Diskuze

Ilhan

Ilhan (hodnocení, recenze)

manonfire: Bruce Lee byl taky nejdřív herec a až potom zápasník a jaký borec to byl, víme všichni.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

manonfire: Ja neviem. Písal som niečo o MMA? Ja som Adkinsovi dával šancu v kickboxe. Samozrejeme Couture je legenda MMA a je pochopiteľné, že v MMA by porazil kde koho. Ale to je jeho šport. Záleží aké si určíš pravidlá. Keby máš pravidlá z Taekwonda tak by určite vyhral Adkins. Adkins je síce herec, ale trénuje od desiatich rokov rôzne bojové umenia.  A je v prvom rade martial artist a až cez sa k tomu herectvu dostal. Ja viem, že teraz je moderné všetko porovnávať s MMA, ale to je len jeden druh súťaže. A aj keď majú veľa povoleného bitke na ulici sa to nepodobá. A u Adkinsa hrá v prospech, že je o 13 rokov mladší.

PetrVabruscak

PetrVabruscak (hodnocení, recenze)

No on i takovej člověk, co nosí na pilu na rameni skoro stromy, by dokázal uzemnit. Jednou jeden takový špatně pochopil můj fór a během vteřiny odlítli všechny stoly, co byli mezi náma a kdyby si svůj úmysl nerozmyslel, asi by jsem tu noc strávil na jednotce intenzivní péče.

manonfire (hodnocení, recenze)

To už by mě spíš zajímal Michael Jai White, který tato bojová umění skutečně ovládá, dokázal v nich vyhrávat tituly a k tomu je chlap jak hora. To je asi jediný herec, jehož konfrontace s profifightery MMA by mě skutečně zajímala.

manonfire (hodnocení, recenze)

ywo....Adkins je herec. Na Coutureho v zápasnické formě by neměl šanci. Otočky a skoky z Taekwonda jsou v boji nejenom ztrátou času, nýbrž ediné, čeho tím dosáhneš je, že se díky takovému "efektu " dostaneš do nevýhodné pozice právě pro strh od zápasníka. Popřemejšlej proč se filmové fighty ala Yuri Bojka v praxi ringu MMA absolutně nepoužívají.....Protože je to blbost.

manonfire (hodnocení, recenze)

Já se na tebe nerozčílil, však si takovej dobrák, že to ani nejde. Já jen jsem naznačil, že tenhle případ neměl s debatou moc společného. Za prvé šlo o Kickboxera a ne MMA fightera o němž jsme se bavili, a to je zásadní rozdíl. Za druhé ti chlapi byli tři a to mění naprosto všechno. Úspěšný boj proti třem rváčům skutečně patří spíš do filmů s Jet-Lim, Stathamem či Van Dammem.....v reálu moc šancí není. Za třetí jestli vstoupil do hry alkohol, tak všichni víme, že dokáže udělat z každého člověka bezbranou ženskou bez reflexů, stability a síly.

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

manonfire: Neviem o čo presne ti ide. Ja som len poukazoval na to, že i trénovaný človek akým je kickboxer mu jeho tréning nemusí pomôcť. Je mi jasné, že dotyčný sa nechcel biť a traja na jedného nie je fér. Ale polož si otázku, čo je na dnešnom svete fér!?

A mieril som na to,že ako tvrdil Testament, vo väčšine prípadov to je o prvej rane. Takže možno som to trošku zle podal, to sa priznám, ale podstata je v tom, že tréning nie je všetko. Tak sa hneď nerozčuluj.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE: Je tam združené všetko. Ale nie údery do rozkroku, do krku, alebo útok na oči. Nemyslel som rozhodne nejakého sráča. Tým amatérom som myslel niekoho kto dva roky boxoval, rok robil sebeobranu a potom chvíľu vyhadzovača. A nepotrebuje stovku zápasov v klietke. Couture je hlavne zápasník. Keby mal byť zviazaný len kickboxerskými pravidlami môže mať problém. Naopak Adkins je trénovaný naprieč bojovými umeniami taekwondo, kickbox, karate, kung fu, ninjitsu, jiujitsu, judo. Takže by som ho neodpisoval. Každopádne Na Randyho by som si kľudne vsadil, ale povedať, že proti nemu nemajú šancu je ďaleko od pravdy.

manonfire (hodnocení, recenze)

