REC 3: Počátek

• Španělsko [REC]³: Génesis (více)

Diskuze

MIG29 (hodnocení, recenze)

desolator6: videl si to ? ja som pozeral otrasnú kinoverziu a ešte k tomu po španielsky, tomu, že sa to odohráva pred REC 1 nič nenasvečovalo okrem vratníka ktorého pohryzol nakazený pes, v zombie žánry je to nadpriemer ale zo sériou rec to podľa mňa nemá skoro nič spoločné

RKBoy

RKBoy (hodnocení, recenze)

Farskeho12: tebe viac ako 14 nie je ,že ? tvoj profil hovorí za všetko :D

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

až na to, že Pilda17 tu už vysvetloval, že sa vlastne odohráva skôr súbežne s jednotkou len na inom mieste. Info o prequelu boli len dohady ;)

MIG29 (hodnocení, recenze)

Neviete nahodu niekto čo to ma spoločné s prvými dvoma dielmy ? Stiahol som si kinoverziu len tak som si to preblikal a mne sa zdá že vôbec nič, až na ten názov .

desolator6 (hodnocení, recenze)

Žralok: pokial ide o zly "pocit" ze nelegalne stahujes tak potom len warez, ktory je (aspon na slovensku) legalny :-)

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

MIG29: Kino určitě nebude. Stejně jako u předchozích dílů. A na DVD u nás si určitě sakra počkáme. REC 1 vyšel v roce 2010 a natočen byl 2007. REC 2 vyšel 2011 a natočen 2009. Počítam že tenhle u nás na DVD bude až tak 2014. Takže jak napsal desolator6. Sledovat stránky na stahování.

desolator6 (hodnocení, recenze)

MIG29: na "premieru" mozes hned zabudnut, sleduj warezove a torrentske stranky....

MIG29 (hodnocení, recenze)

neviete či sa da film od nekiaľ zohnať alebo kedy bude mať premieru v CZ, SK ?

desolator6 (hodnocení, recenze)

Farskeho12: ja zas nechapem preco ty mu odpad! automaticky nedas. film si nevidel, nevies aky je... rovnaky nazor pojaty z ineho uhla pohladu

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Farskeho12: to je tvůj názor, pokud odcházím z kina nasraný, zklamaný a mám chuť z kina odejít, tak nemůžu dát nic jiného! Taky ti nevyčítám odpady, který dáváš, je to můj názor a pokud se ti nelíbí, tak máš smůlu. Nebudu to měnit i kdyby si se měl stavět na hlavu..

Farskeho12 (hodnocení, recenze)

Pilda17: OK.Ja vcelu chápem tvoje postoj k filmu.Ale nechápem prečo si mu dal rovno ODPAD! Je pravda že ja som ho ešte nevidel ale silno pochybujem a dúfam že dobre že mu odpad nedám.Mohol si mu dat aspon ked už tak 1* ! Ale ODPAD sa mi zdá naozaj dost kruté hodnotenie,to je všetko.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Farskeho12: Hele jediné tupé děcko, které vidím si ty :D Každý můj názor pochopil a vyslechl a neměl nic proti, jediný ty si mimo a netušíš. Vypadni z diskuze a už se nevracej, protože uděláš líp. Nenavážej se do lidí, který neznáš, protože jsem tu pár let a lidi už mě znají a pochopí moje hodnocení. Pokud ten člověk není primitiv jako ty samozřejmě :D

Farskeho12 (hodnocení, recenze)

desolator6: Ked ty to tak velmi chýba popros tatka aby ta uspokojil tupče.Od takeho buzeranta ako si ty sa ja urážat nenechám.Decko tupe.

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

Farskeho12 je ondrej100 (aka frajerka), takže nemá cenu reagovať ;)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

desolator6: Ano uvítám změnu, ale pokud se to nedrží vůbec předlohy a jde o úplně něco jiného? To nepovažuji jako REC, to je zase můj názor. Já si to představoval úplně jinak a možná to je chyba..

desolator6 (hodnocení, recenze)

Pilda17: zatial som film nevidel ale musim sa stale drzat toho co som uz niekdedy davnejsiue pisal... nemali by sme film hodnoit podla toho ze "nebol ako tie pred tym"... preco by to tak malo byt? predstav si ze by tak vyzeral rec 3, rec4, co by z toho bolo? nieco na sposob saw serie. pokial film zacne mat presne naplanovany dej (ako saw) padne to do megalise, do absolutnej sracky ktora bude rovnaka ako ta pred tym. trosku zmeny mozno nezaskodi... len moj nazor :-)

Farskeho12: za tvoju gramatiku by som ti dal BAN na csfd, FB, vstup medzi slusnych ludi a tu klavesnicu by som ti najradsej strcil do analu...

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Farskeho12: V REC nejde o akci, ale o atmosféru, kterou měl první a druhý díl skvělou. Trojka není REC, ale zombie genesis. Od REC čekám dokonalou kameru, u který nevíš co se stane a hlavně točená "home" způsobem. Trojka je obyčejná zombie řežba a s REC1 a 2 nemá kromě názvu společného nic. Plaza není režisér, ale slušně řečeno "koňomrd". Vše jsem psal v komentáři a už se jen opakuji, prostě nenavázal na úspěšnost prvních dvou. Od REC nečekám "jen" zombie horor, ale daleko víc. Pokud chci vidět zombie film, tak sáhnu úplně někam jinam a budu se bavit tisíckrát víc...

dubinak

dubinak (hodnocení, recenze)

Farskeho12: Víš,když má nějaký film hodnocení téměř nadprůměrné a vyskytne se tam třeba několik odpadů..tak je zřejmé,že těm lidem film prostě nesedl. Každý máme jiné chutě..kdyby to bylo u všech stejné,byla by tu nuda. a každý si může hodnotit jak chce a necpát těm druhým pravý opak jeho hodnocení..

Farskeho12 (hodnocení, recenze)

Pilda17: Podla mna to nemohlo dopadnút horšie ako REC 1.Podla traileru vidím že je tam aciie akž až a čo mi v REC 1 chýbalo.Rec som dal ina 3* lebo som pri tom zaspal a to sa mi dlho nestalo.Nebit toho super konucu dám iba 2*.V REC sa 45 minut nič nedeje iba sa tam rosprávaju a vydíš ako sa da dojebat akcia hasičou.No nechcem zabrdat ale na to že ich dam išlo na jednu staru pani aspon 4 hasiči a záhranar s kamaramanom a nechaju sa 2 nakazit tak to nemôžem nazvat inač ako demencia.A taka atmosféra že som sa vôbec nebál ani nehovorim.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Farskeho12: Proč? Protože prvotní pocit je prostě takový, větší zklamání jsem nezažil ani nepamatuji a právě proto. Jak jsem psal, až upadne zklamání a REC vyjde na DVD, podívám se po druhé a třeba hodnocení změním. Prvotní pocit je vždycky jiný než ten další. Transformers 3 jsem dal odpad, po sléze 3*. A je spoustu filmů, kterým jsem dal nejdříve 5 nebo 4* a po 3 dnech hodnocení snížil třeba o 1-2*.. Objektivnější budu až na druhý pokus, teď jsem znechucen a silně zklamán. Tohle je už jen zombie zabíjačka jako x dalších a své kouzlo REC3 ztratil..