Reklama

Reklama

Transformers Prime

(seriál)
  • USA Transformers Prime (více)
Trailer

VOD (1)

Série(3) / Epizody(65)

Optimus Prime, Bumblebee, Arcee, Ratchet a Bulkhead se vrací, aby se postavili na odpor Megatronovi, jenž je silnější než kdy dřív, protože získal vzácný prvek, kterým dokáže oživit mrtvé. Autobotů je možná v porovnání s Decepticony málo, ale spojení, které navázali se třemi lidskými kamarády, jim dodává sílu. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

Manarit 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že tento seriál mě nadchl. Animace je skutečně zdařilá a děj kvalitní, téměř žádný z dílů nepostrádá akci. Postavy jsou sympatické, rozdílné a člověk se o ně dokonce bojí. To přikládám velmi k dobru - animovaný seriál, kde se umírá. Nijak drasticky, nikdy není nic vidět, ale oceňuji snahu nepředstírat, že například člověk přežil pád a výbuch helikoptéry atd... dodává to Transformers punc opravdovosti : ) Další velké plus dávám za hlavní zápornou postavu Megatrona. Je vykreslen chytře a rozumně, což je u záporáka vražedná kombinace. Nenechává se strhat emocemi, aby kvůli tomu prohrál a občas se mi zdálo, že by Optimovi při přímém střetu docela nakopal. Optimus je další plus, hlavní kladná postava je klidná, mocná a moudrá a přesto nepatří do kategorie přemoudřelců na zabití, patří mezi mé nejoblíbenější charaktery. Děj se skutečně velmi mění a jsem ráda, že to tvůrci netáhli jen na cíl 'zničit Megatrona,' naopak zachází mnohem dál. Hlášky jsou vesměs promyšlené a velmi vtipné, zvlášť od Miko, bez které bych si to už neuměla představit. Jediné, nad čím člověk musí přivřít oko je menší nedomyšlenost na politické scéně, ale na druhou stranu, řešit i tohle by byla nuda - americká vláda totiž nad existencí oživlých robotů z vesmíru mávla rukou a pouze jim přidělila jednoho agenta na seznámení se světem. Ale na celkovém součtu je to malá výtka a rozhodně je to seriál, co stojí za zhlédnutí. ()

Aurus 

všechny recenze uživatele

TOHLE JE MOJE RECENZE ČÍSLO 💯!! Tohle je moje recenze číslo 100 a já dám recenzi podle mě nejlepšímu Transformers seriálu jaký jsme kdy dostali. Seriál se jmenuje Transformers Prime. Příběh je velmi výborný, postavy jsou výborné, hudba je fantastická a animace je taky výborná. Já na tomto seriálu nemůžu najít ani jednu chybu,víte proč? Protože tenhle seriál žádnou chybu nemá! Seriál má 71% nezaslouženě, zaslouží si 85%. Za mě 11/10. ()

Reklama

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Dôstojné spracovanie Transformerov hodné novej doby. Mám celý seriál aj v dabingu, takže fajn. V skratke je to neskutočná návykovka. Prvá časť po objavenie "detských" hrdinov je taká, že si človek povie, to čo má sledovať decká? No tak neskutočne sa na to namotá, tak skvelo ich zapoja do príbehu a pribudnú ešte ďalšie postavy, toľko sa toho z univerza Transformerov dozvie, že to inak nejde, len hodnotiť vysoko vysoko. ()

Hanyou 

všechny recenze uživatele

Po výborných Animated přichází další Transformers seriál, tentokrát od tvůrců filmu a v CGI animaci, kterou zrovna nemusím, ač vypadá mnohem lépe než Beast wars. Naneštěstí se seriál opět nezbavil neduhu zahrnovat do děje lidské děti a tyto (obvzlášť Miko) jsou poněkud otravnější než Sari Sumdac v Animated. Příběh samotný je velice prostý, jak se od TF očekává, ale pěkným ozvláštněním jsou transformers - zombie a Cliffjumperův osud hned na začátku. Přesto mě děj nevtáhl a charaktery (ani Starscream) mě nijak výrazně nebavily. Snad připraví další sérii a zlepší se. Po zkouknutí téměř kompletní druhé série musím opravit fakt, že Starscream je zase nakonec nejlepší charakter, a s ním i ostatní Decepticoni. Autoboti a jen na ně zaměřené epizody mě nijak výrazně neoslovily, nicméně nakonec je to další dobrá generace transformers a těším se na 3. sérii, která přijde na jaře. ()

st.ranger 

všechny recenze uživatele

Od scénáristů Bayformers přichází seriál o Transformers. Zaměření na mladší publikum je bohužel znát a jen málo nárážek uspokojí fanouška. Od Beast Wars se jedná o druhý CGI seriál s velice povedou animací, která není tak kostrbatá jako třeba v Clone Wars, ale to je tak vše ohledně pozitivních částí seriálu. Největším zádrhelem, který bude nejspíš Prime provázet až do trpkého konce je absence hlavní linie, která by skrze celou jednu sérii pokračovala, občas ustoupila epizodní vedlejší linii a opětovně se vrátila. Kromě několika dílů na pkračování se děj každou epizodou uzavře a následně pokračuje nově, občas s minimální a nepatrnou návazností. Mnoho dílů je tímto naprosto zbytečných. Dalším negativem jsou charaktery. Je jich až neskutečně málo a po několika přínosných dílech omrzí. Stav sérií: 1. řada: obsah 26ti dílů je spíše k smíchu, protože podstatný děj se odehrává ve zlomové polovině a některé epizody zachraňuje akce a cokoliv s roboty spojené. Dějově se navazuje pouze zlehka a nakousnuté události jsou v následují epizodě vyřešeny 2. řada: Naprosto příšerná řada. Obsah epizod tentokrát lépe navazuje, ale děj je příliš roztahaný a situací je rozehráno příliš, takže jejich uzavírání pak vyšumí do prázdna. Nejhorší epizodou je jednoznačně 2x09 Grill, jakési retrospektivní shrnutí dosavadního děje, naprosto nepřínosné. Zajímavý byl nápad s rozdělením pátrání po čtyřech relikviích, kdy se každý člen z týmu Autobotů a Decepticonů vydal získat prastarý artefakt. Bohužel naivnost seriálu jasně směřuje k předvídatelnému závěru. Za pozornost stojí Out of the Past, nahlédnutí do minulosti na Cybertronu. Opravdový zlom začíná s epizodou Alpha/Omega. Ještě 3 epizody, ale celá řada mohla mít v klidu maximálně 10 dílů. ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama