Diskuze

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Adkins aj Statham sú skvelí herci,aj bojovníci,ale dosť podceňujete Stathama. netrúfam si povedať,kto by vyhral,bol by to vyrovnaný boj,ale že by dal Scotty Jasonovi na to ani náhodou

Marshall Law

Marshall Law (hodnocení, recenze)

adkins by dal stathamovy po hubě, jen porovnejte bojove sceny z undisputed 3 proti kuryrovy.

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Expendable: JAsné, ja to chápem. Sám sa venujem cvičeniu už vyše 5 rokov. A sly a Arnie sú idoly a legendy v tomto športe.

Expendable (hodnocení, recenze)

VojinRyan: Jo jo podpůrné látky to je ono, on skoro nikdo tohle neber nonstop, jinak by se hned oddělaly játra, když to bere 3 měsíce během točení filmu, tak z toho vyjde bez újmy. Pak si zařadí jak jsem již psal různé detoxikace a v krvi po tom není ani zmínka a výsledek stojí za to. To není zločin, podpůrné látky si člověk může vybavit i a jakou pouhý doplněk stravy viz. BCCA, HMB, Nitrix oxy, Creatin, Tribulus atd. ale i steroidy což jsou pouze můžské hormony, které se používají i při léčbě rakoviny, takže si fakt myslím, že když se to bere s mírou je to v pohodě.

rounen (hodnocení, recenze)

nevim ale Statham by dal na držku Scottu Adkinsovi...lebo pokud by už Statham byl z boje vyčerpanej,tak po něm hodí kudlu a Scott se složí :)

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Expendable: Ja som nepovedal, že to nikdy nevyskúšal. Len som hovoril, že to nerád robí.....ja viem o tom...ale bolo to kôli Rambo IV. Tam viem, že si kôli filmu niečo dal...ale neboli to žiadne steoridy ani podobné sračky..len nejaká podporná látka....Sly je človek, ktorý keď niečo chce tak ide zatým.

Expendable (hodnocení, recenze)

VojinRyan: Též ma Stalloneho rád, jinak bych ho asi neměl v topce :D Jestli věříš vrcholovým sportovcům, že akčkoliv možnost dopování mají na dosah a nikdy toho nevyužili ani jednou, tak kecaj. Neříkám, že to bere furt, ale možná si v těžkých fázích dá pár anabolických kůr. viz. přichycení Stallona v Syndney při natáčení Rocky Balboa ( plný kufr anabolik) jak se tam asi dostaly hm?

HomeAlone

HomeAlone (hodnocení, recenze)

WolfR - mas pravdu , Arnie cvicil pravidelny do odchodu z filmoveho platna . Netvrdim ze tak extremne ako Sly ale cvicil

VojinRyan (hodnocení, recenze)

ToExpendable: Sly je človek, ktorý nikdy žiadne sračky nejedol. NA to ho poznám dobre. Pozeral som s ním rozhovory, kde spomínal, že potrebuje rotátory ramien dať dokopy...pretože obidve sú vhodné na operáciu. Sly to ako vyzerá má veľkú zásluhu na tom, že sa o seba stará viac ako 45 rokov. Samozrejme, že má upravenú stravu na svoj vek, ale keď ho človek porovná s inými 65 ročnými hercami ( to je úplný rozdiel ). Tiež si myslím, že Arnie vyzerá veľmi dobre...len by musel trochu pocvičiť, už je z formy.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Ares:ale aj Statham je ničiteľ. ale súboj ich dvoch proti sebe by som privítal,ale vyhrať by musel Statham

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Expendables:tak sorry,ale ten botox,ten sly neberie (myslím si) Ares:neviem neviem

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

A ja chcem vidieť Adkinsa proti Stathamovi (alebo Li-mu), pretože Daniels sa moc nepredviedol.

virus10

virus10 (hodnocení, recenze)

Já bych bral Van Damma, Rocka a Cliva Owena. Napadl mě i Gibson, ale u toho nevim. Jinak z mladších Josh Hartnett.

Expendable (hodnocení, recenze)

To baštím i já, ale jsem o 40 let mladší než Sly a on vypadá líp, ale taky se dají na netu sehnat nějaký bobulky z Jižní Ameriky který jsou strašně drahý litr snad vyjde na 10 000 korun něco proti stárnutí a silný antioxidant, který právě Sly užívá. On si taky může dovolit operaci krčního obratlu za 400 000 dolarů, takže ty doplnky u něj hrajou hodně.

Expendable (hodnocení, recenze)

HUMOOOO: Špatně jsi mě pochopil, těma doplnkama stravy samozřejmě myslím i výživu, protože bez tý to nejde, tím že dobře jíš a cvičíš, chodíš ke kosmetičce a můžeš si dovolit různý detoxikace organismu a masáže a bla bla bla. Tohle Arnold nedělá, ale kdyby začal za rok by vypadal o dost líp.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Expendable:blbosť. ked celý život cvičíš,žiješ aktívne,športuješ,ješ zdravo atd. tak hravo a absolútne v phode budeš vyzerať v 64ke ako Sly. ja poznám 96ročného dedka čo chodí pravidelne min. 2krát do mesiaca na vrchol 350 metrovej a pekne strmej hory a vôbec nie je na odpis,rovnako ako nie je na odpis Sly

WolfR

WolfR (hodnocení, recenze)

Já myslím, že Arnie naposled cvičil když se vracel do role Terminátora v roce 2002.

Expendable (hodnocení, recenze)

Arnie nech se přihlásí do " Do formy s Muscle a Fitness " tam jsou lidi s pupkem a komáříma končetinama a za rok udělají fakt pokroky. Nevěřím tomu, že to jak vypadá Sly je přirozeně. On musí být napíchanej různejma sračkama a botox má asi místo krve. Různý drahý preparáty na klouby, vitamíny a doplnky výživy a taky hodně dobrá kosmetička. Podle mě Arnold na svůj vzhled peče a taky podle toho vypadá, kdyby opravdu chtěl hrát tak věřím tomu, že by se vrátil na scénu s postavou Termanatora 3. Ale on asi už hrát nechce, je v politickým důchodu a radši bude chodit se psem na procházky do parku a krmit kačenky .D

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Ako hovorí Andersis...Stallone je ešte o rok starší...len nezabudnite na to, že Schwarzenegger necvičí už vyše 30 rokov. A stallone v podstate nikdy ešte neprestal, železu sa venuje aktívne už vyše 45 rokov. Arnie by mal dosť problém dostať sa trochu do formy.....ale nehovorím že by to nezvládol...sám uvidím ako to dopadne, či tam vúbec bude hrať.

Andersis

Andersis (hodnocení, recenze)

Stallone je o rok starší než Arnie a jak vypadá. Možná, že ještě překvapí, teda jestli tam vůbec bude.

Marshall Law

Marshall Law (hodnocení, recenze)

No na akcnak se svarcikem, kterej na 65 let by uz moc lidi asik neslo, chtelo by to nekoho novyho, kdyby celej film sel do cool stylu soucastnosti moch by to byt hit, ale ten styl si nenadela rychlim strihem, chtelo by to scotta adkinse nebo tonyho jaa do hlavni role, jednicka mela aspon polovinu vydelku v mladych lidech, ze se neda udelat akcni becko ve stylu komanda pro tuto dobu ? ale da a proto doufam ze tam bude sly angazovat vic mladych lidi

rounen (hodnocení, recenze)

nevim možna jo,ale je už starej...užívá si spíš důchodu...

rounen (hodnocení, recenze)

Willis hraje tyto žánry skvěle,tipoval jsem že si zahraje hlavní roli,pač je skvělej herec...v 1.díle ho nevyužily,ale ted to snad bude ještě větší trhák...Willis,Statham,Stallone...to bude řezba... no Arnie je už dost starej na akčnáky..už by to asi nebylo s ním ono,on sám to ví a asi se už nevrátí na hlavní role...

Expendable (hodnocení, recenze)

Mě by též stačili Rock a JCVD a ještě by to chtělo delší stopáž, 125 minut s celou parádou.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

ok. teraz nech sa tam pridajú aspoň dvaja další búchači (vyzerá to že najbližšie k tomu majú The Rock a JCVD) a budem nadmieru spokojný

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky