Vyměřený čas

Darriel

Naprůměrné sci-fi, boj o život bez viditelného nepřítele působí ještě více skličujícím dojmem než boj s alieny. Chyběla mi nějaká omračující finta, kterou hlavní hrdinové udělají, finální úprk je prostě jen úprkem, ale co, vždyť je každá vteřina drahá. ()

bedsore

Ač se mi ta myšlenka zprvu moc nelíbila, tak jak plynul čas filmu, získávala na smyslu a pochopení. Má to svoje mouchy, jak v propracovaní děje tak v technických detailech, ale není to tak odsouzeníhodné, jak se mi zdálo po prvních pár scénách. Ani herecké výkony film nesráží, ba některé jsou dokonce chvályhodné. Ale všeho s mírou. Koneckonců, dalo se na tom zapracovat víc. ()

Nataraja

skoda toho, ze pan Niccol nedotahuje dokonce sve skvele scenaristicke myslenky. tech zkratek v pribehu bylo tolik, ze to na patou hvezdu neni. nicmene napad a zpracovani 4 hvezdy daji ;) ()

floppy4

Z takeho super nametu by sa dalo vytazit ovela viac, Niccol si zvolil cestu leniveho cloveka a Hollywood sa spolahol ze ludi do kin privedie len zaujimavy napad plus fesny Justin ako hlavna postava, ostatne uz staci standardny triler s kopou logickych chyb natocit. Nevadi, nenudil som sa a po skonceni moze clovek rozmyslat aj nad tym ake by to bolo keby naozaj mal urceny cas a mohol s nim manipulovat :) ()

TomAbrt

Akční zábava, která vám při záverečných titulkách vytvoří trpký úsměv na tváři. Spravedlnost neexistuje a lidé platí ne penězi, ale svým životem za to aby mohli nadále žít, těm bohatým. Vykreslení dnešního vrcholu civilizace v trochu jiném světle, přesto přesvědčivé a pravdivé. ()

DarkAngelus

Konečně po delší době jeden z mála výborných filmů,napínaví děj od samého začátku .Dobré herecké obsazení,a není nouze o akční scény.Kdo má rád sci fi a napínaví akční děj tak určitě se na tento film podívejte. ()

s.u.g.e.r.

Zájímavý nápad s jednoduchým příběhem. Co vidíte na plakátě děje se i ve filmu. Kdo hledá pompézní sci-fi s efekty, jednu akční scénu za druhou nebo naopak hlubší myšlenku-nedočká se. Díky solidním hercům neurazí, ale ani nepřekvapí. Slabší *** ()

Tunator

Super nápad, nad kterým se dá hezky přemýšlet a nastavuje zrcadlo dnešní době. Přesně tenhle typ sci-fi mám rád a nepotřebuju k tomu žádné emzáky a tuny slizu. Rozhodně film, na který se dá podívat víckrát. ()

Shadowrat

Myšlenka Vyměřeného času pro každého a času jako platidla je zajímavá a ve filmu pro mě byla dobře interpretovaná cca 45 minut, pak se děj stejně jako životní styl hlavního hrdiny zpomalil a to hodně. Herci sympatičtí, herecké výkony dobré ale ten čas... ten čas a temporytmus, po polovině filmu jsem začal usínat a vytrhly mě vždy jen momenty - chyby ve filmu, které bily do očí (zbývá jim cca hodina života v noci a přesto v dalším střihu za bílého dne ještě žijí nebo překonávají vzdálenost cca 400m za 45 sekund). Film tak u mě spadl na průměrný, škoda. ()

Aresko123 odpad!

To bolo čo? Hrozné! V dnešnej dobe v scifi filme takmer žiadne efekty a ten jediný ako pada auto do kanála bol naozaj strašný....... A veličina času? Debilita najvyšieho rangu, bez napadu bez myšlienky bez atmosféry bez hereckého obsadenia skrátka bez ničoho.............. Načo to niekto v 21. storočí natočí? Tento film nemal nič čo by aspoň priemerné scifi malo mať. Kto nevidel nech radšej nepozerá, totálna strata času! pozn. hodnotenie 76% je urážka všetkých filmov na CSFD !!!!!!!!!!!!! ()

Theunik

Film děla špatné jméno zařaení Sci-Fi / Thriller protože to nic opravdu převratného neobsahuje ... Mladé herce , ne moc zkušené ale známé a dobře placené. Tuctový radoby přiběh, tuctové radoby sci fi prostředí. I na odpočinkový film to je příliš bezduché. Odpad nedávam jen proto že je dobré zpracovaní které naněštěstí nevypada kyčovitě proto 1 hvězda. ()

jang

Asi jsem čekal víc. Po technické stránce je to luxus. Kamera, herci, hudba...jen mi tam něco chybělo. ()

henrybrno

Konečně. Konečně. Konečně Sci-Fi, které mě baví. Není to Matrix a jemu podobné, ale je to právě In Time. Skvělý filmec kde Justin Timberlake opět ukázal, jaký je herec. 85% ()

sigiq

Už dlho som sa nestretol s takou stupiditou branou vážne.Nie ,len ,že vo filme vôbec neni vysvetlené prečo musia získavať čas,po 25 rokoch života ,ale ani samotná časomiera na ruke.Dokonca ani čo sa im vlastne stane po vynulovaný času ,že je to smrt je jasné,ale prečo ?že sú geneticky vytvorený je slabé vysvetlenie. Je to šedý ,bezmyšlienkový ,beznápadu a úplne povrchný film bez jedinej silnejšej scény. Nudil som sa počas celého filmu ,pretože ničím ma neprekvapil a scény boli ľahko čitateľné a divák jasne vedel čo bude nasledovať .Film som na silu dopozeral a druhý krát si ho veru už nepustím a s tohoto pohľadu to aj hodnotím za jednu hviezdu už ,len kôli snahe filmárov aj ,keď u mňa zbytočnej. ()

Sembejk

Dost dobré, ne úplně dotažené, ale dost dobré. Už se těším na budoucnost, kde se bude jezdit v remacích slavných aut z 60. - 80. let :) ()

Lumpicek1979

Justina Timberleka jsem dříve neměl rád, ale v posledních letech se to změnilo, hraje ve výborných filmech a jeho herecké výkony jsou rozhodně nadprůměrné, film takový je skvostný a přiznávám, že v takové době bych nechtěl žít, výborné akční sci-fi trošku podobné film FREEJACK, ale více propracované, dokázal bych si představit i kdyby se natočilo pokračovaní s Justinem by to bylo opět excelentní. ()

Dámské posily...

Dámské posily...