Reklama

Reklama

Úkol, který na Barneyho a jeho bandu žoldáků ze staré školy čeká tentokrát, se zdá na první pohled celkem snadný. Nic ale od začátku nejde podle plánu. Když během akce psychotický nájemný terorista zabije jednoho z Barneyho lidí, Postradatelní v touze po okamžité odplatě rozpoutávají přímo v srdci nepřátelského území peklo na zemi a kosí jednoho protivníka za druhým. Uprostřed všeho zmatku navíc musí na poslední chvíli zajistit, aby se pět tun plutonia vhodného k výrobě jaderných zbraní nedostalo do špatných rukou. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Pre pár hodinami som čítal od Testamenta - Tak se mějte děcka, s takovýma nulama čas neztrácím.

Po pár hodinách sme prídem a je tu zas. Diskusia už asi lepšia nebude, do tej premiéri nejak vydržím.

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

stuntmandement: Ale ty mě bavíš, tak si obhaj to, co jste tady říkali za nesmysly, když mě, pana nejlepšího, chytáte za slovo

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Nebo názor typu: "vtipálci typu kabát nebo divokej bill, kteří svůj nedostatek nápaditosti předvádí s kytarou :)". Jak se k tomu došlo pudinečku?  Teď mě zajímá argument, co zase přijde za debilitu. A stuntmanMIKÁČ spolu s Maciasem můžou přihodit argumenty, hm?

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

ha :-)

Na co se hádat s někým, kdo má názor, že Bobby McFerrin nebo Bjork mají zdravou figuru :-DDD. 

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Aspoň jsme si vyjasnili, kdo kope za jaké barvy. Přiznávám dobrovolně, že bych vyhrál já nad manonfire. Macias by si to měl opravit, za koho se staví, protože o Maonfire tu řeč nebyla :-)))) 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PetrVabruscak

PetrVabruscak (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Nicméně GigaPudding tu psala solidní ***** o hudbě :o) Četl jsem jen Testamentovo citace :o)

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

GigaPudding: chalan nam ukazal co predator mal na mysli ked podaval gloverovi tu perkusnu pistol :) 

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Testadement: toto si mi napisal 19.2. 2012  o 12:17 ako reakciu na to co som pisal ohladom predatora:

Testament 

 (hodnoceníkomentáře)

stuntmanMIKE: Někdo to rozlousknul, konečně. Máš pravdu až na jedno,že já se ostatní nesnažil přesvědčovat, protože na to přijdou sami. Chce to trpělivost.

 

A zase si len mimo :)

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Ravi: Já mu nabídnul ať se za mnou staví když je takovej machr. A ono nic. Jak překvapivé :)

Testament: Nečekaná odpověď.

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Denver: To víš, ono když je v diskusi větší koncentrace blbů-čili vás:-))), pak i pan nejlepší, čili já, to v jejich očích projede. Sbohem

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Denver a stuntmanMIKE: Jasný a nejvýznamnější vlastností Predátora je to, že uzná, že je člověk lovec:-D. Tak se mějte děcka, s takovýma nulama čas neztrácím. :-DDD

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Denver: konecne mu to dakto povedal :DDDD 

Testament: uz s tebou nechcem zacinat hadku ani nic... neurazam ta ani nic... ale uprimne kasli na to... robis tu zo seba riadneho vola. Aj zralok aj gigapudding ta dali dole. Kasli na to na chvilu kym sa na to zabudne. Nic v zlom...

Denver

Denver (hodnocení, recenze)

Testament: Vždyť každou debatu projedeš, jak tě to může bavit? :-) Kdyby ses alespoň poučil, ale takhle? :-)

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Ravi: Jasný, ale mě baví dohadovat se se slečinkama jako Žralok, apod. :-)

Ravi

Ravi (hodnocení, recenze)

Hele nemám osobně proti vám nic, borci, ale tohle nikam nevede, buď se potkejte a dejte si po hubě nebo se zachovejte podle starého dobrého "moudřejší ustoupí" a odklikněte si sledování diskuse. Prosím, nic ve zlém.

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

A já se omlouvám manonfire, protože jeho místo největšího šaška teď zaujal Žralok, co mu za monitorem narostli ramena :-D. Už mám strach :-DDDD. Ale jinak odpověď, jelikož sám nechodím ven, jak jsi napsal, tak budeš muset přijet ty za mnou.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Boha vám páni. Ste ale zasvinili diskusiu. Ako beriem, že to tu žije a káždý si chcete presadiť tu svoju pravdu, ale aby som preklikával 5 stranami len vašich narážok. Fuuuu. To už je celkom silné kafe.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

SeBig: Snad ne. Musel jsem se ohradit. Za což se tobě i všem ostatnim tady omlouvam. Všem kromě toho Testamenta.

Související novinky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (více)

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra

26.04.2013

Podle internetových klepů se Sylvester Stallone pokoušel ukecat Mela Gibsona, aby zrežíroval The Expendables 3 a vnesl tak do série ještě víc brutality. To ale nevyšlo. Náhradník zdaleka nemá tak… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Stejně jako v loňském roce, i letos vám přinášíme přehled nejlepších filmů uplynulého roku dle předních uživatelů ČSFD.cz. Uživatelé i filmy v jejich výběru jsou seřazeny abecedně. Nejoblíbenějším… (více)

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3

20.12.2012

Dvojka v tržbách překonala jedničku a souhrnně má na kontě kulatých 300 milionů dolarů. Trojka nepochybně bude. Ostatně, producenti i Sylvester Stallone to už několikrát potvrdili. Teď nás už zajímá… (více)

Reklama

Reklama