Diskuze

Castrator (hodnocení, recenze)

"Nejde při psaní příběhů do hloubky? No záleží co si pod tou hloubkou člověk představí."

Tohle je prostě perla:-D

Ještě by mohl napsat, že záleží na to, co si kdo představuje pod literaturou a bylo by to dokonalé.

Základy ze střední školy:

Pro zájemce o základy lit. teorie a pojmy:

Pak se můžete odpíchnout k dalším publikacím, případně přijít diskutovat s experty, do té doby nejste partnerem do diskuze.

na příspěvěk reagoval hladass

Castrator (hodnocení, recenze)

"Se dívám, žes Interstellar ani nehodnotila, takže to mám chápat tak, žes ho neviděla?"

To máš chápat především tak, že ho nehodnotila.

Pak nemají ty diskuze vypadat tak, jak vypadají. Neuvěřitelné toto. Prostě neuvěřitelné.

Castrator (hodnocení, recenze)

"Jo, ale vyjadřování k něčemu, o čem víš prd, ti přijde košer? :)"

Ptá se někdo, kdo se pouští do oblasti literární teorie a nemá ani ponětí o základních pojmech:-D Viz diskuze asi dva měsíce stará. Tady je sranda.

Yoshi, do toho, nenech se umlčet!

VaHo

VaHo (hodnocení, recenze)

no, pro mě to nekorunovaný král hororu je, už jen za tu velmi vysokou úroveň knih a jeho silnou kadenci v chrlení knih. Ale ať má na to každý svůj názor :-)

Aluska88

Aluska88 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Musím se asi připojit, protože mám dojem, že jenom slyším "Dunkerk", a už z toho lezu po zdech:D Nolan je jistě skvělý a zručný filmař, ale ze všech jeho filmů jsem nikdy nepocítila takové emoce, jaké jsem někdy zažila během sledování jediného nějakého malého, neznámého filmu. Viděla jsem spoustu válečných filmů, které nenatočil žádný slavný režisér a byly tak silné, ale nejsou třeba masově známé, protože neměly "mega" prostředky na PR. Stejně to mám s Interstellarem. Raději dám přednost nějakému low budget filmu, s neznámými herci, než abych pocítila touhu vidět tento film.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Yoshitsune

TheDarKnig

podívej, jak velkou solidaritu sem projevil u Nolana, mohl sem být hajzl a jít do kina, mohl sem být mega hajzl a film odstřelit jednou hvězdičkou, neudělal sem ani jedno. Některé Kingovy příběhy/povídky sem četl, některé ne, za to sem viděl jejich filmové verze, tak nebuď na mně ošklivý.

TheDarKnig

promiň, ale já k tomu musím vyjádřit, jinak mi to nedá, ber v potaz že nejsem mentálně postižený, jako 3.8.2017 21:28 ,ale prostě musím říct, to co mám na srdíčku :)

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

na Lovecraftovi sou asi nejslabší, ty jeho menší povídky, jako Bílá loď, Polaris a podobné, některé více a některé méně souví s těmi většími povídkami, jako je Dagon a nebo Volání Cthulhu, které zase ale patří mezi ty nejlepší. Ale třeba z takového Pickmanova modelu, jde opravdu hrůza.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a logicky tím nejlepším ve světě filmu, sou nepřímo ty tři filmy od Carpentera, která ani neni nutné jmenovat

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Mraxis

Materiálu by bylo i na čtyři filmy, stále by bylo nejlepší, kdyby to adaptovali do nějaké série o 16 dílech. Ale snad to bude fajn i takhle.

Mraxis

Mraxis (hodnocení, recenze)

Každý spisovatel má své lepší a horší díla. A nemyslím si, že existuje spisovatel, který je schopen uchvátit každého. Ne každá povídka nebo kniha od Kinga mě uchvátila a stejně to mám i u dalších spisovatelů. U hororové tématiky například Lovecrafta. Nevidím důvod k tomu korunovat jednoho autora jako krále. Myšlenkově a emočně se tím člověk uzavírá jiným věcem, lidé jsou různí a jejich představivost také. Jak autoři, tak čtenáři. Taky si myslím, že důležitý oddělit autora od díla a jednotlivé díla od sebe. Například Sapkowski je mi jako člověk velice nepříjemnej, ale mám hrozně rád jeho knížky. Většina z nich mě hodně oslovila... Nom... IT. Dobrá kniha (ale s jednou pasáží, která jde na můj vkus moc daleko) a myslím si, že je to super materiál s klidem na dva filmy. Režisér, který se toho ujal má mojí důvěru. Mama od něj se mi líbila.

Castrator (hodnocení, recenze)

King je jen pisálek. Dobrý pisálek, ale pisálek. Tak to je a už jste asi zapomněli, že jsem vám to už jednou vyjasnil.

Pilda17

no já ani nevim někde se píše že jo, někde že ne, Del Torro nic neřiká jen je nasranej, že mu s Kodžimou nevyšlo SH a to je celé

TomX2

TomX2 (hodnocení, recenze)

Kaufman

na to, priznám sa, som zvedavý.. snáď sa toho chytí nejaký poriadný režisér a nepreflákne to..

na příspěvěk reagoval Kaufman

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi