Diskuze

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Pre pár hodinami som čítal od Testamenta - Tak se mějte děcka, s takovýma nulama čas neztrácím.

Po pár hodinách sme prídem a je tu zas. Diskusia už asi lepšia nebude, do tej premiéri nejak vydržím.

Testament (hodnocení, recenze)

stuntmandement: Ale ty mě bavíš, tak si obhaj to, co jste tady říkali za nesmysly, když mě, pana nejlepšího, chytáte za slovo

Testament (hodnocení, recenze)

Nebo názor typu: "vtipálci typu kabát nebo divokej bill, kteří svůj nedostatek nápaditosti předvádí s kytarou :)". Jak se k tomu došlo pudinečku?  Teď mě zajímá argument, co zase přijde za debilitu. A stuntmanMIKÁČ spolu s Maciasem můžou přihodit argumenty, hm?

ha :-)

Na co se hádat s někým, kdo má názor, že Bobby McFerrin nebo Bjork mají zdravou figuru :-DDD.

Testament (hodnocení, recenze)

Aspoň jsme si vyjasnili, kdo kope za jaké barvy. Přiznávám dobrovolně, že bych vyhrál já nad manonfire. Macias by si to měl opravit, za koho se staví, protože o Maonfire tu řeč nebyla :-))))

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PetrVabruscak

PetrVabruscak (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Nicméně GigaPudding tu psala solidní ***** o hudbě :o) Četl jsem jen Testamentovo citace :o)

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

GigaPudding: chalan nam ukazal co predator mal na mysli ked podaval gloverovi tu perkusnu pistol :)

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Testadement: toto si mi napisal 19.2. 2012  o 12:17 ako reakciu na to co som pisal ohladom predatora:

(hodnoceníkomentáře)

stuntmanMIKE: Někdo to rozlousknul, konečně. Máš pravdu až na jedno,že já se ostatní nesnažil přesvědčovat, protože na to přijdou sami. Chce to trpělivost.

A zase si len mimo :)

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Ravi: Já mu nabídnul ať se za mnou staví když je takovej machr. A ono nic. Jak překvapivé :)

Testament: Nečekaná odpověď.

Testament (hodnocení, recenze)

Denver: To víš, ono když je v diskusi větší koncentrace blbů-čili vás:-))), pak i pan nejlepší, čili já, to v jejich očích projede. Sbohem

Testament (hodnocení, recenze)

Denver a stuntmanMIKE: Jasný a nejvýznamnější vlastností Predátora je to, že uzná, že je člověk lovec:-D. Tak se mějte děcka, s takovýma nulama čas neztrácím. :-DDD

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Denver: konecne mu to dakto povedal :DDDD

Testament: uz s tebou nechcem zacinat hadku ani nic... neurazam ta ani nic... ale uprimne kasli na to... robis tu zo seba riadneho vola. Aj zralok aj gigapudding ta dali dole. Kasli na to na chvilu kym sa na to zabudne. Nic v zlom...

Denver

Denver (hodnocení, recenze)

Testament: Vždyť každou debatu projedeš, jak tě to může bavit? :-) Kdyby ses alespoň poučil, ale takhle? :-)

Testament (hodnocení, recenze)

Ravi: Jasný, ale mě baví dohadovat se se slečinkama jako Žralok, apod. :-)

Ravi

Ravi (hodnocení, recenze)

Hele nemám osobně proti vám nic, borci, ale tohle nikam nevede, buď se potkejte a dejte si po hubě nebo se zachovejte podle starého dobrého "moudřejší ustoupí" a odklikněte si sledování diskuse. Prosím, nic ve zlém.

Testament (hodnocení, recenze)

A já se omlouvám manonfire, protože jeho místo největšího šaška teď zaujal Žralok, co mu za monitorem narostli ramena :-D. Už mám strach :-DDDD. Ale jinak odpověď, jelikož sám nechodím ven, jak jsi napsal, tak budeš muset přijet ty za mnou.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Boha vám páni. Ste ale zasvinili diskusiu. Ako beriem, že to tu žije a káždý si chcete presadiť tu svoju pravdu, ale aby som preklikával 5 stranami len vašich narážok. Fuuuu. To už je celkom silné kafe.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

SeBig: Snad ne. Musel jsem se ohradit. Za což se tobě i všem ostatnim tady omlouvam. Všem kromě toho Testamenta.

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky