Vyměřený čas

Bendiys

Akcni nenarocna jizda ozvlastnena, upgradeovana casovou myslenkou. Sice bych cekal propracovanejsi zpracovani od Niccola, nicmene i tak zustava In Time zajimavym filmem... ()

GordonCZ

Zpočátku slibný film, který je vystavěn na originálním a dost děsivém konceptu, že v budoucnu budou peníze nahrazeny jiným platidlem - vyměřeným časem na život. Bohužel ale tvůrci nedokázali z tohoto námětu dostat to, co by z filmu nakonec udělalo výjimečný snímek. Od zhruba poloviny filmu se příběh začíná "zadýchávat" a začal jsem mít pocit, že vlastně přestávám vědět, o co tam vlastně jako jde. A nejde tam o nic víc, než o čím dál více "sládnoucí" romantický příběh o futuristickém Robinu Hoodovi, který si myslí, že změní svět tím, že rozdá lidem dostatek platidla (tedy životního času), stejně jako o scénáristech, kteří si zřejmě myslí, že takoví lidé s náhlým přebytkem životních prostředků naloží rozumně a společensky zodpovědně. Nad tím, že by jejich osud byl asi velmi podobný osudu Borela, se ani nikdo z tvůrců filmu nezamyslel. ()

Bobris

Na další film Justina sem se fakt těšil, ale tohle mě celkem zklamalo. Největší problém tu je v tom, že mě celý film více zajímalo něco z minulosti - ať už výzkum tohole času, nebo něco o otci Willa Salase atd. Nedostal jsem ale naprosto žádnou odpověď. Scénárista splácal příběh o Robinovi Hoodovi, který pohádkově vítězí nad zlem (by mě zajímalo v které části filmu se z chudýho člověka zavřenýho v nějaký továrně celej život stal James Bond). Pokud se ale nad tímhle snažím nezamýšlet a užívám si docela slušnou a rychlou akci s vymaštěnou ale hezkou Amandou Seyfried, tak se na to dá celkem slušně dívat. A Justin Timberlake kráčí docela rychle nahoru, snad mu to vydrží. ()

Ferenzo

Velice milé překvapení. Jelikož mám tato Sci-Fi témata rád, byl jsem nadchnut. Justin se tam perfektně hodí a ikdyž slečna Alex trochu na Justina ztrácí, pořád se nemůžu zbavit toho pocitu po dokoukání filmu. Ten pocit je za 5 hvězd. Celá pointa s časem je perfektně a velice jednoduše vymyšlená, takže odpadají složité vysvětlování. Závěr je velice napínavý a ikdyž moc nepřekvapí, pořád je to pecka. 85%. ()

Jager_JK

Co by bylo, kdyby z dnešní společnosti vymizely peníze? Je to možné a nebo by jenom vznikl nový platící prostředek? V tomhle případě dost kruté, ale přesto dost geniální. Nápad dobrý, samotný děj trošku nudnější, ale přesto se jedná o scifi svižné, které umí občas i zvolnit tempo. Hudba také něco přidává a celé ve výsledku to rozhodně nenudí. A tak se znovu sebe ptám, jestli jsem tam ten lepší děj vůbec potřeboval. ()

jafuska

film s prvky sci-fi, kde ale nejsme někde v galaxii, ale je to lidský příběh kde vládne čas a který určuje délku života, každého člověka, velmi zajímavé téma, až sem si říkala, že by vůbec nebylo špatné kdyby něco podobného existovalo i ve skutečném životě, no nebylo by fajn, prostě vymazat život člověku, kterého bysme se chtěli zbavit? pro mě určitě lákavá nabídka, ale bohužel je to jen film, ale přesto nad moje očekávámí velmi podařený, ()

JardaBauer

Pan Niccol by měl především čas, který jsem strávil u tohoto filmu, vrátit mě! Jes, je to jasné, všichni bychom neměli dělat nic jiného, než okupovat Wallstreet a od rána do večera protestovat proti nefungujícímu systému. Zlí a oškliví lidé, kteří mají peníze, jsou totiž veškerou zhoubou dnešního světa a měli by být rituálně popraveni! Vlastně totiž ani není nutné s něčím bojovat, on to Robin Hood Timberlake udělá za nás a zachrání nás ze spárů toho jednoho procenta! Oujé! ()

miki68cz

Škoda promarněné šance, slibný začátek, skvělý nápad, jen to dotáhnout do konce. Niccol měl našlápnuto na blockbuster největšího kalibru a šanci nevyužil. Dobrá muzika, dobré herecké výkony. Chtěl jsem trochu rozvést svůj pohled na čas, protože je to pro mne jedno z ústředních témat diskuzí o lidském bytí a jeho důležitosti, ale nechám si to na lepší příležitost, ještě nenastal ten pravý "čas". DOPORUČUJI jen nečekejte pecku, kterou jste jistě čekali :-) ()

konysua

Jedna vskutku dobrá myšlenka ještě netvoří kvalitní sci-fi. Omezení postav na pouhé čtyři taky není nijak okouzlující (Robin Hood v ženském a mužském podání, policajt a magnát). Ze začátku jsem přemýšlel jaké by to asi bylo, žít v takovém to světě, ale druhé polovině film neměl čím překvapit a nastaly nudné chvíle zívání a pohledu do stropu. Justin nezklamal ani nepřekvapil, zato Amanda mi svýma kukadlama vypálila díru do srdíčka. 6/10 ()

Chudák

klidně 5 hvězdičkový filmek, dobré herecké výkony u filmu jsem se nenudil, ale ta nesmyslnost mě hodně moc uráží......... ()

vieriX

Čas jsou peníze v dnešní době tady v tom filmu bych to kapánek poopravil čas je život. Tento film ukazuje jak je čas pro některé lidi vzácný a to zatraceně zajímavou cestou. Justin se stal s výborného zpěváka ve velmi dobrého herce. Film je dost napínavý a mnohdy chybí jen sekundy od smrti. ()

Nessos

Kdyby se totožný film natočil s penězmi, byl by to průměrný akčňák. Ovšem tohle je vážně nářez. Už jenom ta představa obchodování s časem je mrazivá. Jak bychom se všichni chovali, kdybychom měli na hodinkách řádově hodiny? ()

Mistr_Moon

Justin točí mnohem lepší filmy než hudbu. Dokonce i dobře hraje. Film samotný má samozřejmě originální nápad, který je ale postupem času rozvinut do variace na Robina Hooda, kdy dobrák Justin spolu se sexy Amandou bohatým berou a chudým dávaj. No mělo to spád, nenudil jsem se a zmínil jsem už že Amanda byla fakt sexy? ()

Kopite

Ďalšia naháňačka, skrývačka, útek dobra pred zlom, staré známe otrepané. Znie to ako nuda a povedzme si úprimne, nebyť takto originálnej myšlienky (dĺžka života zobrazená v digitálnych číslach, vrytá do ruky? hm, to znie dobre), aj by to nuda bola. Naozaj, film drží nad hladinou len spomínaná originalita - sledovanie odpočtu dodáva primeranú dávku napätia - spolu s hlavnými hercami. Dávam silnejšie tri, proste to mohlo byť o dosť lepšie, potenciál tohto filmu ostane navždy nevyužitý. ()

pe3czech

Nejvíce mi zážitek kazil zbytečně (dvakrát) doslovný začátek filmu. Kdyby jako náhodou přeci jen ještě někdo nepochopil, jak to s tím časem funguje.. Po zbytek jsem se slušně bavil, no, dokonce jsem se zamýšlel nad paralelou ke skutečnému světu. Příjemně utracený čas za vstupenku do kina ()

Eilem

Originálny nápad dokáže filmu dospieť k potrebnej kvalite aj bez prehnanch rozpočtov ako je u scifi zvyčajné.Justin Timberlake rozbieha slušnú hereckú kariéru. 8/10 ()

Hollister

opravdu povedené sci-fi s originálním nápadem, příjemným spádem, napětím, až na pár detailů efektně zpracovaným a propracovaným vizuálem a veskrze neokoukanými herci ()

Kubi21

Tak bohužel mé očekávání nebylo naplněno. Úvodních zhruba patnáct minut je skvělých. Po zlomové scéně s matkou se to začíná kazit. Nelogičnosti v rámci příběhu, skoky, běhy a vše rádoby akční nemá šťávu. Amanda pořád běhá jak jamajská sprinterka ve značkových lodičkách a Justin je ten nejlepší a boží. Prostě lidi co blbnete. Desítky let tady přežíváte a přitom stačí jít a vzít si. No dopr... ono je to tak jednoduché. Zkrátka až do konce filmu mě nic nepřesvědčilo, že mám na svém hodnocení přidat. Dokonce po závěru jsem si ulevil výrazem "To je ale kok.....!" Hodnotit to po skončení, tak jdu ještě níž, ale to by bylo nespravedlivé. Za myšlenku a vcelku slušnou hudbu dávám dvě. ()

Dámské posily...

Dámské posily...