Vyměřený čas

burg

Jediná věc, co mě strašně srala, byla ta myšlenka ála bolševická revoluce a beztřídní společnost - pro všechny tolik, kolik potřebují, dávat tolik, kolik můžou... Blbost děsivá. Ostatní je ovšem jiná káva. ()

Geon

Tvůrci si pro snímek vyměřili dvě hodiny a bylo to jen k dobru filmu. Jak se odvíjí časová linie a my se začínáme dostávat do času a závodit s ním vše se ubírá tím správným směrem abychom si i my vychutnali zážitek z New Greenwich. Bohužel narozdíl od času se tento film zasekl na zajímavé a originální myšlence, dál ale nepokračoval. Mnoho událostí ve filmu do sebe zapadne, protože se to tak má stát... . Akce není špatná, ale je velmi přímočará a může působit že vše jde až příliš hladce. Poutavá myšlenka a krásná futuristická auta *** ()

Dámské posily...

Dámské posily...