Diskuze

WolfR

WolfR (hodnocení, recenze)

Lidi, já třeba vůbec nechápu, proč chtějí točit remaky akčních filmů. Vždy´t na akční film stačí vymyslet jednoduchou zápletku, sehnat nějakého stylového bouchače do hlavní role a jde se točit.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

sniper:Ray Stevenson tiež nei je zlá voľba. ak by z Komanda 2 spravili taký masaker ako v druhom Punisherovi,tak to by ma veľmi potešilo. No je tu viac dobrých kandidátov-Arnieho formu a muhutnú postavu má Rock,dalej by sa mi tam hodili Statham,Adkins,či Lundgren alebo JCVD.hlavne žiadny Worthington.

HomeAlone

HomeAlone (hodnocení, recenze)

Co sa tyka mozneho pokracovania Komanda 2 , musim suhlasit s Expendable . Ja osobne by som bol tiez rad keby tam bol The Rock , alebo niekdo podobne stavany ako je Rock a Schwarzenegger . Napriklad sa pisalo o vzniku remaku Komanda a v hlavnej ulohe s Worthingtonom - http://www.imdb.com/title/tt1647353/ . No ten sa mi tam nehodi ani trochu a tiez sa hovorilo o Colinovi Farrelovi v remaku Total Recal - http://www.csfd.cz/film/268012-total-recall/ , no Colin este na 100% potvrdeny nieje . Ked tam maju hrat hakyto herci , ktory sa podla mna do takeho zanru ako nastupcovia Schwarzeneggera ani trochu nehodia , tak radsej nech to ani nenatocia

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Ako tak čítam, sa tu rieši niečo okolo Expendables 2 a Komando 2. Potom pôvod Die Hard. Ja by som uvítal všetko. Expendables 2 bude určite ( ak si Sly niečo náhodou neurobí ), Komando 2 môže byť tiež, aj keď bez arnieho. Môj názor je, že čím je film bohatejší na rozlohu, tým viac mŕtvol by mal hlavný hrdina pobiť alebo zabiť. Ale nebol by som proti, keby si dali Arnie a Sly nejakú sólovku vo filme. Len oni dvaja.

sniper18 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.: Tak zase sto ich tam byť nemusí, ale tých 25-30 by sa už nejak dalo vybaviť. A jasné, ako 96 hodín by to mohlo byť, tak nejak som to aj myslel. Hlavný hrdina, ktorý nemá problém niekomu zlomiť väzy, zabiť ho nožom a strieľa ľudí bez slova a náznaku emócií. Toto mi v nových filmoch chýba.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

K Die Hard: povodne vraj bolo v plane, ze rukojemnikov zachrani policajt superhrdina, ale nakoniec z toho upustili (zrejme preto, ze Arnie povedal nie), a podla mna je to aj dobre, lebo zase to by bolo trochu mimo misu, ze by budovu, kde je zopar ludi obsadilo 100 teroristov len aby mal McClane co kosit :))) ... a co sa tyka beckovosti ci ackovosti, to by som neriesil ... si zoberte, ze napr. 96 hodin je akcny film, ktory kombinuje modernost dnesnych akcakov s tymi starymi, lebo nie je to cista demencia, ma to nejaky pribeh, ale killcount je tam tiez slusny...

sniper18 (hodnocení, recenze)

Ale rád by som vedel, ako by to v tom prípade dopadlo. Určite by tam bolo omnoho viac akcie a aj zabitých. A ak teda teraz vznikne Komando 2, tak dúfam, že to bude v béčkovom duchu, lebo pozerať sa na Komando, kde hlavný hrdina zabije tak maximálne 5 ľudí, ako je to v tých nových filmoch zvykom, tak to ani nemusia točiť. A do hlavnej úlohy by sa mi najviac hodil Ray Stevenson, v Punisherovi bol perfektný a veľkolepé prestrelky zvláda na jednotku.

Andersis

Andersis (hodnocení, recenze)

Áres a HUMOOO: ten příspěvek byl na to zminované Komando 2. Na Expendables se těším.

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

No kdyby to Arnie nebo Sly přijal taky ten film má nejvíc 30 minut, protože za tu dobu by všechny teroristy vyřídili.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Ale ved Komando 2 je Smrtonosna pasca :) ... prave tu na csfd som cital, ze McTierman chcel tocit Komando 2, ale Arnie to odmietol, tak potom upravili scenar, premenovali to na Die Hard, zase to ponukli Arniemu, ten zase odmietol, Stallone to tiez odmietol a nakoniec sa dopracovali az k Bruceovi Willisovi.

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

Proč by nemělo vzniknout Komando 2? Vždyt spousta filmů má další pokračování, kde nehrají původní herci viz Kickboxer 2. Já bych tu do hlavní role uvítal The Rocka, ten má momentálně formu nejbližší té Arnoldovo před 25 lety.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Andersis:v dvojke bude kopec akčných borcov,rovnako ako v jednotke a to že tam nebude arnie,vôbec neva. všetkého veľa škodí

Andersis

Andersis (hodnocení, recenze)

Ares: Já nejsem rejpal, teda jestli to bylo myšleno na mě. Jen si myslím, že Arnold do dvojky nepůjde. A bez Arniho je to jako polívka, bez chuti.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

souhlas s Humoooo // v 1.díle Komanda byl Arnie v jednom tempu,když mu unesly dceru...tady by potřeboval dost velkou kondyčku,a dostat se do pořádné formy,na jeho věk nevím jestli by dokázal ještě běhat jako Sly v Expendables ale možný je vše :)

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

komando 2 by som chcel ale s Arniem.avšak ten momentálne nemá formu a tak by som uvítal:Adkinsa,Stathama,The Rocka,JCVD. jedného z nich

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

no já myslím že Jason neměl problém s vysokými nabušenýmy řízky v jiných filmech,třeba Rally smrti,nebo díly Kurýra... myslím že proti němu je těžký bojovat aby ho někdo složil...bojuje chytře a je rychlý...nevím jestli by třeba The Rock ho dostal,je pomalej na boj...souhlasi někdo?

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

ani Goldberg nie je mušia váha,aj ked herec to nie je bohvie aký,tak mlátiť určite vie

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Tie dohady ci by vyhral Statham alebo Adkins su nepodstatne ... vyhral by ten, kto by podla scenara mal vyhrat :D ... ale keby sa mlatili naozaj, tak si asi stavim skor na Adkinsa...

WolfR

WolfR (hodnocení, recenze)

Áres: Abych pravdu řekl tak zrovna The Rocka do Expendables moc nechci. A když už tak do třetího dílu. Tam by si to mohla rozdat stará škola proti novým mladým akčním bouchačům.

sniper18 (hodnocení, recenze)

Pokiaľ viem, tak Statham nie je skutočný bojovník, on to len vie dobre hrať. A tak taký Adkins by s ním nemohol mať žiadne problémy.

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky