Diskuze

(hodnocení, recenze)

Mě teda trailer moc nenadchnul. Ani toho z roku 1990 jsem neviděl. No, však uvidíme :)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Esgalnor

Esgalnor (hodnocení, recenze)

Já myslím, že tady se bude útočit na pozici nejúspěšnějšího hororu všech dob - myslím, že Čelisti (470 milionů dolarů) to překoná bez problémů, no, a pokud to bude mít pozitivní recenze a ohlasy diváků... mohlo by to překonat i 672 milionů dolarů Šestého smyslu.

Yoshitsune

Každý asi ne, ale měl jsem za to, že ty nejsi každý.

A máš-li pochybnosti o mém pohledu na přátelství, tak si uvědom, že nezištně pomoci příteli v nouzi, je jeden z nejkrásnějších důkazů přátelství.

Uvažuj o tom.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Jo, podle různých odhadů prý až k půl miliardě dolarů celosvětově. Zvlášť v Americe je To (nejenom kniha od jednoho z nejvěhlasnějších amerických autorů, ale taky ta minisérie z 90. let) docela kultovní a vyrůstalo s tím hodně lidí.

Proto byl první trailer rekordní co se počtu shlédnutí týče, překonal všechny předchozí rekordy.

(hodnocení, recenze)

Hele, slyšel jsem, že snímek ''To'' má být mega výdělečný. Nevíte co je na tom pravdy?

Mr.Apache

a seš si opravdu jistý, že poslouchat tebe na živo, je pro mně to pravé ořechové, to co každý člověk hledá ? takzvaný smysl života nebo štěstí života ? seš si tím opravdu jistý ?

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Teda to je prvně, co mi někdo navrhl abych ho finančně podporoval, sem z toho docela rozhozen. Asi se půjdu dívat na porno, kde trpaslík jezdí na motorce, chlap je pomazán medem a čokoládou a ženská je přikurtována k prazvláštnímu šuko stroji, který to do ní rve, sto dvacet otáček za hodinu, snad mně to uklidní.

Mr.Apache

Promiň, ale chápu to dobře, že tě mám dotovat, jako........nějakého čápa ? Teda ty máš, zajímavý pohled na přátelství, ale asi tě dotovat nebudu, zní to sice hezky že sedíš a sedíš rád, ale finančně by se mi to asi nevyplatilo, zeptej se Babišky, ten teď prej shání obětní beránky a platí dobře.

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

Mr.Apache

To víš troll, to je jedno moderní oslovení, dnešní doby. No ptal sem, jestli si byl ten  Twinlynch, co chtěl sežrat Spinosauruse, ale to už teď ztratilo na efektivitě. No dal sem to sem, protože zítra Kin, přesněji řečeno Temná věž a tak poslouchám hudbu, která se k tomu, tak nějak hodí.

Yoshitsune

A co se týče našeho eventuálního přátelství: Stačilo by, abys to občas vzal vlakem směrem Silezia a za Ostravou vystoupil v Šenově. Kousek odtamtud je penzión U Duchánů. Sedávám tam za letních podvečerů na zahrádce. Má finanční situace teď není z nejlepších, přesto bych tam rád sedával dál. Když mi to zařídíš, budu reálně uvažovat o tom, že si tě napíšu na seznam kandidátů.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Říkali mi už všelijak, ale troll ve sbírce ještě nemám. Děkuji.

Jakou odpověď a na jakou otázku potřebuješ?

Jinak Blues Saraceno hrál jednu chvíli v Poison. Sice nevím přesně proč ho sem postuješ, ale i tak máš u mě téměř významné plus.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

mm13

Proč ne? Staly se i divnější věci. Ale nechme už toho. Já budu mít sny a ty realitu. :-)))

PKD

O tom nepíšem. Píšem o rýchlosti, ktorou by sa podľa tvojich predstáv mala natočiť dvojka. Nie je scenár, nie je obsadenie, vlastne nie je ani štáb, i keď predpokladajme, že ten sa po úspechu jednotky meniť nebude. A ty to chceš do roka a do dňa?

mm13

Já ne. Nezapomeň,že to je jeden příběh rozseklý na 2 půlky. Toto není případ,že v případě úspěchu se udělá 2. Co jsem četl,tak producenti to chtějí posléze vydat v onom 4.5h celku. Protože to celek je. Teď v září dostanem jen 1.polovinu. Jestli je to jinak,tak si asi všichni 8 měsíců vymýšleli.

PKD

Tak takejto rýchlosti by som sa vážne obával, nech by to s jednotkou dopadlo akokoľvek dobre. :-)

mm13

Já čekám v případě úspěchu příští rok. I zde to je sebejistě uvedeno:)

PKD

Práve, že sa netočili obe časti naraz. Ak bude prvé TO hitom, môžme pokračovanie čakať do dvoch rokov. Ak len prejde, tak sa bude premýšľať a kombinovať a dvojka príde o tri-štyri roky. Ak nezarobí alebo zarobí málo... tak sa nedočkáme.

PKD (hodnocení, recenze)

Napadlo mě,že by mohli posunout  premiéru v usa na 21.září a dát TO Kingovi k narozeninám,hehe:)

mm13

To pochybuju. To by musel točit Arcel a mít to 90min.,jako ta nešťastná DT. Já měl za to,že točí obě části naráz,jak se to občas děje,ale to jsem si zřejmě vysnil. Nu,nestalo by se to poprvé:)

mm13

Jak,jestli ji bude dovolené vzniknout? Tento epos bude na dvě části(jako kdysi blahé paměti,ona 3h, 90tková verze). Příští rok bude TO part II. To je snad jasný.

dushka

To TO jest v pravdě otázka do pranice. Původ Pennywise je opravdu vysvětlen v knize,leč,původ Pennywise jako takového,ne. A na to bych se(slovy velkého Luďka Soboty),nakladl,hodně:-)))

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi