Romeroo

Prostě a jednoduše 5 tun zábavy...nevím co k tomu napsat víc, močil jsem smíchy při nástupech Chucka a Arnieho na scénu, smál jsem se hláškám jak malej Jarin....těším se na trojku pokud bude.?.! ()

Vämpiriüs

Jediné co tento film drží nad odpadem je herecké obsazení. Děj není nic extra a spíš bych to označil za komedii místy už trochu stupidní. Díky hereckému obsazení dávám dvě hvězdy, jinak by to byl odpad. ()

Jason69

Nejnabušenější film všech dob, s parádní akcí a skvělými hláškami, které fakt pobaví. Arny jako Terminátor, který si s otvíráním dveří u auta nedělá těžkou hlavu :D (nejlepší scéna). Trochu se mi tam nehodil ten Chuck Norris, ale to je prostě Chuck. 85% ()

DooM94

parádní akčňák, pěkný hlášky.... takhle jsem se dlouho u akčního filmu nezasmál :)))) .... zahřálo mě to u srdíčka :DD 85% ()

Cherry_Bomb

Oveľa lepšie ako jednotka! Či už námet, boje alebo vývin deja. K starej partií sa pridajú dvaja noví členovia, ktorým sa trochu podarí zamiešať karty. Maggie mala od samého začiatku ako sa objavila na scéne štýl a zapôsobila. A Billy the Kid? Ten ma svojim príbehom a osudom dojal k slzám. Vďaka tejto postave sa to filmu dostalo aj trochu emócie. Liam Hemsworth dostal konečne priestor, aby ukázal svoje herecké kvality ako seriózny herec a podarilo sa mu to bravúrne! Už vieme, ktoré postavy sú preňho ako ušité na mieru. V skratke dojem z celého filmu je veľmi pozitívny a určite splnil moje očakávania. ()

Pharlap

Pokud jsem prvni dil zazdil a dal tri hvezdy jen kvuli hercum. Tentokrat davam hvezdy ctyri, a poctive a vaham nad peti. Tentokrat to melo tu STAVU.. ten svih.. a predevsim silenou davku nadhledu, ale rozumne a inteligentne podaneho! WAU! Narazky na Chucka Norrise. Hlasky typu: Rest in pieces. .(RPG Duke Nukem..)..atd atd atd. WAU! Po strasne dlouhe dobe zabavna a akcni a koukatelna akcni vec. Oddechovka, ale ne shit! Jen tak dal kluci. Tenhle styl, ktery ma hlavu a patu mne moc bavi. ()

MrMir

Po druhém shlédnutí jsem musel zvýšit hodnocení na plný počet. Neskutečná záležitost - nahláškovaná řezba s těma největšíma esama minulého století. Škoda že našim dětem to už nic neřekne.... Pro mě ale zážitek neskutečný. A někteří zdejší odpadlíci jsou fakt dílo :) ()

Jarduk03

Hektolitry krve a všichni akční hrdinové mého dětství pěkně pohromadě! Co více si přát? Když jsou chlapi v úzkých, naběhne na scénu Chuck a začne na sebe hlásit vtipy. Arnie zkouší držet tempo a taky prohodí semtam hlášku z Terminátora. Sylvester je zas neopakovatelně nasranej a Jason s naprostým klidem rozjebe stylem ninja půlku vesnice v pravoslaným kostelíku. Švédský hovado jménem Dolf zas hraje ožralou trosku, kterou neni radno nasrat. Ačkoliv hlavní aktéři už za chvíli budou svátět boj leda s udržením moči, já byl na hodinu a půl zas tim malým klukem, kterej vyděšeně koukal, jak Benetovi došla pára. Jednu hvězdu snad uberu jen za to, že mi tam chyběl Stevie Seagal, kterej by dokázal zabíjet pohledem. Btw. lepší reklamu na kvéry snad nejde natočit. Najde se nějakej fanda, kterej by napsal seznam všech zbraní, které byly použity alespoň hlavními hrdiny? :) ()

Stanix

Pánové z VéHáeSek si udělali ze sebe legraci již po druhé a opět zaváleli s grácií a bez rozpaků. Takovou parodii je trefné "nasadit" jako relax pro zábavu bez námahy a též jako notnou dávku nostalgické injekce. Pánové hláškují jak za mlada a vesměs co "utrousí" to stojí za to. Trefné, vtipné, líbivé. ()

RobbieM@N

K filmu za 100 milionů dolarů si mohli objednat lepšího střihače, protože akční scény jsou teda příšerné - nepřehledné a bez nápadu. Akční scény v jedničce měli silný náboj a s výbornou choreografií, ve dvojce je to nesouvislá změť záběrů. I zasazení samotného příběhu je směšné. V jedničce tam byl ostrov a diktátor, tady je to Albánie a nějaký gang, přičemž většina věcí celou dobu nedává pořádně smysl. Takže jakkoli ta story v jedničce byla směšná, aspoň to drželo pohromadě. Leda Van-Damme mírně překvapil svoji snahou něco předvést, i když pořád působí směšně. ()

Doc46

Na tohle setkani real action heroes cekala snad cela moje generace. Videt tyhle borce z muzea v jednom filmu je pro me zazitek, holt dnesni nactilety deti to nemuzou pochopit. Super hlasky, remeslne skvele zmaknuta akce. Tesim se na trojku. ()

Locksley

Dědkové se vrátili. Dlouho jsem se netěšil do kina jako na tohle. Co víc si může divák, kterej vyrostl na osmdesátkových videokazetách přát, než, že se všichni borci sejdou v jednom filmu a předvedou akční nářez jakej tu dlouho nebyl, kromě jedničky samozřejmě. Takže žádný velký filozofování a co výstřel to zásah a tak to má u těhle dědků, kteří prej patří do šrotu bejt. ()

Adámo

Men only! Všichni jsme si vždycky představovali, jaké by bylo mít všechny akční hrdiny z filmů posledních čtyřiceti let dohromady? Tady to máme. A dělají to, co umí nejlíp - hláškují jak o život... Za ty fóry to prostě jinak nejde, zbytek filmu je totiž taky jeden velkej. "I´ll be back!" "You´ve been back enough... I´ll be back!" "Jipikajej..." =)) p.s.: golfista to napsal přesně.. i když já bych si pustil AC/DC ;) | 01/2013 ()

Ikedar

Film, který hraje svou roli přímo ukázkově. Zábava je na prvním místě, a jestli je něco přitažené za vlasy? Tak ať. Samotní tvůrcové jsi to velmi dobře uvědomují a v mnoha případech to dávají divákovi dobře znát. V tomto filmu nemůže nikdo zesměšnit bezedné zásobníky, víc mrtvol než vypálených kulek, nebo ukázku dokonalého míření. Tvůrci si dělají srandu jak samy ze sebe, tak ze stereotypů svých protagonistů. Vždyť o tom to přece celé je. Tak vypněte mozek a bavte se! ()

Benzinka

Akčnější, vtipnější a absurdnější než první díl. Co víc si přát :) Norris potěšil a J.C. byl skvělý. Kdo umí vypnout mozek a přitom jíst popcorn, tak tohle je ta správná volba. Nemůžu jinak než 80% ()

Fenris 13

Nelze hodnotit jinak než nejvyšším počtem bodů. Chlapci si udělali film pro sebe a pro 80´s fanoušky, fuck the rest! Zjevení Chucka Norrise je vskutku apokalyptické, nepochybuji, že ten tank zlikvidoval svým proslulým kopem z otočky. Nebo Arnie a Bruce vyměnivší si své proslulé hlášky - ani se nepamatuji, kdy jsem se u nějaké komedie nasmál tak, jako u dvojky Expendables. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky