Reklama

Reklama

Úkol, který na Barneyho a jeho bandu žoldáků ze staré školy čeká tentokrát, se zdá na první pohled celkem snadný. Nic ale od začátku nejde podle plánu. Když během akce psychotický nájemný terorista zabije jednoho z Barneyho lidí, Postradatelní v touze po okamžité odplatě rozpoutávají přímo v srdci nepřátelského území peklo na zemi a kosí jednoho protivníka za druhým. Uprostřed všeho zmatku navíc musí na poslední chvíli zajistit, aby se pět tun plutonia vhodného k výrobě jaderných zbraní nedostalo do špatných rukou. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike: tak sly ma pol ksichtu mrtveho... a lundgren ma titul ? to som nevedel napriklad...

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Lacike Hej Lundgrenove vzdelanie a inteligencia je v úplnom kontraste s inteligenčnou úrovňou jeho filmov a s tým ako tupo pôsobí často na plátne. stuntmanMIKE Že voperovaný saklík na pašovanie koksu. To si ma pobavil :-D :-D

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: ta Van Dammova hrca sa uz preberala tolkokrat, ze uz ani neviem, co sa mu to vlastne stalo.  :-) Proste nejaky uraz. Nie je to podstatne.

Van Damme ma hrcu. Sly ma krivu gambu a Arnie pravy americky prizvuk. Snad len Lundgren je normalny. Tade az na ten jeho pre svalovca netypicky vysokoskolsky diplom.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

ywo666: aj to je mozne... mozno tam ma voperovany nejaky saklik na pasovanie koksu cez hranice :D ... kto vie

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Zvláštne. Niekedy tu bouli vidno a niekedy nie. Možno mu to napuchne vždy ke si šlahne niečo :-D

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

SeBig: podla mna je to z nejakeho urazu... stalo sa mi cosi podobne ked som sa ozral jak svina a "postavila sa mi zem" aj s kamenom. Rozbil som si celo a doteraz tam mam tvrdu hrcu. Alebo je to tukove...

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: sniper ma rad vojenske priestory a kontaktne brutalne suboje. Nastastie je to len jeho specificky vkus.

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Ne fakt neví někdo od čeho má tu bouli? Mě by to fakt docela zajímalo..

PetrVabruscak

PetrVabruscak (hodnocení, recenze)

rounen: Třeba mu tam roste třetí oko. Mě třeba čelo začíná vystupovat jako by mi tam každou chvíli měli vyrůst rohy. Nebo jde o nějaké zranění. Měl jsem úraz na obličeji pod okem a špatně se mi to zahojilo a mam tam takovou bulku na první pohled neviditelnou, protože má stejnou barvu jako kůže.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

PetrVabruscak: no vždycky jsem si říkal co to má na čele za bouli, popřípadě z čeho ji má... má ji už dost dlouho

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

sniper18: No mě bude stačit stejná úroven .. ale když to bude lepší proč ne :) Jsem zvědavej jak se popere s rolí záporáka Van Damme .. snad dobře ...

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

mzss1: Ja si myslím, že to bude o niečo lepšie, ako jednotka, jedine sa trochu obávam finále. Neviem, či práve letisko je vhodným miestom pre finále takéhoto typu akčného filmu. Vojenský komplex s podzemnými chodbami sa mi pozdával viac.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Už se teda těším, trailer ukáže více ... Doufám, že film bude na podobné úrovni jako jednička ..

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Takze moje predpoklady sa ukazali spravne. Tento tyzden sa dockame traileru.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

ywo666: Tazko povedat...ale s ratingom to podla mna nema nic spolocne. Bud robia dotacky kvoli tomu, ze v strizni vyzrali niektore zabery inak ako pocas natacania a mozno, ako pisu na tom webe, tocia nejake cameo/uputavky na trojku...

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Chris Masters: Buď sú to debré správy alebo zlé. Zlá možnosť je, že nie sú z výsledkom spokojný a potrebuj nejaké vylepšenia. Dobrá možnosť je, že po potvrdení R sa im niektoré scény zdali málo násilné a rozhodli sa pritvrdiť.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

martin1990: Však hej beriem. Keby si bol prvý tak to vezmem s pokorou. Ale keď už sa to opakuje začína ma to srať. Lebo tu nepíšem sloh do školy ani nie som medzi jazykovedcam, ktorý by všetko písali bez chyby. Ale na teba som ešte neútočil. To bolo len varovanie, že ak sa to stane tretí krát za den takuž vybuchnem.

martin1990

martin1990 (hodnocení, recenze)

ywo666: tak nehnevaj sa ,ja som to v zlom nemyslel,ale proste tu nejde o chybu v jedno pismene ale celom slove,čo aspon mne bije do oči :-)

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

martin1990: Už si druhý človek čo ma dnes opravuje za pravopis. Áno má to zle ale je mi to jedno kým ľudia chápu čo som napísal. Ešte raz ma niekto opraví za pravopis v blízkej dobe budem už vulgárny.

Související novinky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (více)

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra

26.04.2013

Podle internetových klepů se Sylvester Stallone pokoušel ukecat Mela Gibsona, aby zrežíroval The Expendables 3 a vnesl tak do série ještě víc brutality. To ale nevyšlo. Náhradník zdaleka nemá tak… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Stejně jako v loňském roce, i letos vám přinášíme přehled nejlepších filmů uplynulého roku dle předních uživatelů ČSFD.cz. Uživatelé i filmy v jejich výběru jsou seřazeny abecedně. Nejoblíbenějším… (více)

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3

20.12.2012

Dvojka v tržbách překonala jedničku a souhrnně má na kontě kulatých 300 milionů dolarů. Trojka nepochybně bude. Ostatně, producenti i Sylvester Stallone to už několikrát potvrdili. Teď nás už zajímá… (více)

Reklama

Reklama