Režie:
Nikolaus Stein von KamienskiKamera:
Arthur W. AhrweilerHudba:
Jacki EngelkenHrají:
Wolf-Niklas Schykowski, Aglaia Szyszkowitz, Sandra Borgmann, Stephan Kampwirth, Elisa Schlott, Lotte Becker, Herbert Knaup, Anke Sevenich, Katharina Palm, Anian Zollner, Therese Hämer, Mala Emde (více)Hrají
Wolf-Niklas Schykowski
Německo
Nejlepší filmy:
Prameny života (2013)
Carl a Bertha (2011) (TV film)
Místo činu (1970) (seriál)
Aglaia Szyszkowitz
Rakousko
Nejlepší filmy:
Svatý Augustin (2010) (TV film)
Almanya - vítejte v Německu (2011)
Rommel (2012) (TV film)
Sandra Borgmann
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
V červenci (2000)
Lollipop Monster (2011)
Stephan Kampwirth
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Za hranicí ticha (1996)
Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)
54 hodin (2018) (seriál)
Elisa Schlott
Německo
Nejlepší filmy:
Hranice zoufalství (2007) (TV film)
Narcis a Goldmund (2020)
Sám mezi všemi (2013) (TV film)
Lotte Becker
Nejlepší filmy:
Její poslední den (2011) (TV film)
Herbert Knaup
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Životy těch druhých (2006)
Norimberk (2000) (TV film)
Lola běží o život (1998)
Anke Sevenich
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Katharina Palm
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Fickende Fische (2002)
Elementární částice (2006)
Agnes a jeho bratři (2004)
Anian Zollner
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Barva vítězství (2016)
Hilda (2009)
Luther (2003)
Therese Hämer
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Černý svědek (2006) (TV film)
Der Club der singenden Metzger (2019) (TV film)
Stromberg - Der Film (2014)
Mala Emde
Německo
Nejlepší filmy:
303 (2018)
Lara (2019)
Místo činu (1970) (seriál)
Thomas Balou Martin
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Splašené srdce (2017)
Den blbec (2014)
Místo činu (1970) (seriál)
Nora Jokhosha
Nejlepší filmy:
What a Man (2011)
Záhadné paničky (2012) (TV film)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Özgür Karadeniz
Turecko
Nejlepší filmy:
Jen žena (2019)
Sborovna (2023)
Byl jsem a budu (2019)
Martin Bretschneider
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Bernský zázrak (2003)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Rainer Frank
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Klíště hledá tátu (2003) (TV film)
Isaak Dentler
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)