Když se pod noční oblohou narodila Jupiter Jones (Kunis), znamení napovídala, že je předurčena k velkým činům. Nyní již dospělá Jupiter sní o hvězdách, ale probouzí se do chladné reality uklízečky toalet a nekonečného sledu neúspěchů. Až když na Zemi dorazí Caine (Tatum), geneticky upravený bývalý armádní lovec, jehož úkolem je Jupiter sledovat, začne si uvědomovat naplnění svého osudu - její genetická výbava ji předurčuje jako dědičnou následnici královny vesmíru. Toto neobvyklé následnictví by však mohlo ovlivnit rovnováhu ve vesmíru. (Warner Bros. CZ)

Mathew234

Tento film bol pre mňa jedno veľké sklamanie. Nemám ani chuť sem písať čo všetko sa mi na ňom nepáčilo. Od hereckých výkonov až po prehnané efekty a celkový príbeh :( Dve hviezdičky dávam len za fenomenálneho Eddieho Redmayna, ktorý ma svojim výkonom doslova odrovnal. Vlastne len kvôli nemu som vydržala tento snímok dopozerať. Klobúk dolu pred ním. ()

loki5

Eklektický bordel. Planeta kterou asi celou navrhoval Gehry v počátku filmu musel být asi podivný vtip jinak nevím. Celý film je takový megarozpočtový splácanec všeho možného a nejvíce však Flashe Gordona :-D. A jistě si nemůžete přát lepší konec než se vrátit k uklízení hajzlíků i když jste ukrajinská supermodelka. Navíc záchrana na poslední chvíli je často používané klišé, ale zase nemůže být každých 15 minut filmu. Občas to vypadá celkem fajn pro oko, ale to film prostě nezachrání. 40% ()

gumbo

Tady si chtěl někdo zkombinovat Star Wars s fantasy akčnákem ve stylu Underworldu. Pro jistotu se tam ještě přidalo trochu z Harry Pottera a kupa počítačových efektů. To by nemusel být problém, kdyby to celé netvořilo šílený příběh, hlavní hrdinka nebyla tupá kráva, hlavní záporák neměl zánět hlasivek a permanentně vyděšený výraz. Navíc všechny ostatní postavy se vyskytují nahodile, jejich motivace a chování jsou pro diváka naprosto neznámé a u většiny ani nevíme , "kdo to kurva je?". Intergalaktičtí zbohatlíci jako symbol zla, jsou natolik neschopní a jejich chování je tak dementní, že lze jen těžko uvěřit, že tyhle paka by mohli řídit samošku, natož půl galaxie. Chtěl bych mít míru flegmatismu jako hlavní hrdinka, které je to všechno šumák, nechá se vozit sem a tam, všechna ta jména, místa a další kecy ji nechávají ledově klidnou. Já se v tom teda ztrácel a to nemyslím jen ty zmatené letecké souboje. - 50% - Čas je nejdražší komodita. A tohle je ztráta času ()

Brusíček

Jednoznačně nejslabší snímek sourozenců Wachowskich. Je to takový mix Flash Gordon se Star Wars, prostě kýč který jsem nedokoukal a skoro celý proklimbal, mraky vizuálních efektů holt nezachrání absence kvalitního příběhu na kterém by se dalo stavět, budu se opakovat - tohle že natočily Wachowští? Ti co daly světu Matrix, Speed Racera a Atlas Mraků? 20%. ()

Grizzly

Ach jo. Mohl to být Pátý element budoucnosti ale místo toho je to sračka. Neustále fňukající Mila není Milla, dementně čumící Tatum se Willisovi ani zdaleka nepřibližuje a ostatní stojej taky za hovno (Redmaynův úchylnej záporák celkem dobrý). Navíc se to celý bere hrozně vážně, postrádá to nadsázku, humor, napětí. Prostě všechno je to takový dementní. Celý to vypadá jako intro k nějáký videohře, což neni špatně, ale má to být film. Prostě sračka. 10% ()

LordBeeDoO odpad!

Nulový naivní děj, herci bez jakéhokoliv charisma, pokus o zápornáka křížením Voldemorta a toho záporáka z Pátého elementu, celkově bez atmosféry, chutě a nálady a pokusy o vtip ani nemá smysl zmiňovat. Ztráta času. ()

KosiR_ksr

Scenáristické a/nebo režijní počiny sourozenců Wachowských sleduji vždy s velkým očekáváním , ale bohužel Jupiter Ascending je tím z nepříliš vydařených. Musím konstatovat, že pro mě je to dosud nejslabší počin této dvojice. Jakoby se snažili po komerčním neúspěchu se snímky Speed Racer a V jako Vendeta si vše vynahradit filmem poplatným soudobým teenagerovským fantasy, což evidentně není jejich parketa. ()

joudas

"Teda to muselo dát příšernou práci, a přitom taková blbost, co?" V podstatě stále se tam něco dělo – střílelo, bruslilo, padalo, létalo, teleportovalo, zrazovalo, odpouštělo, přemlouvalo, explodovalo a žvatlalo o řádu vesmíru, rodech, královnách, sklizních a já nevím co všechno. Pravda je, že jsem po chvilce neměl ani páru, kdo je kdo nebo co a proti komu nebo kde, jak a proč se vůbec něco děje a jestli je to pro Milu dobře nebo špatně. Odnesl jsem si tak jen zjištění, že nejen sovy, ale i včely nejsou tím, čím se zdají být a že i Sean Bean se dokáže dožít konce filmu. ()

Bozvav

Na rovinu, koukat se na to dalo celkem v pohodě, některé efekty lepší, jiné horší. Děj dost splácaný z kde čeho. Spousta nejasností na straně jedné, na druhou očekávatelný průběh s předvídatelnou zápletkou. Dost velké klišé v pěkném barevném obalu. Čekala jsem víc, postavy jsou dosti ploché, dialogy stupidní, nicméně zkouknout se to dá a vizuálně je to velmi slušný zážitek, ůepčí než kde jaká nadhodnocená vesmírná kokotinka.Za mne 80%. ()

reban

Nádherný počítačový efekty. Asi první co mě napadlo. To bylo, ale asi všechno. Channing na blond? Z toho se mi chtělo zvracet. Mila? Spíš Milka, nebyla fialová, ale víme co mám na mysli. Hudba, nejspíš ze Star wars a děj roztahanej a naprosto prázdnej. Chudák rozpočet šel taky do kopru. Peace ()

dawe787

Shlédnutí této scifi-pohádky pro dospělé předčilo mé očekávání, byť průměr zdejšího hodnocení je nižší, ale já se bavil. ()

Echelon1

A ľudia majú plno blbých rečí ohľadom Avengers 2...Z veľkolepého sci-fi sa stala kravinka, ktorá je z pólky korektné sci-fi a z pólky rozprávka do 13 rokov. Chovanie postáv a príbeh skáče od A do B a z B do C. Osobne mám rád sci-fi aj fantasy, navyše táto téma je skvelý námet, na ktorú si opäť trúfajú len hry. Ale prečo z toho urobili trapáreň iných rás a robotov(keď už trailery, tak aspoň komentujúci ľudia ma mali na to pripraviť). Skoro všetci trápny, predovšetkým intergalaktický právnik a sloní muž (našťastie len v jendom zábere). Skvelí akurát tak jaštery, ktorých som očakával v skvelých bojových scénach a ono nič. Galaktické lode paráda, ale ak čakáte na nejaký súboj, smola. Tatum na jeho lietajúcich topánkach sa mi tiež nejak nepáčil, až na konci s krídlami bol cool. Musím ale uznať, že jeden z mála dnešných filmov, ktoré sa viac menej zlepšujú ku koncu, než keď začínajú, chválim tiež hudbu, ktorá je podobná ako film - niekedy znejú "old-school" soundtraky jak z 60. rokov, čiže znie to otrasne a niekedy fantastická hudba s mohutnými chorálmi, najviac pripomínajúca Epickú Trailerovú hudbu, čiže za to bod hore. Rovnako za efekty a potešil záber v TV na Dark Souls. ()

TaanStari

Fet pro moje oči. Ano, pasáže s ruskou rodinou byly debilní, ale ten zbytek? Krása. Viděno po pár pivech, spokojenost maximální. ()

melloun

Hodně divoké scifi béčko, které má sice ačkovou produkci, ale tak nějak se zapomnělo na příběh a to je asi ten největší průšvih. Mila Kunis jako Jupiter je opravdu až moc naivní, jak zmiňuje mimo jiné i "hlavní" záporák, a tak je zachraňována snad třikrát nebo čtyřikrát. No s recyklováním všeho druhu, včetně sama sebe, je tu velký problém. Sestry Wachowské si půjčují, kde se dá, ale originálům to nesahá ani po kotníky. V obecné rovině se to zřejmě nejvíce podobá Johnu Carterovi, jenže ten je proti tomuhle úplné veledílo. O fungovaní vesmíru se toho dozvíme pramálo a co je ještě horší, přestože jsou různá témata za film nakousnuty několikrát, vysvětlení je následně s klidem přeskočeno. S motivací postav to taky není žádná sláva, ale vůbec nejhorší jsou asi dialogy. [-] „Já mám blíže k psovi než k Vám. - Já jsem měla psi vždycky ráda. - Ehm, už musím jít..." ()

tomashrabek

Sú filmy, ktoré nezachráni ani zadok Mily Kunis. Tu, v úlohe učebnicovo zle napísanej protagonistky, nám (ako nováčik vo vesmíre) nepomáha v deji zorientovať sa, skôr naopak. Popri striedaní kostýmov v každej druhej scéne okamžite a absolútne akceptuje pravidlá hry, ktorým nemôže rozumieť, robí jednu nelogickú blbosť za druhou a ja len čumím a ničomu nerozumiem. Nikto mi nepomohol pochopiť to. Nuda. Klišé za klišé. Neprehľadná akcia. Zbytočný film. Je mi ľúto toľkého premrhaného ľudského potenciálu. Filmy Wachovských čoraz viac strácajú gule. Tak, ako oni sami. ()

djfun odpad!

Bratrosestry Wachovski si s amputací ptáka nechali ušmiknout asi i mozek. Pohádka o "Popelce" (nebo spíš Nastěnce) v kosmo-futůro-pačůro mega famózně dementní spatlanině, abnormálně stupidnim dějem, jedněma z nejhorších dialogů, co kdy byly napsaný a odpornym castingem (herecký výkony ani nehodnotim, protože o nich nemůře být řeč), kterej ani sexy neherečka Kundis nezachrání... Od Princezny ze mlejna mě u žádnýho filmu tolikrát nenapadlo jediný slovo: OHAVNÝ! ()

Ombak▼Penari

Příběh je tedy poněkud plytký, opakuje se tam pořád scénář únos - setkání s únoscem - akční vložka s Tatumem při zachraňování na poslední chvíli. Akce je někdy poněkud přepálená a jde vám z toho hlava kolem, ale celek přeci jen považuji za velmi koukatelnou oddychovku. Vizuál je fantastický a představený vesmír nádherně pestrý, v tomto směru se nedá absolutně nic vytknout a zážitek z IMAXu je dokonalý. Ačkoliv se tedy nejedná o žádné scenáristické veledílo a milostná linka je snad ještě méně věrohodná než ta z Hobita, za mě celkem spokojenost a to především pro zážitek z vizuální stránky filmu. Poprvé jsem také vzal na milost Channinga Tatuma, přes mé obavy se do role hodil, Mila Kunis také nevadila. Nečekejte zázraky, ale za ten zážitek z velkého plátna ten film rozhodně stojí a nelituji peněz. ()

Světová premiéra hudby z Jurského světa

Světová premiéra hudby z Jurského světa