rob_troy

Docela praktickej nářez. Jen ten Jean-Claude Van Damme se tam objevil jako totální zápornej sráč a ještě hůř vypadal. Kabát ušitej přímo pro něj. Stallone jako rádoby největší drsňák světa, Statham, ten je vždycky frajer a za to ho miluju a taky Jet Li, kterej tam bohužel dlouho nezůstal, což mě zklamalo. Nic moc jsem nečekal, bylo by to zbytečný. Stačilo mi to, co přišlo. ()

pekas

Sqadra je to výborná, jen ke zfilmování mělo dojít tak před deseti lety, aby se to dalo brát aspoň trochu vážně. Díky aspoň za ten humor. Když srovnám s RED, nemůžu dát víc než tři hvězdy, protože zmíněný kousek to tomuhle natírá na všech frontách. Chlapci vypadají hodně plasticky (rozumněj plastickým chirurgem dotčení) a to mě dost odrazuje. 60% ()

DJ Kritik

Pripomínalo mi to kabaret, kde sa predstavujú starší páni a rôznymi "vtípkami" prpomínajú divákovi, v čom kedysi kto hral. Jean-Cloude mi tu pripomínal rovesníka so Stallone a to ma dosť mrzí. Inak na akčnú jednotku to nestíha a hovoriť tu o filme je skutočne nezmysel. ()

Ernie_13

No ja som tentokrát sklamaný. Po prekvapivej a skvelej jedničke som sa na dvojku ozaj tešil, ale k nadšeniu u mňa veru nedošlo. Celý film mi prišiel patetický a hlášky neuveriteľne trápne, pričom som týchto vecí normálne fanúšikom. 3 hviezdičky dávam iba za Chucka Norrisa. Ja nieviem....možno som iba nemal náladu...neskôr tomu dám ešte druhú šancu...ale momentálne to nevidím ružovo. ()

Syna.1990

Všechny tyto hvězdy v jednom filmu?? To je prostě něco ohromného!! Škoda že Liam Hemsworth a Scott Adkins dostali tak málo prostoru na vyniknutí. Musím se přiznat, že jsem celý film očekával střet mezi Adkinsem a Stathamem, myslel jsem, že Jason bude dostávat, ale přijde mu na pomoc Jet Li a společnými silami Scotta porazí, tak se bohužel nestalo a já jsem nedostal to v co jsem doufal, ale to nevadí, protože zde bylo mnoho dalších vyjímečných pasáží a mnoho povedených hlášek. Když vezmete Schwarzeneggera a Norrise s nadsázkou, tak se vážně pobavíte!! Když Bruce řekne Arnoldovi "Vracel ses už dostkrát" nebo když Arnold řekne Chuckovi "Kdo je další? Rambo?" v obou případech jsem se vážně nasmál!! Byl to vynikající akčňák a hlavně mít všechny tyhle pro mě obrovské hvězdy v jednom filmu, to je prostě něco neuvěřitelného a já musím všem těmto "důchodcům" dát plný počet, protože jsem se moc dobře bavil!! 90% ()

Kortexo

Stallone, toho oskara za scénář za Rockyho nemá náhodou.Nikdo to asi nečekal, ale stejně dobré, jako jednička. ()

vinc_vega

Prepána! Ako toto okomentovať. Jednotka je oproti tomuto len slabý čajový odvar. Ak vám pri pozeraní tejto časti do desiatich minút zostane rozum stáť, máte vyhrané. V opačnom prípade ani nepokračujte v pozeraní. Nebudem sa opakovať po kolegoch kvôli čomu to vlastne pozerať. Proste si to pozrite. Ten film má gule za všetky baby na svete! ()

CoreyTaylor4

Podle mě je tohle nejlepší film z roku 2012 co jsem viděl.Parádní podívaná a jednoznačně dobrý tah byl prosazení hvězd jako Arnold Schwarzenegger,Bruce Willis a Chuck Norris.Daleko lepší než jednička,ale někdy byli akční scény až moc přehnané. ()

J*A*M*B*O

,,Hele, slyšel sem, že si mrtvej. No jo!. Prí ťe uštikla kobra. To znáš, po týdnech bolestí umřela.´´ Ak by ste hľadali film s hviezdnejším obsadením, myslím, že by ste ho ťažko našli. Expendables dva je taký nárez, s takými kultovými hláškami, že sa tam máločo dá vytknúť. Mínus je podľa mňa asi len veľmi prehnané akcie. Nástup Chucka Norrisa bol k nezabudnutiu a samotný film je založený na dynamickosti a hlavne treba pochváliť celý film, pretože akčný nárez sa často nevidí. Počkáme si na trojku, a dúfajme, že bude ešte lepšia než toto skvelé pokračovanie. Síce stará klasika, ale je k nezabudnutiu. Osobne si myslím, že Sylvester Stallone ako herec a režisér nie je vôbec k zahodeniu a lepšie to ani nemohol dokázať. Dávam 9/10 bodov. ()

intro

Dobrá akční komedie. Scény kdy je na scéně nesmrtelný hrdina Chuck N. jsou nejvtipnější. Tleskám i za Arnieho a jeho "Já se vrátím". Dávám 80%. Poctivá akční řež. ()

anyonecek

Tak narovinu si můžeme říct, že dobrých 90% filmu je nerálných, ale o to tu očividně nešlo. Spousta starých známých hvězd si zde zahrála, každý předvedl to nejlepší ze svého žánru a kromě Arnieho a Jeta Liho tam nikdo na svůj věk nevypadá. Hodina a půl čisté akce, při které se člověk těžko nezabaví. Příběh jednoduchej, ale účinej, na co taky vymejšlet nějaký extra převraty v tokovýhle adrenalinový pecce. Pro fanoušky akčňáků je tohle povinnost vidět. ()

rala

Od filmu jsem čekal tunu akce, zbraní, výbuchů, mrtvol a akčních bojových scén. Dostal jsem přesně to a ještě navíc vtípky o Chucku Norrisovi a Terminátorovi. Pět hvězd jak vyšitých. ()

jayman

Lepšie než jednotka! Má to všetko čo potrebujete, hyperzlého arcizloducha Van Dammeho, jeho poskoka, ktorému prajete hroznú smrť, v caste všetky ikony (okrem mastnovlasého copatého Stevena S.), chucknorrisovský humor a Stathama v jeho najštýlovejšej polohe - jeho kňaz v čiernej sutane si podľa zalúži celovečerák, najlepšie niečo ako bieloruský kuriér a Terryho Crewsa, ktorého po oldspice reklamách milujem. Jedinou starosťou klaďasov je to, že im dochádzajú náboje a vy im veríte všetky tvrďácke reči. 4 na bomby. ()

Alca

Co dodat dalšího než to, co už jsem napsala u prvního dílu? Snad jen, že druhý dosahuje kvalit prvního, takže stojí rozhodně za to. ()

kirmakX6on

tohle je béčko všech béček :-D ...film, který si na své stupiditě vyloženě zakládá. Z jinejch akčních filmů je už člověk zvyklej alespoň na pokusy o reálnost -- např. když je někdo v jeden okamžik na skále půl kilometru od letadla uprostřed řeky, těžko může být během dvaceti sekund uvnitř toho letadla, že? Ale v tomto filmu jde úúplně všechno :-D Chuck Norris absolutně geniální (ale má jen 2 výskyty), Schwarzeneggera je tochu nezvyk vidět po tak dlouhé době znovu na plátně, měl mít víc prostoru, aby nepůsobil tak cizorodě... Nejlepší akční scény co do choreografie kupodivu neměl Jet Li, ale Statham, kterej byl se svejma nožema perfektní, bylo vidět, že na Stathamových soubojích si dali záležet. Řekl bych, že film ocení opravdu jen skalní fanoušci akčňáků (kteří pochopí tu srandu), takže přestože osobně jsem relativně spokojený, objektivně si film, jakožto neuvěřitelná slátanina, zaslouží stěží víc než 2*. Celkově tedy 30%, nicméně těším se na další díl :-) ()

Forsetino

Přibyl nám oproti prvnímu dílu Chuck Norris a Van Damme. Obsazení tedy opět parádní! Film nenudil, opět to byl ujetý akční snímek, občasně proložený vtipem. Některé scény byly tak přehnané, že mě to přišlo spíše na škodu... Pokud bude 3. díl posledním, tak to bude asi pro celou "sérii" dobře. 4 snímky přes kopírak by už u mě ani vynikající obsazení nezachránilo. Nicméně dobrá podívaná. ()

64B

Dle mého názoru byl film slabší ve scénáři než jeho starší bratříček. Tuto maličkost ovšem zaplnilo nové filmové obsazení, zejména JCVD, Chuckem a Adkinsem. JCVD jako výborný záporák, role mu skvěle sedla a jsem rád, že roli v EX2 vzal. Jinak staré osazenstvo z jedničky na výbornou, akorát Liama alias Billy(ho) nemusím. Ale to nic nemění na hodnocení, plných 5*. Už se těším na trojku!! :) ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky