Reklama

Reklama

Úkol, který na Barneyho a jeho bandu žoldáků ze staré školy čeká tentokrát, se zdá na první pohled celkem snadný. Nic ale od začátku nejde podle plánu. Když během akce psychotický nájemný terorista zabije jednoho z Barneyho lidí, Postradatelní v touze po okamžité odplatě rozpoutávají přímo v srdci nepřátelského území peklo na zemi a kosí jednoho protivníka za druhým. Uprostřed všeho zmatku navíc musí na poslední chvíli zajistit, aby se pět tun plutonia vhodného k výrobě jaderných zbraní nedostalo do špatných rukou. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Ilhan

Ilhan (hodnocení, recenze)

Osobně si nemyslím, že by chtěl van Damme někdy kohokoliv s těhle borců zesměšnit. To je jako byste říkali, že Djokovič svým imitátorstvím zesměšňuje ostatní tenisty. Je to jen legrace a navíc van Damme toho Slye umí fakt hodně dobře.

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Lacike: Přitom říkal při natáčení filmu "Peklo", že už v ničem nejede a ten je, tuším, z roku 2003. A již tenkrát v bonusech říkal, že ten film ho dostane na vrchol. Na komerční vrchol, což myslel, teda ani náhodou.

Až Seagal zhubne 50kg? Takže to bude tak zhruba nikdy :-).

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Testament: nie, ziskal ju ako odmenu za absolvovanie odvykacej kury.

Seagal ju dostane v trojke hned ako schudne 50 kg.

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

stuntmanblb: Neboj, ono už pro tebe přestane svítit :-D. Tos mě vyargumentoval :-DD. Ne, jenže ono i když něco čtu, tak si na danou věc umím udělat svůj náhled a neberu každý článek, co někdo někam napíše, dogmaticky. To se už učí na základní škole.

Jinak, Sly prosil JCVD aby mohl hrát v jeho filmu. U toho bych rád byl.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Testadement: nabuduce ti poslem casopis... :D ... inak tvoja sprava co si cital udajne v Premiere je uplne nevyvratelna... ach boze... preco to aj na takychto "ludi" svieti slnko :D 

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Že jde stuntmanblb odborníkem na háčkování jsem nevěděl :-). Co je podložená věc? Že mi pošleš internetový odkaz? Se prober, já jsem napsal prostě svůj názor za kterým si stojím. A když mi někdo napíše, že Seagal, nebo JCVD byli/jsou prošeni, zda by mohli hrát v nějakém díle Expendables. To je úplně směšný. JCVD má chvilku kdy nefetuje a bere to jako cestu na vrchol. Seagal? Že bude přemýšlet o nabídce, zda by mohl hrát v Ex3? Ten může být rád, že se mu ozvali. Co tady zkoušíš?

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Testadement: nemam co povedat... miesto toho aby si nieco priznal tak ako chces od kinder elity ako nas nazivas tak dalej pokracujes vo veciach co si si vymyslel... tak ako si ma rano napadol s predatorom kde som ti dal jasny doklad o tom ze si na smiech tak ako som ti dal teraz podlozenu vec ktoru najdes vsade... nie... budes si stale mliet svoje. Tak ok... mel si... druhy si o tebe urobia nazor... mne uz je teraz jasne ze si len tlchuba co ma k filmom tak daleko ako ja k hackovaniu... si proste Velek*kot :D 

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

stuntmanblb: No, jasný, internetový odkaz. A já ti garantuju, že i když má za to svoje každé béčko cca 3miliony výdělek, tak ve SKUTEČNOSTI by dal nevím co, aby mohl hrát v těchhle spektáklech jako jsou Expendables. Jenomže to bys musel víc vidět pod povrch věci a ne jen věřit všem nesmyslům, co si kde přečteš.Proč JCVD si hrál na chytráka, že v takových filmech hrát nebude a zesměšňoval všude Stalloneho? A teď leze Slyovi do prdele...

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Testament: Van Damme tiez odmietol a to nemal s nikym ziadne spory ako Seagal a Sly ho skoro az prosil aby sa tam objavil. Az do dvojky sa ho horkotazko podarilo uprosit.

