Michal118

Stejně jako u jedničky se jedná o filmovou bombu všech akčních hereckých legend minulého století. Role záporného Vilaina zahraná ,,Žán kládou vandamem'' pro ty co nepochopí (Jean-claude Van Damme) parádně. Stejně jak u prvního filmu nemám k tomuto trháku žádné námitky. 90% ()

oskiii

Dvě hvězdy za JCVD (kterého prostě žeru). Jinak je to utrpení. Stallone potvrzuje, že je hodně špatným hercem. Jeho zjev působí neskutečně komicky...podobně jako "herecký" výkon a huhlavé dialogy. Jinak dostat on ve skutečnosti jednu "vandamovku", tak ho už nikdy neslepí dohromady. Nedivím se Willisovi, že si řekl o více peněz, protože hrát v takové srágoře chce velkou motivaci. ()

P@\/EL

Tady tvůrci možná trochu spoléhali na hvězdné obsazení a tak nějak pozapomněli na dějovou linku a scénář trochu odbyli. Přece jen přehlídka akčních veteránu na skvělý film nestačí, pokud je dějově spíše průměrný. Akční scény a vtipný výstup Chucka Norrise potěší. ()

Skylwalker42

Ten záběr jak Arnold, Sly a Bruce společně pálí ze samopalů a kosí hlava nehlava, je tak nádherně nostalgicky boží a HLAVNĚ! - všichni tři společně v akci! A Chuck Norris se svou parodií sám na sebe, to vynese do labužnických sfér v tomto žánru, který má onen feeling z osmdesátých let akčního béčka. Finálový souboj Stallona a Van Dama je pak velmi lahodnou třešničkou na dortu. Paráda! ()

SONITA odpad!

V podstate rovnaký nezmysel ako bola jednička akurát že tu máme ešte tú klasickú otrepanú zápletku s pomstou. SPOILER . Aké to len originálne znova vykresliť záporáka v tom najhoršom svetle tým že zabije postavu ku ktorej má hlavná postava nejaký ten vzťah. A aby si Stallone nepohneval nikoho zo svojich slávnejších drsných kolegov tak si ako obetného baránka vybral ( vtedy ešte pomerne málo známeho ) mladého muža ktorý vlastne ani nezapadal do našej drsňáckej partie. Proste sa účelovo zbavil vedľajšej zbytočnej postavy aby tomu dodal nejakú tú drámu. Zvyšok filmu je už len o tom ako nejaká slávna akčná hviezda nakope alebo rozstrieľa zadok nejakému zlosynovi tak aby to vyzeralo drsňácky a cool a môže sa ísť na pivko. A tie ich hlášky ach Bože trápnosť nad trápnosť. No proste ďalší Nezmysel. Ďalšiu časť nemá zmysel komentovať. ()

Sa.sa

Klasika nad klasikou :) Nejlepší z nejlepších akčních herců hezky pohromadě! co víc si člověk může přát, fakt teda nevím!! Díky za další pokračování a hurá jen tak dále :) ()

soukyd33

Hvězdné obsazení. 😳👍 Hlášky 👍 (dabing) Herecké výkony TOP. 👍 Akce střídá akci. Dokonce i záporáci jsou tu super. Poznámka: Dochází zde k parodiím na různé postavy. Například: Chuck Norris, Arnold Schwarzenegger, Silvester Stallone a další. 🙂 Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Bogrant

Druhí Postradateľní sú pojem, ktorý sa zapíše (možno) do dejín akčného žánru, i keď som mal a stále mám pocit, že sa z toho spravila iba jedna veľa zábavná show, kde sa akcia schováva niekde za rohom, ale treba povedať, že sme si jej taktiež hodne užili. Hláškami a akčnými legendami nasýtený film, ktorý nikoho nenechá pokojne sedieť na zadku. ()

nikhaj

Odpocivaj po kuskoch :D vinikajuce hlody padaju v tychto dieloch a samozrejme čak norizzz. Zabava a akcia obcas sa nic nedeje no uvidime co 3ka ()

Feacher

Opravdu snad ještě lepší než jednička, ačkoli oba filmy jsou z mého pohledu hodně dobré. Hlavní přednosti jsou samozřejmě hvězdy - k trojici, která mne uchvátila posledně se ještě přidal Chuck Norris, geniální tah a přitom tak jednoduchý. Vtipné, dobře napsané včetně některých hlášek, a také nadmíru zábavné, 5*! ()

Tomas.Abi

Ať si kdo chce co chce říká, ale toto je ta nejlepší pocta béčkovým akčním filmům z let 80., nabitá téměř všemi hvězdami z tohoto období. Je to krvavá výbušná slátanina naplněná starými stokrát opakovanými hláškami, které ale stejně baví. Dodnes si pamatuji jak jsem byl v kině zaražený do sedačky, cpal se popcornem a nemohl se přestat přihlouple usmívat. Toto se Sylvesterovi povedlo snad ještě o něco lépe, než první díl a bavilo mě sledovat všechny mé nejoblíbenější akční hrdiny pohromadě. Surová, čirá, násilná filmová zábava a klenot žánru. Nachystejte si popcorn a užívejte na plný plyn ()

Recenzos

Najít, vyslídit, zabít! Naprosto jednoduchý koncept zaobalený do obalu, který musel ocenit snad každý milovník akčních béček z osmdesátek. Schwarzík,Sly,Willis,Norris,Lundgren. Co víc chtít? Tempo je rychlé a snímek opravdu není oscarový, ale je to unikátní podívaná. Dvojka se poučila z nedostatků prvního dílů a vsadila na větší přímočarost. Akčně-komediální ustálený film, který si pro jeho šílený humor a neuvěřitelné situace užije snad každý. ()

Inhoofer

Začátek jede osvobození Arnolda z Nepálského vězení je povedená akcička... pak je tam chvilku trochu moc keců, tajný úkol, letí se někam do ruska a pak padnou do pasti,oběví se Vandamme ( zlej až to nejde :-D) píchne mladého Snipera,....pohřeb, slib pomsty, pak se chvilku hledá padouch,...pak se objeví Chuck "Fucking" Norris a zabije puškou s jedním zásobníkem cca 60 lidí a jeden tank :-D (úplně :-D), pak se Postradatelní jdou mstít, rozbijou si letadlo a padnou do pasti (zase) v jeskyni, pak se objeví Arnold s rypadlem a zachrání je, pak se jdou všichni postřílet do nějaké ruské Vaňkovky, Arnold a Bruce se svezou ve Smartu, Stallone píchne Van Damma, pak za to dostane nové staré letadlo a letí vstříc třetímu dílu. Aspoň, že to má nějaký děj, ale je to zábavnější než jednička. Žánrově nejlepší film roku! ()

Freddy33

Ultimátní akční nářez, kašlu na jakoukoliv kritiku a hrdě si užívám nejlepší akční film za posledních deset let. HELL YEAH!!! ()

mitush

Akcia, akcia, akcia, akcia, akcia, akcia........nejaké kecy............akcia, akcia, akcia, akcia, akcia. Chcel by som aby ten film mal aspoň 5 hodín aby tu každý dostal dostatok priestoru. Dvadsaťročným to asi nič nebude hovoriť, ale pre tých to nebolo točené. Je to pre nás čo sme vyrastali na Rambovi, Terminátorovi, krvavých športoch, hitmanoch a podobne. Perfektná akčná pecka s výborným obsadením. Klobúk dole pred týmito dedkami a určite sa teším na trojku. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky