Diskuze

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Mr.Apache

Já se jen zeptal, nenapadám tě. Proč myslíš, že Wan je trapný? Co tedy považuješ za kvalitní horor v poslední době? Tu ikonku mám kvůli Psychorovi, nelíbí se mu, takže je dokonalá.

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Pítrs85

No to nadšenie je úplne jednoduché. Perfektne vystihnutá atmosféra tej doby, skvelí herci a zaujímavý príbeh. Nemusí to sadnúť každému, ale to nadšenie je podľa mňa úplne na mieste, pretože po takejto amblinovke tu bol už nejakú dobu silný dopyt.

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Taky mám obavy, že je nové To stejně "osmdesátkový" jako ta přehypovaná sračka Stranger Things, u které to všeobecné nadšení absolutně nechápu. Nový Pennywise se mi nelíbí, vypadá hrozně přitepleně v tom kostýmu pierota. Ale zvědavost mi nedá a na To se samozřejmě podívám, jakožto solidní fanoušek Stephena Kinga. Ale očekávání mám, na rozdíl od většiny, sražený na minimum.

A mimochodem Wan ve svých hororech lekačky zas až tolik nepoužívá, neříkám, že vůbec, ale hororový děs buduje jinými prostředky, samozřejmě hlavně hudbou.

na příspěvěk reagoval Gladiator15

PetrPan (hodnocení, recenze)

Mr.Apache

No, pravda, použil jsem takovou zjednodušující berličku, myslím toho "staromilce".  Ale tak pro použití ve smyslu, že  současný moderní či spíš módní wanovský styl "bubu" ti nesedí, to  vcelku posloužilo dobře:-)  Lepší by možná bylo osvícený fanoušek hororu nebo něco podobného. Tvůj zájem o tenhle žánr (a jeho znalosti o něm) znám a tak mě tvoje finální hodnocení It docela zajímá. Doufám teda, že bude i komentář.

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

PetrPan

Jj, David už psal, že pro ctitele Stranger Things a všech těch osmdesátkových věcí, co je inspirovaly, je to po téhle stránce ráj.

A staromilec je myslím trochu nepřesné označení mé osoby. Spousta novějších horrorů se mi líbí mnohem víc než spousta těch starších. (A samozřejmě se to dá říct i naopak.)

Pouze preferuju jisté kvality. A na tom, že "wanovský" přístup nepovažuju zrovna za kvalitní směr ve filmovém horroru, nic extra staromilského nevidím. Ne všechno, co je módní, musí být zároveň i dobré.

na příspěvěk reagoval PetrPan

PetrPan (hodnocení, recenze)

Mr.Apache

Bubákování je tam plná řiť,  tebe jako staromilce to až zhnusí, pokud tomu dáš víc než dvě hvězdy, docela bych se divil.  Hororově tedy v současnosti nic nového pod sluncem. Ale jako adaptace Kingova románu, to už je jiná. Všechno to čurá..bubákování Pennywise je nakonec podružný, protože ta děcka jako by z knížky vypadla a celej ten příběh je pak prostě fajn, moc fajn.

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

Mr.Apache (hodnocení, recenze)

To všeobecné nadšení tady je milé, ale mám zprávy od důvěryhodných osob, že jde o strašlivě přeceněnou hloupost. DaViD´82 mi navíc potvrdil, že film naplnil všechny mé obavy z trapného "wanovského" bubákování. Vlastní soudy si ale nechám až po zhlédnutí.

na příspěvěk reagoval Pilda17, PetrPan

Esgalnor

Esgalnor (hodnocení, recenze)

Já osobně jsem nadšenej - ubránil jsem se strhnutí hypem a věřil vám v tom, že to bude jen takový mysteriózní temný fantasy... Dobrej vtip :D

Bál jsem se u minima hororů (napadá mě teď z fleku Osvícení a Ti druzí, možná Conjuring), ale To se k nim může hrdě zařadit - bojím se klaunů, ale doteď jsem nevěděl, že to je tak vážný. Od první scény s Pennywisem jsem byl při scénách s ním hooodně, vyděšenej, nesnáším je, fuj. :D

Atmosféra super, jumpscarů rozhodně není tolik, kolik jsem se bál, že bude, a navíc skvělej příběh, úžasný postavy, vynikající dětští herci (fakt doufám, že se mihnou ve dvojce alespoň) a dost vtipný. Stoprocentní dojem kazí jen trochu sice dojemné, ale dost nepřehledné finále. Jinak ale hororová pecka, která je prvním filmem viděným v kině, po kterém jsem měl cestou domů skutečně nahnáno. Klaun neuvěřitelně děsivý (to jsou ostatně všichni, ale Skarsgard to dotáhl na maximum), červený balonky a ty odtokový kanály budou asi teď trochu zlověstný. A herečka i postava Beverly byla fantastická.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Trochu mi nedává smysl, že se Richie bojí klaunů, v předloze se jedná myslím o vlkodlaky. A trochu jsem čekal lepší konfrontaci s Henryho bandou, ostatně na Henryho je třeba hodit všechny vraždy.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Deyw

Je to první díl... nebo se jim podařilo narvat oba díly do jednoho filmu?

Dle kanálové Pavoukové scény v traileru... asi jo ne? 8)

Bloody13

Bloody13 (hodnocení, recenze)

Kdo by ještě před měsícem tušil že To vydělá víc, než třeba takový The Conjuring. O hodně víc! Vypadá to na cestu k půlmiliardě.

J*A*S*M

J*A*S*M (hodnocení, recenze)

Disk

Neskutečný ... strašně dobrej rok pro horor, však co v tomhle tržebně mrzkém roce vydělalo víc, než se čekalo ... Rozpolcený, Uteč, Annabelle 2 a teď To. Snad si to studia vyhodnotí správně a povede to k boomu hororů středního budgetu v rukách schopných tvůrců

Deyw

Deyw (hodnocení, recenze)

tak jsem to videl..prislo me to takovy bez orgasmu..po pekelnym zacatku sem cekal naklad jako svine..ale pak sem furt cekal na neco a konec..vic klauna min decek a sikany a bylo by to super..takhle furt cekas na neco a ono to tam neni rozumis.. :-(

na příspěvěk reagoval Prometheus69

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

čtvrteční tržby v USA - 13,5 milionů, víc než dal Deadpool.

Náhle se odhady na první víkend šplhají už přes sto milionů.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

film velice výborně tohle dávkuje, prostě jednou strach, jednou něco jiného, jako je pomoc Beverly s koupelnou a to je síla tohohle filmu, za mně zasloužená pětka.

Z Michaela Keatona bude Michael Douglas

Z Michaela Keatona bude Michael Douglas

06.09.2024

Oblíbený herec Michael Keaton (Birdman, Batman) poslední dny a týdny tráví zejména mediální propagací svého nejnovějšího snímku Beetlejuice Beetlejuice v režii Tima Burtona (Dumbo, Sirotčinec slečny… (více)

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi