Diskuze

bembitko

bembitko (hodnocení, recenze)

Tak jsem nekde cetl ze Norris si zahraje jen male cameo neco jako Svaca v jednicce. Jinak dalsi drby koho prej Sly oslovil L.Lamas , MR.T. ,V.Diesel , J.Speakman a Olivier Gruner.

Expendable (hodnocení, recenze)

1. Lundgren měl nejlepší roli - role šílence viz. US, Van Damme by se na jeho místo nehodil. 2. Těch akčních hrdinů tam bude až moc, Rourke tam být nemusí a Austin taky ne. Chtělo by to hlavně The Rocka do hlavní role a víc protoru pro Van Damma.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

ja by som chcel aby Willisa sejmli tu a do trojky dali iného záporáka,možno Arnieho

sniper18 (hodnocení, recenze)

Mne stačí, ked´ budú umierať tí na druhej strane. A kedže tu má byť hlavný záporák Willis, tak sa teším, ako ho zabijú.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

No bylo by dobrý kdyby tam někdo zemřel,aby to nevypadalo moc superakčně už :)

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

v trojku dúfam aj ja. a myslím že ak niekto umrie,tak Rourke. predvedie svoju "akčnú tvár" a pri záhchrane slya ho sejmú. tak si to predstavujem ja

sniper18 (hodnocení, recenze)

Dúfam, že nie, lebo potom by nemohol byť v trojke. A dúfam, že aj tá bude.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Možná že Lundgren zemře a zachrání nikomu z týmu život , třeba Jet Limu.. tak bych to vymyslel já :)

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

jj, Lungren si to uzival zo vsetkych najviac, a podla mna bola jeho postava aj najlepsie napisana...

sniper18 (hodnocení, recenze)

Tiež si myslím a dúfam, že v dvojke už dostane viac priestoru. Chcem ho, ako plnohodnotného člena týmu, do úlohy žoldniera sa vždy hodil najviac.

HomeAlone

HomeAlone (hodnocení, recenze)

Lundgren sa nechal okopavat ? To je vtip ? Ved keby pri tej bitke nezakrocil Stallone , tak by Lundgren zabil Liho . A mimochodom , Lundgrenova rola vobec nedopadla zle

biergof

biergof (hodnocení, recenze)

Já se Vandamovi nedivim, že jedničku odmítl. v JCVD nadhodí, že by chtěl do holyvůdu i zadarmo a stallone mu nabídne roli, kde ho stříská Jet-Li?:) chce to trošku hrdosti, né jako Lungren, co tam jen stojí a nechá si okopávat hlavu vod toho vopičáka...

bembitko

bembitko (hodnocení, recenze)

Ja myslim ze zapletka bude uplne jinak podle zahranicnich serveru co jsem cetl ruzne utrzky a skladal dohromady. Willis podrazi CIA ,ta poveri Sheena( kterej je prvni prej neoficialne potvrzenej) aby to uklidil a on najme Stalloneho kterej to prijme kvuli nevyrovnanym financnim uctum z jednicky. Jinak jsem zvedavej v jaky roli se objevi S.Austin, Stallone o nej vermomoci stoji a tak to vypada,ze bude z jednovajecnych dvojcat aby se mohl objevit i v pokracovani,ale jestli bude delat ochranku Willisovi,bude to dost uhozeny. Jinak vazne byly osloveni Dudikoff a Norris. Dale "ROCK" rekl ze o nejakou roli by stal a zalezi na Stalloneovi a samozrejme Van Damme mu prej leze do e az to neni hezky jen aby si v pokracovani zahral po odmitnuti jednicky. No nic ,uvidime zatim je vse v ramci spekulaci,asi si jeste chvilku na prvni potvrzeny informace o deji ci hercich pockame.

Expendable (hodnocení, recenze)

Měl jim zaplatit 6 milionů a nedostali ani korunu. A navíc na ostrově Vilena to byli další členové CIA Austin a Daniels, ti jsou ted všichni mrtví a v očích veřejnosti by to vypadalo divně "Skupina žoldáků najatá agentem CIA povraždila nevinné civilisty " tkhle by to mohl pojmout tisk a nadělali by v tom humbuk, ještě navíc kdyby se to dostalo k soudu. Když je Willis pomlátí tak to bude jenom jako válka gangů zažehnána CIA.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

to je jedno že ho splnili,willis s tým rátal. ved o to šlo-cia musí odstrániť zradcu a na to využije naj žoldnierov. a stopy sa musia zahladiť,inak by bola cia v ohrození.takže má veľmi dobrý dôvod

Expendable (hodnocení, recenze)

Souhlasím, ale Willis pracuje pro CIA a pro ně není těžký udělat z nelepších žoldáků lovnou zvěř, poštvou na ně další žoldáky, interpol a další tajné služby.

Expendable (hodnocení, recenze)

Snad, ale bylo by to logický v 1 moc velcí přátele nebyli a možná se je Kostelník pokusí vyříd, aby nebyly důkazy o Vileně.

Expendable (hodnocení, recenze)

m.a.t.o. : Doufám, že to byl vtip :D Stallone tady asi umře, podle toho, že není v hlavní roli.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

tak s chlapov jedine JCVD,ostatný sú nižšia liga. a samozrejme by som bral aj Kurta Russela

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky