Potomek slavného hledače pokladů sira Francise Drakea, Nathan Drake, konečně našel stopu k prokleté zlaté sošce ze Zlatého města v El Doradu. Když se však vydá na cestu, za zády se mu náhle objeví zakeřní konkurenti. (Falcon)

Hitman_47

Po ohlášení mladého Drakea (jehož pasáže ve hře patří mezi ty jednoznačně nejnudnější a nezajímavé) a prvním traileru jsem očekával další adaptační odpad. A nakonec jsem dostal něco na úrovni lepších Lovců pokladu s Cagem ... film celkem pěkně odsýpá, nemá vyloženě moc hluchých míst a závěrečná akční scéna na lodích je hodně fajn (a asi jediná scéná, která není ukradená z nějakého dílu této videoherní série). Pokud se natočí dvojka, na kterou se odkazuje v titulcích, tak určitě do kina znovu půjdu. ()

Fr

„ZLATO SVĚTÍ PROSTŘEDKY…“   Tom Holland a jeho metrosexuální exhibice. Chce si to hrát na Indyho, ale má to blíž (i kvůli debilním berličkám) k Lovcům pokladů. Nebo spíš k Flinnu Carsonovi. Nejhorší je to finále, ve kterým vo nic nejde. Že by to bavilo teenagery? Pro mě ovšem píčovina. Nenáročná…     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám Playstation.  2.) Od filmů očekávám lekci z dějepisu. 3.) Vždycky jsem se chtěl nechat zabít 500 let starou lodí. /// Thx za titule „Martin Petřík“                PŘÍBĚH  ***  HUMOR  *  AKCE  **  NAPĚTÍ  ne ()

Eliott

No, žádný zázrak, alespoň to však nebylo vyloženě špatné. Čehož jsem se vcelku oprávněně obával. Cesta ke ztraceném pokladu byla vydlážděna vcelku poutavým způsobem a akční i humorné scény byly na výši. Největší slabinou filmu jsou tedy nebetyčné nelogičnosti a chatrný příběh. Přímočarý děj, se kterým si tedy nikdo příliš hlavu nelámal. Přestože jsem si první polovinu parádně užíval, finále mne tedy docela dost znudilo. Ačkoli jsem to v závěr opět viděl pouze na dvě hvězdy, hodnocení ponechám o něco vyšší. Neodolám totiž srovnání s nejnovějšími filmy podobného typu jako například Ztracené město (*). Budiž filmu poklonou, že pokud zde zrovna nelétají prastaré lodě vzduchem (přesněji se to asi týká veškerých scén s létáním😅) , Uncharted dávalo alespoň nějaký smysl. 48% ()

Yoshitsune

Jako furt mně mrzí že Ruben nenatočil druhé Venoma, který však nedopadl zase tak špatně a o to větším překvapením je že Ruben a ta štafeta scénáristů, dokázali z tohohle projektu vykřesat, docela solidní dobrodružný film. Já osobně sem totiž nevěřil že tenhle film vznikne, bylo to doslova prokleté a to až tak, že v tom měl původně hrát Nathan Fillion, který za tu dobu stačil zestárnout. Takže jo čest všem, kteří se na tomhle filmu podíleli a neni to špatné, ano je to klasický dobroružný akční film, který oplývá kretivní akcí, fajn ústřední trojící a špatnýma záporákama. Co se mi líbilo a to jako dost, byl vztah Sullyho a Nathana, který si tady prošel docela těžkým emočním vývojem, tady nemají na růžích ustláno jako ve hrách, takže za tohle palec nahoru. Akce je slušná a nelze ji v podstatě nic vytknout a nutno podotknout že kameraman a strihač předvedli bravůrní výkon. Výkon Toma Hollanda, je podle mně naprosto uspokojivý, Nathna hraje uvěřitelně, má takový dětský pohled na svět a v mnoha směrech je naivní, ale to se mi líbí, protože začátky sou vždycky těžké. Takže to že si, sypal popel na hlavu, za svůj výkon mi příjde trochu přehnané, protože v mých očích udělal parádní výkon. Aaaaa záporáci, sou dost klišoídní a čitelný, takže než něco stačili udělat, tak sem už tušil co udělají, takže opět se nijak neodlišují od her. Za mně pohodové čtyči hvězdičky a doufám že bude nějaké pokračování, se Sophia Ali aka Chloe Frazer. ()

honajz

Dal bych 4 hvězdy, nebýt to laděné do teen podoby, protože jinak nápad je fajn, potenciál to má, způsob, jak se navzájem všichni zrazují, mi přišel jak ze života, má to fajn triky, zvláště s těmi loděmi a vrtulníky nebo když vás holka srazí autem v letadle, dokonce tu dost dobře zahrál Banderas padoucha, jen mohlo být víc hlášek, puberťák méně nesmrtelný, pátrání více indianajonesovské, když už na něj odkazují i přímo, některé scény se snaží být spíše bondovské (ve stylu, než to zkazili Craigem), ale taky to malinko pokulhává. Ale celkově mě to bavilo a pobavilo a neměl bych problém vidět to znovu, myslím. ()

• Studio původně chtělo, aby film režíroval Seth Gordon. Ten však odstoupil kvůli kreativním neshodám. Snímek měl také režírovat David O. Rusell, který však od projektu v květnu roku 2011 odstoupil. Režiserské křeslo po něm převzal Neil Burger, který však nakonec také film nenatočil. Během dlouhých deseti let příprav se v pozici režiséra vystřídalo 9 lidí. (Dooky)
  • Muž, který po havárii letadla krátce mluví o podobné zkušenosti s Natem (Tom Holland) a Chloe (Sophia Ali), je herec Nolan North, který hlavního hrdinu dabuje v předlohových videohrách. (MatyM)

Příští Spider-Man má režiséra

Příští Spider-Man má režiséra

11.09.2024

Režisér nového Spider-Mana 4 je konečně potvrzen. Dlouho se nevědělo, kdo se po odchodu režiséra první trilogie Jona Wattse, který nám za pár týdnů nadělí lákavý thriller Wolfs s Bradem Pittem a… (více)

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem

Amazon odhalil obří plány s Tomb Raiderem