Wysch

V porovnání s předchozím Gluckovým počinem o kus lepší, což mělo za následek moje snížení hvězd u Easy A, neboť kdybych měl srovnat, Friends with Benefits jsou svižnější, vtipnější a mají skvělé osazenstvo. Na pět to ale stále není, pořád tam chybí vyrovnanost mezi jednotlivými půlkami, náhlé vstoupení Dylanova otce do děje taky moc neprospívá, byť divák už od začátku ví, že to bude ten mentor, který Dylanovi ukáže, co má dělat. Když už jsem zmínil to výtečné osazení, musím prostě vytáhnout Woodyho Harrelsona, který nejenže v padesáti vypadá pořád dobře, ale hlavně nezapomíná hrát a jemné nuance v jeho pohybu i řečech jsou naprosto bezkonkurenčně nejlépe zahraným gayem ve filmové historii. Timberlake překvapivě znovu hraje, a vůbec ne špatně. Má sice jednoduchou roli, ale i v ní se najdou jemné nuance a tak společně s The Social Network jsou Friends with Benefits důkazem toho, že tenhle mladej zpěvák umí roli i zahrát a odřít. Úžasná a nesnesitelně krásná Mila Kunis je sympatická jak ocet v polívce, ale svoji roli má prostě krásně zmáknutou a vůbec nemusí kroutit zadkem. Velký oči, hezkej úsměv, obrovská chemie mezi ní a Timberlakem, to všechno prostě dělá z Friends with B. silnější komediální a romantický zážitek, než předchozí Gluckova studie. Tady to bude asi způsobeno tím, že Kamarád taky rád je o dospěláckejch problémech :) ()

RasputincZ

Je to svěží, zábavné a řekl bych i celkem upřímné, Kunis s Timberlakem plní chemii na jedničku, moc se mi líbilo obsazení jako vždy přesného Richarda Jenkinse, který do Friends with benefits přidává dramatickou rovinu (bytˇ nevyužitou), jen škoda toho strašného, klišovitého melodramatu na závěr filmu. Nebýt toho, považoval bych to za nejlepší Gluckův film, Easy A zůstává neporažen! ()

SaNcHeZ_cz

Justin Timberlake a Mila Kunis mají problémy se vztahy. Rozhodnou se je řešit po svém. Nic ale netrvá věčně. Will Gluck zaválel a přinesl něco, co na jednu stranu je naprosto stejné jako žánrová konkurence, a přitom baví, je svěží a ani na moment nenudí. Hlavní představitelé si role očividně užívají a diváci s nimi. Ukázka že i bez lobotomizovaných umělých dialogů to také jde. Škoda snad jen toho nutného kličkování na konci. A Woody Harrelson válí! ()

Paxxx.cz

Velmi příjemná komedie se super dvojkou- Timberlake měl v roce 2011 skutečně čich na filmy a Mila Kunis je nejen krásná, ale i dobrá herečka. Já jsem se skutečně docela dost pobavil a vyčítat filmu, že vím jak skončí dříve (protože jde o romantický film) než si ho zapnu rozhodně nebudu...7/10 ()

Greg

"What, you guys going out now? - No, no, no, we're just friends. We're... messing around a little bit." Opravdu milé překvapení! Od tohoto filmu jsem fakt moc nečekal, myslel jsem, že to bude jen další z řady lehce "pitomých" romatických komedií, což se nakonec vůbec nestalo. Jistě, ve filmu je spousta kliše a převídatelných situací, ale jsou podány s lehkostí a humorem, který je občas velmi povedený, na druhou stranu je tam ale pár velmi podivných vtípků. Největším kladem filmu je pak bezesporu dvojice hlavních představitelů - Mile Kunis to s Justinem Timberlakem ohromně sluší a vůbec oba dva jsou sympatičtí. Filmu určitě prospělo i střídání dvou lokací. Netvrdím, že film Kamarád taky rád je filmem bez chyb, spousta věcí je nedotažených a předvídatelných, navíc ani soundtrack (repektive výběr písniček) mi moc nesedl. Ale jako příjemný a odpočinkový film s nádechem romatiky a humoru funguje výborně. ()

kareen

No,já vám nevím lidi.Docela chápu,že v době tak bohaté na filmová klišé,se kdejaký filmař na to snaží jít jinou,originálnější cestou.Jenže zrovna romantickým komediím ten starý kabát vlastně docela sluší.On a ona se potkají,zamilují,pak přijde nevyhnutelná překážka v lásce,aby to nakonec všechno skončilo št'astným happy endem.To,jestli je to nakonec romantický skvost,nebo jen další žánrovka,která upadne v zapomění, záleží na tom,jestli jsou postavy dost charismatické,jestli jejich slovní přestřelky mají dostatečný šmrnc a hlavně,do jaké míry to mezi hlavním párem opravdu jiskří.Mě přijde,že tohle bude spíše ten druhý případ.A ještě k tomu to nakonec vlastně přeci jen končí tím klišé..... ()

