Diskuze

Marshall Law

Marshall Law (hodnocení, recenze)

No tet tady vseci nadavate na austina ale jak stallone rekl tak do dvojky chce narvat co nejvic akcnich hercu a austin jestli tam bude mit popalenej xicht jak prase tak to je ten nejlepsi druh zaporaku.

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

no spíš Austin neměl zemřít,měly ho postřelit nebo tak něco...určitě by byl v 2.díle dobrej,ted už je mrtvej,pochybuju že bude hrát... ale záporáka by si mohl ted zahrát Scott Adkins po boku Bruce Willise, a jít do boje proti hvězdám týmu...to by bylo peklo...podle mě byl Eric Roberts v 1.díle už starej a slabý gangster...pamatuju si ho spíš z filmu Specialista,tam byl ještě drsnej mladík..

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Humoooo:..no a príde Ronald McDonald a povie: Prepáčte, Cheeseburger nám došiel :)

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

no Nathan Jones nie je podľa mňa taký dobrý ako Austin,ale John Cena hej,toho by som bral. Vojinryan:a príde Bruce Willis,zabije Chucka a povie:yipi ja jeej,debile :)

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Naco Austina, ked mame este Nathana Jonesa ... to je kus vacsi kaliber :D ...alebo este Shaquille O'Neal

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Podľa mna by tam Austina nemali tlačiť. Zomrel tak zomrel. Wrestlerov je ešte dosť. Napr. aj John Cena je wrestler a záporáka by mohol hrať..aj keď jeho herecké výkony ešte nemôžem považovať za niečo super. Marshall Law:....a príde Chuck Norris, zabije Seagala a povie: Už si dovaril kuchár.!!

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Ťažko povedať prečo chce naspať Austina ale o tom jeho dvojčati hovoril.

WolfR

WolfR (hodnocení, recenze)

Sly může obsadit ještě tolik akčních borců, tak proč by vracel do hry Austina?

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Podľa mňa by bez problémov mohol byť Austinovo dvojča, ved´ to isté už bolo použité aj v sérii Lepší zajtrajšok a fungovalo to.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Austin bude hrat Austinovo dvojca. Mam dost. To radsej nex ozivia toho uhoreneho Austina :) ... s tym Lundgrenom to je tak, ze chalan je rad, ze si zahra aj v dvojke, takze urcite nenamietal ... a co sa tyka postavy Gunnara, tak si myslim, ze Barneymu odpustil preto, ze si uvedomil co vsetko predtym stvaral a to, ze bol jednou nohou v hrobe mu pomohlo spamatat sa :)

virus10 (hodnocení, recenze)

HUMOOOO:Já myslim, že iž by to bylo moc :D Místo Austina může mít např. Rocka!!

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

virus10:napísal si na 99%. verím že Sly nue je idiot a to 1% nevyužije. ale je spôsob sa Austin môže vrátiť. hlavný záporák by mal byť Willis. ten je zo CIA.aj Austin bol zo CIA.Sly to môže vymyslieť tak,že Austin bude v dvojke hrať dvojča mŕtveho AUstina z jednotky. to by som osobne bral. rád by som Austina videl aj vo dvojke

virus10 (hodnocení, recenze)

Taky si myslim, že by to neudělal, ale tak napadlo mě to. Myslim, že do dvojky bude mít dost na výběr koho obsadit.

virus10 (hodnocení, recenze)

Áres:No nešlo samozřejmě, jenže v amerických filmech je všechno možný a jeho tělo neukázali seškvařený :D Jasný, že by měl být na 99% mrtvý.

virus10 (hodnocení, recenze)

rounen:Tak samozřejmě je to přehnaný, ale myslim si, že Lundgren to tak nebere, že by z něj dělali blbce a je rád, že si může zahrát i ve dvojce. Snad nenechá Sly ožít i Steva Austina...

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

ten konec možná přehnaly...tohle nejde odpustit že tě někdo střelí nad srdce...Tady trošku udělaly s Lundgrena blbce...Sly si mohl vybrat a zamířit na rameno,nebo nohu...S touto pistolí nejde úplně přesně trefit to co chce,klidně by to mohlo být přímo do srdce...Já osobně bych Slyovi neodpustil..ale je to jen můj názor,určitě máte jiný..

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

kekesko- SPOILER- Sly ho střelil pár cm nad srdce a celou dobu to vypadlo že opravdu zemřel. Na konci řiká že ho Sly nenechal zemřít. A Jet Li mu řiká že mu odpouští, ale že by stejně vyhrál :)

VojinRyan (hodnocení, recenze)

:)..."guľka išla pár centimetrov nad srdcom....ale čo ťa nezabije, to ťa posilní".

kekesko

kekesko (hodnocení, recenze)

Tak teraz neviem ale zdalo sa mi, že Dolf Lundgren v prvom filme zomrel. Či nie?

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Presne ako spomínali Marshall Law a m.a.t.o.. V poslednej dobe nič iní nepočujem s holywoodu len to, že chystajú ďalší remake. To už scénaristom došli nápady..alebo nevedia vymyslieť niečo nové a originálne??..čo je dnes pri počte filmov ťažká úloha.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

jj, mne to tiez pripada divne, ze sa ide remakovat nieco ako Komando, kedze nepriamych remakov komanda je viac nez dost... stavim sa, ze o 20 rokov budu remakeovat aj The Expendables :))) .... vlastne poslednych par rokov je cely Hollywood nejak zalozeny iba na remakoch... dost blbe...

Marshall Law

Marshall Law (hodnocení, recenze)

A proc tu vsichni mluvite o komandu 2 jakoby se mělo někdy natočit ? Ten scénář je z roku 1989. A mimochodem četl to někdo celý, rád bych se dozvěděl o čem by to bylo a jestli by to vypadalo na stejnej nebo větší masakr než jednička.

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

Wolfr:dosť zjednodušene povedané ale v podstate máš pravdu. len to skús vysvetliť tým polenám v Hollywoode. ale zase to nemá byť remake ale Komando 2 a to by vyjsť mohlo

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky