , Troodon , L_O_U_S , Mr.Apache

Dík za rady ..ako ste hovorili pozrel som najrpv film lebo som mal celkom čas a myslím, že to bola dobrá voľba a aj keď sa jednalo až o Céčkovú produkciu film ma bavil ..bolo tam napätie a zaujímalo ma čo a ako bude ďalej ..niektoré herecké výkony boli hrozne strnulé ale to nevadí ..škoda, že sa viacej nevysvetlil pôvod Pennywisa a preto do premiéry určite prečítam knihu

L_O_U_S (hodnocení, recenze)

Já zase bych třeba raději dal nejprve šanci filmu a pak knize. Spousta lidí píše, jak je z filmu zklamaná, protože se nevyrovná knize. Takhle bude mít divák možnost posoudit film nezávisleji a pak si případně užít knihu.

na příspěvěk reagoval Nu.Fylyp

Troodon

Troodon (hodnocení, recenze)

Nu.Fylyp

Určitě nejdřív přečti knihu, odolával jsem jí moc dlouho a lituji, že jsem si ji nepřečetl dřív. Naprosto geniální záležitost. Určitě si i film potom užiješ víc. ;) Navíc se ubráníš spoilerům.

na příspěvěk reagoval Nu.Fylyp

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

knihu som nečítal, pôvodný film som nevidel ale tratiler na tento ma celkom zaujal ..čo radíte mám počkať na kino a knihu a starší film pozrieť až potom, či naopak ?

na příspěvěk reagoval dushka, Troodon, Mr.Apache

mm13

ale jako jo, dá se to pochopit, ale přeci jenom odsoudit režiséra po jednom filmu ? to mi příjde zbrklé a unáhlené, obzvlášť když teď když bude To, které rozhodne, jestli je to packal a nebo měl prostě jen smůlu, ale s druhým filmem zaboduje

Yoshitsune

Ja s Apachom po tej vecnej, názorovej stránke súhlasím. A z jeho pozície zažraného a kurevsky vzdelaného hororového fanúšika rozumiem (dovolím si tvrdiť) aj nálade jeho postov.

mm13

tebe sem nemyslel, to Mr.Apache tady má se s Andresem velký problém, ale jak řikáš, za chvilku je to tady a uvidí se, nicméně, vypadá to nadějně

TheDarKnig

Sú to len ukážky, neodrážal by som sa od nich do nejakých hlbších (pred)rozborov či siahodlhých diskusií. Len vyjadrujeme svoje predbežné dojmy len na základe tých ukážok. Niekoho nadchli, niekoho nechali chladným. Tri týždne a máme vymaľované...

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Nevím si představit, jak by to mohlo vypadat lépe, možná kdyby tam nedali ani jednu z těch lekaček... jsou tam mimochodem asi tak dvě, tak by všichni přímo hýkali nadšením.

Yoshitsune

Zlosť si ani zďaleka nevylievam, určite neodsudzujem vopred. Len tie ukážky z môjho pohľadu zatiaľ nepredviedli a neprisľúbili nič mimoriadne. Môžem si vydýchnuť, že na prúser to nevyzerá, ale na prípadné oslavné tance nemám pomyslenie. No ale veď už ani mesiac a budeme mať jasno.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Jo, Fukunaga prý chtěl adaptaci, která by byla úplně odlišná od knihy. Takže nakonec jsem vlastně spokojený, že odešel. Myslím, že ty trailery mají zaujmout právě i tu dnešní generaci, proto se tam objevuje trochu víc lekaček, nicméně, je tam hodně cítit i ta budovaná atmosféra.

mm13

já ne že bych nelitoval odchod Fukunagava z postu režiséra a štve mně to, ale Andres za to nijak nemůže, a soudit dle traileru on se i snaží, takže vlívat si vztek na Andresovi nijak nepomůže, navíc Fukunagava se podílí na scénáři a možná i něco poradí, takže bych nezavrhoval.  to je celý

Yoshitsune

Patrím do triezvejšieho spektra čakajúcich divákov, ktorí stále nezabudli na odchod Fukunagu. V jeho prípade by to bola absolútna dôvera. Ukážky jasne naznačujú, že sa pôjde v ústrety davu (prečo by sme inak neustúpili Fukunagovej vízii, že?) a ak bude výsledok "fajn", tak bude fajn, ale nič viac. Ničoho prelomového sa nedočkáme, čo by až tak nevadilo, nebyť toho prísľubu, ktorý tu bol, keď tento projekt rozbiehal Fukunaga. (celkom mi ale robí dobre, že som aspoň jeho meno mohol pri tejto príležitosti uviesť vo viacerých pádoch ;-)

mm13

né, ono to celé zatím působí hodně dobře, tak moc dobře že i těším do kina, to se mi u Kinga naposled stalo, když sem šel na Mlhu a to je už docela dlouhá doba

Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

L_O_U_S

Je třeba to (TO) podat tak, aby se líbilo mladé generaci. A ta to holt takhle chce. Kdyby tam nebyly trapné lekačky, tak by to možná nevydělalo. Proto z projektu vyhodíme Fukunagu, který z toho mohl udělat největší horror poslední doby a najmeme Mamánka, protože ten to udělá přesně tak, jak to mají mazlíčkové rádi.

L_O_U_S (hodnocení, recenze)

Co má sakra ten trailer znamenat? Nejsem náruživý čtenář Kinga a To jsem nečetl, ale hergot, není King spíš o napětí než o trapných lekačkách?

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

Z Michaela Keatona bude Michael Douglas

Z Michaela Keatona bude Michael Douglas

06.09.2024

Oblíbený herec Michael Keaton (Birdman, Batman) poslední dny a týdny tráví zejména mediální propagací svého nejnovějšího snímku Beetlejuice Beetlejuice v režii Tima Burtona (Dumbo, Sirotčinec slečny… (více)

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi