Diskuze

hanzi_111

hanzi_111 (hodnocení, recenze)

švajcig by tam mohl zaskočit, když už nebude politik... a navíc chce něco natočit :) segal by se mohl taky překonat a CHUCK NORRIS jako jedinný záporák proti všem?? :-))))))

HomeAlone

HomeAlone (hodnocení, recenze)

Ten pocit mam aj ja , ale aj napriek tomu budem dufam ze sa znama trojica v druhom diele uz ukaze v plnom nasadeni

chochi18

chochi18 (hodnocení, recenze)

Cize od januara 2011 oficialne ako guverner konci. Takze bude mat dost casu sa nejak dat fizicky do poriadku a šup natacat :)

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

To poteší...kedže Arnie už nebude guvernér, mohol by naplno hrať v expendables II popri slyovi. Uvidíme ako sa to vyvinie. ( Thx chochi18 )

Expendable (hodnocení, recenze)

Samozřejmě bych byl rád, kdyby tu Jet mohl předvést více, ale když se do film zakomponuje tolik hvězd, tak se z některých stávají vedlejší postavy a to mi přišlo i o Jetovi, normálně mají každej z nich vlastní film kde jsou jenom oni a tady jsou jenom chvilu a ještě dohromady, ono to jinak dopadnout nemohlo.

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

mňa bavili všetci,ale najmenej priestoru dostali Rourke,Crews a Couture. ale Couture ma bavil a Crews tiež a ako som napísal nižšie-ak by zomrel Rourke pri akčnej scéne,mohol by ukázať čo vie a niekoho zachrániť-to by vyzeralo bombasticky. a Sly a ostatní by ho išli pomstiť

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

To, že tu z neho scenár robil vola mi je jasné, ale ked´ sa mohol prejaviť sám, tam ma bavil najviac.

Expendable (hodnocení, recenze)

Tak to máme aba jiný názor. Tady Jet hraje úlohu směšného Asiata a na jeho místo bych chtěl třeba Van Damma.

Expendable (hodnocení, recenze)

To né on je dobrej. Ale štvalo mě že tam byl málo, nejlepší bylo jak vždycky mrsknul s protivníkem o zed až rupla žárovka. Mě by určitě nechyběl Jet Li, Rorke a Crews

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Keby uz mal niekto z timu zomriet tak prvy na odstrel je u mna Randy Couture ... mne by nechybal ani trochu

masw

masw (hodnocení, recenze)

me Dolph teda extremne prekvapil, moc jsem ho nevyhledaval (vcetne Rockyho a Univerzalniho s nim mam 4 filmy) ale tady podal skvely vykon! Hlavne v te casti, kdy Sly Gunnera odmita vzit na misi, jen si ho prohlidnete. :)

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Expendable:Zarobilo to celkom slušný balík.
Total US Gross $103,068,524
International Gross $139,100,000
Worldwide Gross $242,168,524
US DVD Sales: $26,681,867

Expendable (hodnocení, recenze)

Chuck by byl dobrej v roli generála to by mohlo vyjít, ale musí být zlej jedině. Myslel jsem že to trhlo víc než něco přec 103 mega, doufám, že další díl bude mít rozpočet 120 mega aspon.

Expendable (hodnocení, recenze)

S těma hvědzdama to už nějak přehánite:D Mě stačí když tam přibydou max 2 lidi. Rock a JCVD.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Áres: Ten film som nevidel, ale čítal som, že Lundgren sa tam objavil iba na pár sekúnd v nejakom zástupe vojakov. Takže to ani nestojí za pozornosť.

Gumi.30

Gumi.30 (hodnocení, recenze)

Mr.T by potěšil:)ale doufám ze se tam spíš objeví Adkins a Michael Jai White;-)

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Padlo tu veľa zaujímavých komentov....ale ja by som osobne bral do filmu Diesela a Johnsona..už keď si dajú duo vo Fast Five tak prečo nie aj tu.....Aj Liama Nessona by som uvítal..možno aj ako záporáka..čo ja viem??...Mne ešte Sly stále neodpísal..tak neviem :(

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky