Vyměřený čas

Vevy

Je mi líto, ale takto zbytečně vyplácaný potenciál jsem už hodně dlouho neviděla. Skvělá myšlenka utopená do nudné frašky. Škoda Dvě hvězdy pouze za nápad. ()

mfanta

85% - Zajimava ustredni myslenka propracovana do detailu tak, ze me neurazila a nenasel jsem zadne zasadni rozpory. Jak jiz napsali mnozi recenzenti a mne nezbyva nez se k nim pripojit - Justin Timberlake opravdu umi hrat a ve sve roli exceluje. Po dlouhe dobe jsem byl v kine a byl jsem nadmiru spokojeny s vyberem filmu (ba co vic, spokojena byla i moje zena, ktera byla se mnou ;-)). ()

P/\/EL

Marigold **** to napsal hezky výstižně, já bych dal spíš 3, ale díky němu to bude 4, no, Bony a Clide, jasný, ale spíš ještě Jánošík, Vílem Tell, Robin Hood k tomu, no, taky se to teda v tom nápadu začlo dost topit, komorní sci-fi, retro atmoška jak v Gattace, stará auta, ale určitě na hybridní pohon, svět se nám za sto let mco nezměnil, nebo to je alternativní realita, to je fuk, přelidnění planety legrace neni, náapd je to svým způsobem boží, svěží pro sci-fi, co se něho týče, nenapadá mě nic, možná trošku vzdáleně Repoman, pronajímání a splácení orgánů a pak brutální exekuce, tenhle film je hdoěn stylizovanej, kamera, až tak komorní to neni, už po chvíli honička, Justin Timberlake - zpěvák s pár cool videoklipama, taky cool tanečník, jo, už vim, Social Network, rolička, njnj, tak hraje i tady, neni to špatné, ale ani nijak zvlášt oslnivé, svět 25ti letých, jo, to bylo nej, tchýně, manželka, dcera :), nádhera, no, napadá mě taky Klub rváčů - ten konec, vynulováno.....mrakodrapy...jéjej...11. září inside job :) předzvěst, ale bouchali v noci, kdy tam moc lidí nebejvá :), Já nevim, kasty, rozdělení na zóny, to je chytré, že to ještě nemáme, se divim, tak dřív, měla šlechta hrady a pod tim vesnice, dneska maj akorát mnozí vily a ploty, jo, jsou lepší čtvrti, jako u nás, ale uplně ohraničení to neni, teda u pár novostaveb je troška toho hlídání a plotů, novější bloky domů - nějaký pěkný název v angličtině, kombinace češtiny a angličtiny :), sociální revoluce, aktuální téma, peníze nebo život, jo, čas je cenný, žít věčně chtěl chlápek v 3ce Indiana Jonese, upíři, nesmrtelnost, Highlander, Nicolas Cage :), no, spousta opravdu fresh nápadů, ale zabito, zabito, nechápu, Gattaca, Simone, Obchodník se smrtí, všecko vyprávěno moc hezky, tady dynamika, tempo, fakt divné, řada zbytečnejch efektností....jo, smetánka, ta se nudí, to je jasné, neriskují, no, řada milionářů naopak své bohatství využívá pro plnění náročných a nebezpečncýh snů, ten Fosset, jak se jmenoval, zmizel v tom balóně, ale to je fuk, svět nepokročí, móda se nevyvíjí, auta taky moc ne, architektura, ani rolovací mobily netřeba.......dobře...neva to, od toho jsou jiné filmy, jinak...jedna umělkyně udělala kdysi..pár let nazěpt takový hodinky..nechala vyrobit, který ukazujou čas...tak nějak podobně..já už nevim, jak to bylo, jestli odpočítávali, vycházela z průměr. možný délky života, který se lze dožít, že to odpočítavalo vteřiny, či možná ukazovalo, kolik člověku je...no, to je fuk, asi existujou dneska takový aplikace..na iphony apod., to je jasný....možná to už nějaký digitálky uměli před 20ti lety, kdoví,.....ale tak chápete..né...taky by mě zajmalo, to jako..kdy objevila věda nesmrtelnost, já vim, občas se o tom píše, třeba už to je :), elixír mládí :), ale když byl někdo už starej, tak omlád a pak se teda buňky do nekonečna regenerujou, jo,......né, tak....sci-fi, ale teda...v budoucnosti tam nemaj mco schopný ozbrojený složky..at.___ta páko - ruská..ruleta ani ne...ale no, nápadů jsou ta fakt mraky...ale zpracování má svý mouchy....... () (méně) (více)

Blezzer

Neočekával jsem od této pseudofuturistické slátaniny s americkou hudební hvězdičkou nic extra a po prvních pěti minutách jsem musel konstatovat, že jsem se v Timberlakeovi spletl. Kombinace Justin a Amanda fungovala naprosto výborně a celkově se Nicollovi podařilo dosáhnout neuvěřitelně kvalitního výsledku. Herecké výkony nadprůměrné, režie výborná, hudba působivá, scénář poutavý, skutečně by mi nevadilo, kdyby se točilo více takovýchto filmů. Kino - 100% ()

Stephenz

Dobrý nápad, pár dobrých scén, Justin super. To je všetko. Premárnený potenciál, ale čo mi vadilo najviac boli tie pasáže "last second". Gattaca sa podarila viac.. ()

jayjay11

Otcovi tohto filmu dať čestné vyznamenanie a OSKARA!!! Neviem prečo ale som veľmi unesený z tohto filmu. Koľko viet, ktoré herci povedali vážne ja som žral a pritom som sa pousmial - AKÁ IRÓNIA. S časom je to presne tak ako s peniazmi keď ho máte veľa chcete ho viac a viac hoc môžete žiť tisícročia. Môj postreh !!! ()