MartinezZ

U některých filmů to jde skutečně fofrem. Tak např. u Friends with Benefits, tedy vlastně jen variaci na nedávné No Strings Attached, jsem měl jasno už po úvodních čtyřech (!!!) minutách, kdy jsem byl ochoten uvažovat o jedné * s tím, že na víc se to nezmůže. Po třinácti minutách jsem chtěl film hodit do Odpadu, protože takovou afektovanou übercool nánu, jakou hraje Mila, bych poslal do prdele ihned poté, co by mi oznámila pracovní nabídku (což mohlo být tak deset minut po začátku filmu). ~~~ Zápletky mě nebavily, herci a jejich postavy mě nebavily, vtipy mi nepřišly vtipné ani úsměvné, jako spíš vyčpělé a trapné, hudba mi nesedla, stopáž tak o 40 minut také ne... Díky Bohu za možnost posuvu, za tlačítko "Vpřed" by měl někdo dostat Nobelovku! ~~~ Je to blbější než NSA, jsou ale i mnohem příšernější zrůďárny. Tohle zachránil jen Woody Harrelson. Raději bych snad viděl film o jeho postavě z filmu, horší by to být nemohlo. ()

katasta

Třetí film v pořadí s tématikou snahy o nezávazný sex mezi kamarády, který skončí, jak jinak, než závazným vztahem. Je dost škoda, že se s těmito filmy roztrhnul pytel, ačkoli první byl film Love and Other Drugs, který má oproti Friends with Benefits a No Strings Attached alespoň nějakou vedlejší myšlenku, protože koukat na úplně stejné filmy, jen s jiným obsazením, už je docela nuda. Abych byla upřímná, z těchto tří filmů se stejným příběhem je tento nejslabší. ()

Praxis

Neuvěřitelně sexy Mila Kunis, co má dvě krásně velké ... oči zase zaválela. Celý film byl neuvěřitelně svěží, sexy a prostě jsem se celou dobu bavil. A k tomu úžasný Woody Harrelson jenž si svojí gay postavu náležitě vychutnal. 80% ()

Lamiczka

fajnová holčičí podívaná, kamarád taky rád, příběh příjemně odsejpá, Justin i Mila tvoří velmi zajímavou, vzájemně se doplňující dvojici, která po všech překážkách, jež jim život postaví do cesty, zjistí, že je přeci jen lepší zůstat spolu ()

javak810i

Nelze nesrovnávat s "Hlavně nezávazně". Friedns with benefits mi ale příjdou lepší. Jednak Justin je mi mnohem sympatyčtější než Ashton (a je také méně trapný) a Mila Kunis byla i přes své velké bulvy celkem příjemná (naopak Natalia se moc nepředvedla, ikdyž jako herečku ji mám radši). Celkově na mě tenhle film působí takovým upřímějším dojmem. ()

Vxxx

"You know what I discovered? It's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with." Miluju! Vždy mi zvedne náladu :) Kunis a Timberlake mají mezi sebou tak krásnou jiskru po celý film, že když film skončí a jiskra zmizí tak se Vám po ní stýská... Úžasné. Plné vtipných hlášek, skvělých herců, výborné hudby a Woodyho Harrelsona! :) Za mě 5* ()

Malýprinc

Palec nahoru. Příjemná romantická komedie s nádhernou a sexy Milou Kunis. Příběh nezadrhává, je svižný a milý. Na bezmyšlenkové večery jako stvořený. ()

Riddick77

Překvapivě z mého pohledu není "Friends with Benefits" lepší než "No Strings Attached". Především příběh mi přijde zoufale bez myšlenky a ještě nudnější než u NSA. Na druhé straně hlavní dvojice je v tomto případě brilantní a ač je mi to silně proti srsti, tak nutno podotknout, že Timberlake opět válí (stejně jako v Bad Teacher i Social Network) -> některé věci jsou prostě nad lidské chápání :-) Povedené jsou někdy až kulometné dialogy mezi hlavními hrdiny, kterým dodává říz správná dávka humoru, nadsázky a nadhledu. Je pravdou, že v poslední třetině filmu tempo padá dolů, což se časově překrývá s větší snahou režiséra o vypíchnutí dramatické složky filmu. Z tohoto pohledu škoda, že nedostal více prostoru Richard Jenkins, který opět exceluje. Celkově vtipné, vkusné, s příjemným obsazením a správnou dávkou nadhledu! Tudíž v něčem lepší než NSA, v něčem horší, celkově silnějších 6/10! ()

Jillen

Justin je prostě všeuměl a pomalu, ale jistě začíná figurovat v mých osobních žebříčcích nejoblíbenějších herců :). K filmu samotnému ale nemám moc co říct, protože téma, které se snaží referovat je mi krajně vzdálené. Ale proti gustu ;)... ()

nirvanafan

Překvapivě příjemná a dobře klapající romantika s trochu násilně vecpaným dramatickým obloukem. Velkou pochvalu si zaslouží Mila Kunis, protože takhle sympatickou hlavní hrdinku jsem na filmovém plátně neviděla už dlouho. A Justin je samozřejmě sympaťák taky, ale u něj je to už standart. ()

Macejko

Jasné, v podstate je to veľké klišé. Je to však klišé výborne napísané, prirodzené, uveriteľné a výborne nadhadzujúce a rozvíjajúce plejádu vtipných motívov. Chémia medzi Milou a Justinom je navyše dokonalá a v ich dialógoch to iskrí prakticky nepretržite. Už po Easy A som mal tušenie, že Will Gluck je veľký pán. Teraz som si istý. ()

zipper111

Svěží klasika, která Mila Kunis rozhodně nikoho neurazí, hlavně když Mila Kunis v podstatě čekáte, co se stane, a ono se to nakonec Mila Kunis fakt stane. To ale asi nikoho nepřekvapí, že. Nejvíc se mi Mila Kunis líbilo, že si hlavní hrdinové na nic nehrajou, děj plyne Mila Kunis na pohodu a vlastně, je to ptákovina, ale Mila Kunis je to prostě jenom sranda. Jo a zmínil jsem už, že je Mila Kunis aboslutně neskutečná?!! Hromadá klišé, kýče a předvídatelnosti.. Ale co, čekal snad někdo něco jinýho? Mila Kunis 4* ()