A nezemřel při bitce na diskotéce. Dokonce se mu podařilo utéci ven, ale tam  si ho znovu našli. To není žádné hrdinství ve třech lidech zabít opilého chlápka, který má natrénovaný boj v ringu, podle daných oravidel a jenom ve stoje.

manonfire (hodnocení, recenze)

Jenže je to tak nepravděpodobné, že nemá cenu se o tom vůbec zmiňovat. Je to taková ukolébavka, co si hospodský člověk namlouvá pro uklidnění, ale v praxi nemá šanci. Nemluvím tu o boxerovi, nebo kickboxerovi pod 80kg. Tam je třeba šance ho přemoci na zemi, pokud nad ním máš váhovou a silovou převahu a umíš se prát. Ale pokud je to chlap 100kg a víc, kterej má jěště nějaké zkušenosti ze zápasu......tak nemá hospodskej rváč nárok. A to nekomentuju fakt, že takového trénovaného borce rána řadového chlapa nesloží ani omylem, jelikož má takových a mnohem větších nainkasováno milion. Samozřejmě můžeě někomu prorazit lebku půlitrem, nebo ho rozbít a přejet borci přez krk střepem ale o takovejch záludnostech se tu snad bavit nebudem.

A Vojíne: Tenhle link od tebe je velkej omyl. To, že zrubou tři(nejméně) hovada opilého Kickboxera opravdu nic nedokazuje.

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Denver, Testament:  Je pravda čo vravíte. I ja z tým súhlasím. A potvrdzujem to aj týmto linkom. Kde je okrem iného aj spomenuté, ako reprezentant v kickboxe zomrel pri bitke na diskotéke.

Denver

Denver (hodnocení, recenze)

manonfire: je to hloupý protože je to nepravděpodobný? Sport má pravidla. Můžeš bejt kdovíjakej borec, ale když ti jí v putice někdo natáhne a ty to nečekáš nebo se prostě "dobře" trefí, nemusíš se už taky zvednout. To se stalo mockrát. Ale já to tady moc nesleduju a nechci vám do toho nějak zasahovat, klidně se hádejte dál - tady je to bezpečný :-)

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Byli borci, co dostali "hospodskou" ránu a byli knock out. Je to častokrát o první ráně.A může to znít klidně hloupoučce,ale je to tak.

manonfire (hodnocení, recenze)

Ano, ta šance že zkušený bojovník mma prohraje s kýmkoliv (díky jeho tajné znalosti slabého místa zvaného varlata)je skutečně tak minimální, že není třeba se o ní vůbec zmiňovat. Zní to totiž strašně hloupoučce.

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

ywo666: Naprosto s tebou souhlasím. Jasně, když je někdo v MMA šampionem v ultratěžké váze, tak je to borec, na kterého jen tak někdo nemá. Je tu jedno "ALE" a pokud ten dotyčný dostane "jednu ránu na bradu", kterou nečeká, popř.: dostane do "vajec"-tak končí. A může klidně dostat od někoho, kdo je úplný amatér. Ta šance je minimální, ale prostě je.

Melo4three

Melo4three (hodnocení, recenze)

,,Schwarzenegger and Willis driving in a tiny European smart car" - tak to chci videt :-))

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

SeBig: o tyzden v piatok.

Takze si Lionsgate nakoniec zvolilo, ze premietne trailer pred filmom od konkurencneho studia. Trochu necakane, ale logicke. Na Stathamov Safe asi aj tak nikto nepride a je teda dobre, ze trailer uvidi v kinach co najviac ludi.

Takisto ma prekvapilo, ze sa na net nedostal este nejaky camrip traileru. Asi to tam mali dobre zabezpecene a ludom pozbierali mobili. :-).

Ale popis co vsetko uvidime v trailery vyzera bohovsky. Tesim sa najviac na ukazku z bitky Van Damme vs. Sly.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

ywo666: pozri... couture je v mma a tam je zdruzene vsetko... on je zvyknuty aj na kickboxerov aj na karatistov muai thai a kadeco ine... takze mi pride vsestrannejsi ako chlapi co sa specializuju len na jedno... a potom couture zazil realne bitky v klietke kde sa chlapy chceli zabit keby nebolo rozhodcu takze je na to zvyknuty. Ale suhlasim ze nikdy nevies...

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky