Sherlock

Krimi / Mysteriózní / Drama
Velká Británie, (2010–2017), 17 h 51 min (Minutáž: 88–90 min)

Předloha:

Arthur Conan Doyle (kniha)

Diskuze

liquido26

liquido26 (hodnocení, recenze)

0lie: The BBC has confirmed that a second series of three 90-minute episodes will air in late 2011. Detailed information about the new episodes is not publicly available, but Steven Moffat told The Guardian, "You can have three words to work from: Adler, Hound, Reichenbach. Those are your clues.

Toto jsem se dočetl na wikipedii. Jinak jsem na žádný jiný informace nenarazil. Nenašel někdo na internetu nějaký další info? :-)

Splasher

Splasher (hodnocení, recenze)

Opravte mě někdo, ale opravdu geniální Hellboy nepřišel na to, proč Watsonovo ne-kulhání po první epizodě mizí? How pathetic.

SLOTH

SLOTH (hodnocení, recenze)

L LAWLIET : BUDES HO MUSET ASI NEKDE STAHNOUT NA NETU ONLINE NENI

ankka

ankka (hodnocení, recenze)

darcy - ON že nie je charizmatický a príťažlivý? ja som sa do neho zamilovala do 5 minút aj keď ja som na angličanov zaťažená. je však pravda že na jeho postave mi niečo vadí ale to už nie je problém herca ale scenára.

Silas

Silas (hodnocení, recenze)

V obýváku, kuchyni, u přátel, ve škole..kdekoliv tě napadne

Darcy

Darcy (hodnocení, recenze)

Ne, tohle fakt nepůjde. Seriál dokonale vybroušen od scénáře po kostyméra... Ale já prostě nepřekousnu Benedicta. Na to, že měl být původně Sherlock charismatický a velmi přitažlivý muž, lze říct jen to, že v tomto seriálu je slizký, vyhublý, ošklivý a bez jiskry, ale především nudný. Jediné zajímavé je to, jak je neuvěřitelně bledý a bezkrevný - jak doslovně, tak obrazně - ale počkat, tohle není Twilight, že?

Bingos

Bingos (hodnocení, recenze)

Stejně tak se do žebříčku filmů neřadí krátkometrážní či studentské filmy

Němi

Němi (hodnocení, recenze)

Serialy pod dvacet minut na epizodu se do topky nezapocitavaji, proto tam Shaun neni. (Je tam nejaky, co ma 90 minut na epizodu?)

Gaaron

Gaaron (hodnocení, recenze)

sorry, myslel jsem, že jsou žebříčky počítaný algoritmem zahrnujícím jak procenta, tak počet hodnocení, ale teď vidím, že ne... inu, pak bych to viděl na chybu v Matrixu :)

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

Tak to je pochopitelně blbost, že jo. Stačí se podívat na žebříček. Sherlocku?

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

Ví někdo, proč není Sherlock v žebříčku top nejlepších seriálů? Ne že bych ho tam chtěl vidět, ale hodnocení většiny mluví jasně.

rwa

rwa (hodnocení, recenze)

Máte někdo nějaké linky k tomu, proč je ta muzika tak strašně podobná (hlavně hlavní motiv) té z ričího filmu? Na imdb diskuzi píšou, že to musela být náhoda, protože pilot byl údajně vytvořen již v lednu 2009. Zimmer kopíroval asi těžko a že to je pouhá koincidence se mi nezdá...

Henry Morgan

Henry Morgan (hodnocení, recenze)

Kluci si nechali zadní vrátka. Sice to měla být miniserie, ale z důvodu velké obliby se rozhodli pro další díly v dalším roce.

Blaogranas

Blaogranas (hodnocení, recenze)

Má třetí díl takový konec nekonec nebo jsem viděl nějakou zkrácenou verzi?

Arnost Kaspar

Arnost Kaspar (hodnocení, recenze)

Já tyhle britské černohumorovky zbožnuju..vynikající herecká sestava..a jak se říka za málo peněz, hodně muziky a tady je jí sakra hodně

Andrew Scott je nový pan Ripley

29.11.2018

Febiofest má letos Deneuve i stan na Václaváku

Febiofest má letos Deneuve i stan na Václaváku

11.03.2018

Bond má prvního kandidáta na režii?

Bond má prvního kandidáta na režii?

03.05.2017