Reklama

Reklama

Hříšníci

(seriál)
Trailer 1
USA, (2011–2021), 118 h 29 min (Minutáž: 43–59 min)

Režie:

Mark Mylod, John Wells, John Dahl, Todd Holland, Stephen Hopkins (více)

Hrají:

Emmy Rossum, William H. Macy, Cameron Monaghan, Steve Howey, Justin Chatwin, Michael Patrick McGill, Joan Cusack, Jeremy Allen White, Jane Levy (více)
(další profese)

Série(11) / Epizody(134)

William H. Macy hraje Franka Gallaghera, hrdého svobodného otce šesti chytrých, pracovitých a samostatných dětí. Nejsou jako ostatní rodiny, které znáte, ale ani v nejmenším se za to nestydí... (HBO Max)

Videa (67)

Trailer 1

Recenze (158)

Bukk 

všechny recenze uživatele

Snad jediný člověk, který mi z britského osazenstva chybí, je James McAvoy, protože tady tenhle Steve mi prostě moc nesedl. Ale zase se hodí k Fioně. A když už jsem u těch postav, tak jednoznačně nejvíc mě baví linka Ian(a) (a ne, není to jen proto, že je zrzek :D - i když tím sympatie znásobuje). Jo a bez Lipa, to by nejspíš seriál spadl o hodně níž. Co se tedy jej samotného týče, seriálu myslím, tak hození si jej do oblíbených by mělo říct vše podstatné ne? Potenciál rozjetých příběhů je s každou sérií větší a vše prostě padne. Čtvrtá série se rozjela božsky, nenapodobitelné postavy a Carl! Když jsem psala o tom, že mám oblíbené dějové linky, tak teď se rozdíly maximálně smazávají a těším se, jak to letos dopadne. ()

Hollohlaway 

všechny recenze uživatele

Výborný. Ulítlá rodinka socek, která se rve se životem co se dá, a jsou přitom vtipný, zajímavý, sexy ( Fiona) a každá postava je svá a originální. Postavy jsou největší plus scénáře, který je občas stereotypní a trochu prvoplánově šokující, což na druhou stranu generuje pořád tuny zábavy. Nejlepší postavy Lip a Debbie. ()

Reklama

mirak2 

všechny recenze uživatele

Zial, v seriali absentuje akykolvek dej a vacsina je postavena na tom, ze Frank lezi spity v obyvacke, Frank lezi spity v kuchyni, Frank lezi spity v kupelni, Frank lezi spity na barovom pulte v krcme, Frank lezi spity na lavice v parku a vsetci si do neho radi kopnu. Prezivanie rodiny zo dna na den nie je dej, nie je to ani extra vtipne, skor depresivne a nebyt skvelych postav a ich vybornych stvarneni, tak by som to prestal pozerat po 3 dieloch. PS: Fiona je krasna a Karen je nadherna. ()

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Úvodní epizoda mě natolik nadchla, že nešlo jinak než se na celé tři řady podívat během pár dnů a dobrá zpráva pro mě, že nová série začíná za 10 dnů.. Na začátku se mi teda Steve líbil, ale postupem času se mi spíše zprotivil.. zvláště ve třetí sérce už jsem si říkala, kdy ho to přestane bavit být ženuškou v domácnosti a totálním srabem a lhářem, ale do konce 2. série jsem ho žrala. A pro Iana mám jen slovo obdivu.. óóó... a je fuk, že je to gay (bavím se o postavách nikoliv o hercích). Tak už dost s tím rozplýváním se nad mužskou částí Gallagherovic "rodiny". Seriál mě nadchl svým humorem, otevřeností ohledně sexuálního života nejen orientace, hereckými výkony... Tuhle rodinku jsem si zamilovala.. jejich vztahy, periperie a sračky, kterými se probírají... vážně naprosto neuvěřitelné hovna se jim dějí a vždy to vyřeší pro mě nečekanou cestou, která snad ani není uvěřeníhodná... (pardon za mou mluvu, ale po týdnu stráveném s touhle rodinkou to pochytíte :D). Upřímně mě zajímalo, kolik daným postavám je vlastně let, protože nikdy to tam nebylo řečeno najednou... takže pomalu postupně u různých dílů jsem se to dozvídala, tak tady je přehled, kolik jim bylo v 1. sérii - Fiona 20, Lip 17, Ian 15, Debbie 10, Carl 9, Liam 2. (teda asi, furt si nejsem jistá). Nyní střípky z různých dílů - je to spíše výčet určen pro mě a pro ostatní ne zcela souvislý a pochopitelný (bacha můžou v nich být i nějaké spoilery)... 1x02 - ztratil se otec, prohledáme všechna obvyklá místa - otevírají víka rakví "Dad?", u bezdomovců, ve spermobance, v prádelně v sušičkách, v kadibudkách, popelnicích. 1x07 - předstírat smrt? Ok ale předstírat pohřeb? :D 1x09 - ten výraz, co měl Steve aka Jimmy, když viděl Debbie v domě jeho matky... ten stál za to. 1x10 - té Robertě jsem měla celý díl chuť dát do držky.. s takovou chutí, za to jak si dovoluje chovat se k děckám, co nejsou její... 2x10 - Monica najde plechovku s penězma nazvanou Železná zásoba a klidně svým děckám ukradne peníze a jde je profetovat a rozházet... taky by zasloužila po hubě :D 2x11 - Karen rodí a přijdou tam přičumovat všichni Gallagherovi a nejen oni.. chtěla bych :D.. udělejte si párty na porodním sále u jejich roztažených nohou... 2x12 - Ianův nápadník z předešlého večera je otec JimmyhoSteva? Jasně :D 3x06 - Carl: "So you guys are gay? Does like shitover get stuck on tip of your dick?" Liam: "Yeah?" 3x11 Wau, konečně se Frank poprvé zachoval jako otec. 3x12 - Vůbec jsem u posledního dílů nebrečela... posledním impulzem před sérií posmrkaných kapesníků bylo to, když Carl šel oholit Frankovi vlasy, aby se mu k hlavě dostaly sluneční paprsky a on se uzdravil. Ať už je tu 4. sezóna. 26. 1. 2014: Je tu 4. série a s ní další kotel zábavy. 4x02 - "Who the fuck plans three babies? I need to make an appoitment with a vet. I'm having a damn litter. - Baby you know that that means? I got a magic dick." ()

Falconica 

všechny recenze uživatele

Hodnotím prvních pět serií, 6x01, 7x10, 7x11 a 9x06 (Někteří asi pochopí:-D). Zbytek jsem neviděla konzistentně. Dobře, narovinu, seriál to byl super, kvalita ovšem mírně klesající a ke konci páté serie s koncem mé oblíbené dějové linky už pro mne další nebyly dost zajímavé na sledování. První serie ovšem excelentní. Pomalu jsem ale začala čichat klesající odhodlání udržet tu drzost až do konce a začalo mi být jasné, že se z toho postupně stane ultraliberální moralistická dojemná shitshow. Nevadilo by mi, že se příběh vyvíjí a posouvá, ale vadí mi, že měkne:-D Takže ten konec jsem vidět nechtěla a jediná dojemnost, kterou tady příjímám, je v dějový lidii Mickeyho a Iana. Naneštěstí Noel má očividně moc práce na to, aby strávil čtvrt života natáčením jednoho seriálu, budiž mu odpuštěno:-D Jestli něco opravdu nechci vidět, tak je to to, jak si Ian hraje na Gayžíše nebo jak tam lidi řešej, kdo si zvolil jaký preferovaný zájmena. Takže jdu od toho spolu s Noelem. Jo mimochodem...dějová linie Mickeyho je naprosto perfektní, postava Mickeyho je naprosto perfektní:-D Je hodně osvěžující vidět gaystory, kde homosexualita postav není jediný důležitý charakterový prvek a kde postavy procházejí poctivou vývojovou křivkou. A hlavně si neumím vybavit moc příběhů, kde by postava gaye nebyla pojatá jako obět a slabý kus ve stádě. Kde by naopak byla do značné míry dominantní. Takže jo, díky Mickeymu váhám, jestli nedat pět:-D Kromě něj si mojí pozornost udržel Lip a Carl, naopak jí postupně kompletně ztratil Frank, který je krom páté serie vytrvale neměnný, Fiona, z které se stane tak trochu nekompetentní píča, Debbie, která je vzhledem ke svým zkušenostem trochu moc nelogicky vymaštěná a Kev a V, kteří prostě přestanou být vtipní. ()

Galerie (1 782)

Zajímavosti (13)

  • Ve scéně, kdy Carl (Ethan Cutkosky) nabourá Ferrari, je vidět, že než auto nabourá, tak už je auto bourané. (Zek)
  • V seriálu došlo k přeobsazení postavy Mandy Milkovich, kterou ztvárnila Jane Levy. Od začátku 2. série roli Mandy hraje  Emma Greenwell. (Pavka5)

Související novinky

Zemřela herečka Louise Fletcher

Zemřela herečka Louise Fletcher

24.09.2022

Ve věku osmaosmdesáti let v pátek ve svém domě ve Francii zemřela americká herečka a držitelka Oscara Louise Fletcher. Smutnou zprávu předal médiím její agent David Shaul s dodatkem, že herečka… (více)

Reklama

Reklama