Reklama

Reklama

Úkol, který na Barneyho a jeho bandu žoldáků ze staré školy čeká tentokrát, se zdá na první pohled celkem snadný. Nic ale od začátku nejde podle plánu. Když během akce psychotický nájemný terorista zabije jednoho z Barneyho lidí, Postradatelní v touze po okamžité odplatě rozpoutávají přímo v srdci nepřátelského území peklo na zemi a kosí jednoho protivníka za druhým. Uprostřed všeho zmatku navíc musí na poslední chvíli zajistit, aby se pět tun plutonia vhodného k výrobě jaderných zbraní nedostalo do špatných rukou. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Testament: proč teda souhlasíš a pak píšeš že ne? jseš rozpolcená osobnost? 

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

SeBig: Jasně, částečně souhlasím. Spíš si myslím, že sarkasmus není zlÝm bratrem vzteku, ale to se časem napraví...

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

SeBig: ha :) shodou okolností jsem mu doporučovala ať si vyhledá význam slova sarkasmus ve velmi výživné debatě v poště, tak doufej, že si to opravdu našel a ještě víc doufej, že to pochopil, jinak si zaděláváš na nedorozumění :)

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

I kdyby ne, ten tvůj odkaz byl adresovaný jen jedné konkrétní osobě, tak mu to piš do pošty, od toho tu je zavedena kolonka. Nehledě na to, že s tematikou Ex2 ten tvůj odkaz nemá nic společného.

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Testament:  sarkazmus je zlím bratrem vzteku ;) 

stuntmanMIKE: nenatáčel se náhodou už? :D

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Hlavně, že ten tvůj příspěvěk měl pozornost :-D. Můj, co se týká JCVD a jeho parodického vystupování měl odezvu hned a týkal se víc filmu, než ten tvůj.

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

měli bychom se na něj všichni vřele usmát, aby neměl pocit, že se mu nedostává dostatečné pozornosti teda :)

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Jasný, kor, když to bude muset absolvovat dvakrát, protože nám to tu bylo 2x napsáno.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

ywo666: tak ale zase Rio/Brazilia, kde sa tocila jednotka, to je ina lokalita, nez Bulharsko alebo Rumunsko...

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Myslím že by bylo dobré natáčet v Lunik IX je to taky taková "drsná" čtvrt :-D né, mě je to taky jedno kde se natáčí duležitý je děj a herci pro mě. 

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Je mi maximálne uriti kde sa to bude točiť. Nie som taký americký nadšenec aby som vyžadol natáčanie v USA

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

o tom rozhodnu producenti kde sa bude tocit... ked to bude lacne a usetria na daniach pojdu aj do toho rumunska

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

vegetol.mp: Podobně jako, že Praha je vydávaná za Paříž ve filmu G.I.Joe.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

No, mně je v podstatě jedno, jestli točí v Rumunsku nebo v Kanadě. Už i na tu Kanadu sem alergickej. Vždycky mě pobaví, jak na úvod dají pár záběrů americkýho velkoměsta, nelíp New Yorku, a zbytek natočí v anonymní uličce někde v Ontariu a snaží se divákům nabulíkovat, že je to v drsný New Yorský čtvrti:)

ssfan

ssfan (hodnocení, recenze)

Chris Masters: To je super blbost. Protože někdy po filmu Born to Raise Hell říkal Joe Halpin, člověk, co spolupracoval se Stevenem, že už do východní Evropy nebudou jezdit natáčet a že dají přednost USA a Kanadě. :D Takže považuju článek za total fake. :DDDDD

Chris Masters

Chris Masters (hodnocení, recenze)

Lacike: Jako například??Hele a četl jsem si tvůj comment k The tomb o 50 centovi a fakt cool. :D

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Chris Masters: a niekedy sa ta parodia dostane aj do Slyovho filmu.

Chris Masters

Chris Masters (hodnocení, recenze)

Testament: nemyslel tim nic špatnýho, kolik lidí si ze stallona dělá takhle prdel víš co....

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

IIhan: vzhledem k tomu, jak býval v minulosti JCVD sjetej, těžko říct, co myslel jako nevinnou parodii a co jako zesměšňování s důvodem, třeba Stalloneho, poškodit.

Související novinky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (více)

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra

26.04.2013

Podle internetových klepů se Sylvester Stallone pokoušel ukecat Mela Gibsona, aby zrežíroval The Expendables 3 a vnesl tak do série ještě víc brutality. To ale nevyšlo. Náhradník zdaleka nemá tak… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Stejně jako v loňském roce, i letos vám přinášíme přehled nejlepších filmů uplynulého roku dle předních uživatelů ČSFD.cz. Uživatelé i filmy v jejich výběru jsou seřazeny abecedně. Nejoblíbenějším… (více)

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3

20.12.2012

Dvojka v tržbách překonala jedničku a souhrnně má na kontě kulatých 300 milionů dolarů. Trojka nepochybně bude. Ostatně, producenti i Sylvester Stallone to už několikrát potvrdili. Teď nás už zajímá… (více)

Reklama

Reklama