A.T.D

Svělá myšlenka přinesla ve světě sci-fi neco nového a ... dobrého! Napětí a akce od začátku až do konce. Jen konec mi přijde nedořešený. Jeden z mála nových filmů který stojí za to. ()

Luposos

Sorry hoši, ale na tohle se fakt nedalo koukat. Jak mám rád sci-fi, tak tohle nemělo vůbec nic, kromě zajímavého nápadu bohužel utopeného v socialistické agitce o moderním Jánošíkovi. K tomu se přidal sladkobolný příběh vzpurné holčičky, která se vzepře svému bohatému tatínkovi, aby se i ostatní měli dobře a Robinhoodtimberlake tomu všemu nasadil korunu. Shrnuto a sečteno - obrovské zklamání, zahozený nápad, nepochopitelný scénaristický omyl. Jedna hvězdička za slušný výkon Cilliana Murphyho. ()

Skeret

Strhující film, který se chytil zajímavého nápadu. Řešení problému s přelidněním planety spočívá v tom, že necháme chudé pracovat v ghetech a platit vlastním životem, v řádech dnů a bohaté žít, téměř, beze strachu ze smrti. Čím víc se zvyšují poplatky, tím více mrtvých. Tento futuristický film se dotýká opravdu hodně z dnešních diskutovaných témat a nutí k zamyšlení. Herecké obsazení v čele s Justinem Timberlakem a sympatickou Amandou Seyfrield je prostě dokonalé. Krása tohoto filmu spočívá v propracovaných detailech a různých scénách, která nám nabídnou akci, hazard, napětí i romantickou chvilku. Andrew Niccol opravdu nezklamal. ()

Snizek.zabijak

Jak zde bylo již napsáno Bonnie a Clyde digitálního věku. Do filmu jsem se zažral již po několika vteřinách. Je to film na který se perfektně dívá a který Vás zaujme a popravdě jsme naštvaný že netuším jak dopadla ta velká banka na konci. Konečně to není sci-fi jen o tom jak se cestuje v čase a nebo film plných robotů či ufonů. Prostě klasická realita. Auta na el. pohon... a normální lidé. Však myšlenka, že lidé mají věk 25+ je prostě dokonalá. Nepamatuji kdy by mě něco tak zaujalo. Mohu jen doporučit. ()

BStone

Bohatým bral, chudým dával... Námět poměrně slibný a v mnohých pasážích i naplněný. V mnohých také ne. Film s pěkným vizuálem, několika silnými scénami ale především v mnoha ohledech průměrný. Určitě koukatelné napoprvé, napodruhé tak jedině pro opravdové fanoušky. Váhal jsem mezi třemi a čtyřmi, nicméně proměna krásné Amandy Seyfried ve vyhublou anorektičku rozhodla...60% ()

Dante99

In Time je výborný film a ve svém žánru sci-fi jeden z nejlepších za poslední dobu. Je na něm velmi vidět rukopis jeho režiséra a scénáristy Andrewa Niccola. V detailech a jednotlivých nápadach je skvělý. Ať už se jedná o myšlenku světa v kterém hrdinové žijí nebo o narážky na ten dnešní. Jde o skvělou řemeslnou práci s několika velmi nadprůměrnými okamžiky. Justin Timberlake potvrdil, že by se mohl stát áčkovou filmovou hvězdou, která umí i sakra dobře hrát a já mu to přeji. I všichni ostatní hrajou velmi dobře a navíc Amanda Seyfried je konečně sexy. Film si dám určitě víckrát a vřele ho všem doporučiji. ()

Yelush

Nekonečná nuda! Aj keď začiatok sľuboval naozaj zaujímavý sci-fi snímok s prevratnou aj keď do istej miery stupidnou myšlienkou, zamotal sa do zlátaniny nezmyslov, enormných logických chýb, no ak keď už v tom úbohom scenáristickom chaose bez držania sa nejakej celistvej ideovej myšlienky filmu začali drístať tie morálne kecy, tak to už bolo priveľa aj na mňa. Úplne zbytočný film a ľutujem tie dve hodiny, ktoré som tomuto BLUDU venoval. PS: SURROGATES bol omnoho lepší... ()

Hantom odpad!

Beze spádu, bez logiky, zápletka blbá. Herci jsou kopyta, krom Cilliana a na holky se dá koukat ale to nic nezachrání. Triky o ničem, v době supermoderní techniky si jen tak se dvěma pistolkama nakráčí do hyperbanky... Ten film úplně bučí tupostí. Málokdy jsem tak moc zklamaný z filmu. Za to, jako moc si film hraje na cool záležitost a za to jak mu to tady lidi baští dávám odpad... ()

TurmawenT

A teď mi prosím někdo vraťte 1hodinu a 49min mého života. Naprosto zbytečný film, ještě že se tam alespoň párkrát mihne Leonard z Big Bang Theory. ()

Matejus

Mne sa myšlienka času ako medzinárodnému platidlu veľmi páčila, aj keď bol film čitateľný a koniec očakávaný, zapôsobil na mňa film veľmi príjemným dojmom. Film nesie určité posolstvo dnešnému svetu, len si ho treba nájsť. Nebuďme ľahkovážny k ľudskému životu a materiálny natoľko, že kúpená vec alebo čas bude vážiť viac ako ľudský život. Každý má právo žiť, nikto nemá nárok regulovať život jednotlivca a určovať, kto má koľko času na život. ()

Dámské posily...

Dámské posily...