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Lacike: Jasný, ale ty zapomínáš, že díky filmům jako Expendables by byl víc vidět a i o ty jeho béčka by byl větší zájem. Takže je sám proti sobě.

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

stuntmanblb:  Vidíš, v časopise Premiere (odpočívej v pokoji)  psali, že Seagal nemohl hrát v jedničce ohledně problémů, co se týká jeho manažerů a finančních problémů. Pochybuju, že by to odmítal, když je to příležitost jako žádná jiná. Takže až budeš něco vědět ty, tak něco piš.Takže blbě kecáš jen ty.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Testament: zabudas na jednu dolezitu vec. Nech uz je Seagal v akokolvek velych srackach, tak ma ego megahviezdy, takze by ma neprekvapilo, keby ucast v trojke odmietol. Tieto exhviezdy budu radsej halvne hviezdy v DTV filmoch za 10 mega ako poskoci vo filmoch za 100 mega.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Testadement: vidis a zase curacikujes... nedavno tu bol odkaz na stranku kde sly ponukol seagalovi rolu. Segal sa nevyjadril este. Seagal odmietol hrat v jednotke. Lenze to by si musel daco vediet hoso... a nie tu len provokovat :)))

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

javak810i: ok... mas pravdu beriem spat. Nemal som ti to pisat. Ide o to ze kto sleduje tuto diskusiu aspom posledny mesiac vie ze sa to zmenilo na R-ko. Takze ano oficialne to potvrdil Sly. Krasnych osemnast mam daaaavno za sebou bohuzial...

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Lacike: Seagal jestli potvrdil, že by mohl ve slibovaném třetím díle hrát? Nepřesná formulace. Seagal by dal nevím co za to, aby hrál ve třetím díle.

javak810i

javak810i (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Napíšu co? Já nevím, kdo tu poslední stránky řeší úplný hovadiny. Hádáte se tu jak malí. A ne, s Rkem nemám problém, 18 už mi bylo. Co tobě?

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: to su tak neskutocne hypoteticke novinky, ze sa nedaju brat vobec vazne. Este nie je vobec iste, ze bude trojka, Seagal nepotvrdil, ze by v nej chcel hrat a uz sa spekuluje, ze poradil tvorcom aby trojka vznikla v Rumunsku.Proste uhorkova sezona.  :D

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

javak810i: chces sa bavit a napises toto ? Nie nebudu PG13 budu R takze ta do kina nepustia

javak810i

javak810i (hodnocení, recenze)

Ehm, s tou diskuzi si delate prdel? :D Mohli bychom se bavit o filmu? Každopádně, vyděl jsem tu napsaný něco o R - to EX2 nebudou PG13?

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

no vyborne tak nam k hviezdnej particke expendables pribudnu aj hviezdni cigani z rumusnka :D 

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Podla poslednych zvesti by sa pripadny treti diel na navrh Stevena Seagala mohol tocit namiesto hnusnom Bulharsku v nadhernom Rumunsku.  :-)

Ravi

Ravi (hodnocení, recenze)

Co by se asi tak stalo, kdyby posledních cca 10 stránek diskuse zmizelo? :)

Související novinky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (více)

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra

26.04.2013

Podle internetových klepů se Sylvester Stallone pokoušel ukecat Mela Gibsona, aby zrežíroval The Expendables 3 a vnesl tak do série ještě víc brutality. To ale nevyšlo. Náhradník zdaleka nemá tak… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Stejně jako v loňském roce, i letos vám přinášíme přehled nejlepších filmů uplynulého roku dle předních uživatelů ČSFD.cz. Uživatelé i filmy v jejich výběru jsou seřazeny abecedně. Nejoblíbenějším… (více)

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3

20.12.2012

Dvojka v tržbách překonala jedničku a souhrnně má na kontě kulatých 300 milionů dolarů. Trojka nepochybně bude. Ostatně, producenti i Sylvester Stallone to už několikrát potvrdili. Teď nás už zajímá… (více)

Reklama

Reklama