Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

stan13

... nezklamal mě, potěšil ... více než důstojné pokračování předchozích Titánů které jej o kousek překonalo ... ()

route60

Můj hněv na Hněv Titánu aneb jak se dělá filmová sračka plná digi triku a v obludně nudném 3D provedení už první část stal za nic, smrt ať poskáče Hollywood. ()

Vimrak158

První Souboj Titánů byl krásný film, u kterého jsem poprvé okusil nádheru řeckých bají a mýtů. Jenže kravaťáci ve Warner Brothers se rozhodli udělat ultra mega cool remake, a tím vše pohnojit, dokonce i vzpomínky na originální film. Clash of the Titans bylo neskutečné zklamání, které si z řeckých bájí dělalo maximálně tak kulisu pro trapné akční scény. Jenže to vydělalo spoustu peněz a tak se začal připravovat další díl o který jsem se lehce zajímal puze z důvodu, že už nemůže nic pošpinit a může trochu popustit uzdu řecké fantazii. A díkybohu se tak stalo, protože ačkoli je nový Hněv Titánů stále brak s nudným, z prstu vycucaným příběhem, který postrádá logiku a nějaký sebemenší smysl, jedna se o skvělou akční podívanou, která zejména v kině Imax 3D vynikne na plné pecky. Děj pojednává o Perseovi, který se svým synem Héliem žije poklidný život avšak Hádés uvězní Dia a ohrozí život Hélia, a tak se Perseus musí vydat na další výpravu při které potká kyklopy, chiméru, Mínotaura a další bájná monstra. Od prvního filmu se 3D opravdu velmi vylepšilo a jde vidět, že si s ním tvůrci dali nějakou tu práci navíc. U filmu tedy musíte vypnout mozek aby jste si ho vychutnali. Naprostá spokojenost. ()

pafka

V deji se objevuje spousta akci a postav, ktere spolu nemaji az tak spolecneho(min.v prvni pulce). Cimz se naprosto ztraci prehlednost a dej to vubec nestmeluje. Na moho mistech zni symfonicka epicka hudba, pritom zrovna o nic nejde. Ja jsem teda cely film nemel pocit, jako ze by o neco slo. Bylo mi to uplne jedno, jak to dopadne. Tyhle filmy maji spolecne misto, kde se odehrava cast deje. Vzdy na uzkem miste nad nekonecnym propadlistem, vsude padaji kameny, slehaji ohne - ale napeti, boj a zazitek tyhle kulisy uz davno nedelaji a ve me to vzbuzuje kyc a zpusob, jak vyjadrit, ze jako tvurce nevim kudy kam. Zkratka to je becko jak vysity, jen s ackovejma efektama. Tohle byla pro me ztrata 99 minut. 2/5 za digiefekty - a to jsem hodnej. ()

DanielP.

Mám rád filmy se zaměřením na řeckou mytologii. A jsem rád, že pokračování je i podle mého lepší. Jen mi tu chyběla Gaia :) ()

Leeroy3167

Tak toto teda bol ale výplach. Veľmi efektne natočené, až na božské ,,rozpadačky,, trikovo vynikajúce, ale dejovo absolútne ploché. Nemáte šancu si obľúbiť ktorúkoľvek z postáv pobehujúcu na pľaci (aj keď keby Bill Nighy prežil dlhšie, ako 10 minút filmu, mal by u mňa šancu). Dokonca aj Neeson a Fiennes nevyčnievajú oproti priemerným hercom, ako je Worthington a spol. Pokiaľ pri filme vypnete mozog a budete si užívať nabušený vizuál, môže vám tento film byť po chuti. Ak máte potrebu pri filme občas aj uvažovať, druhý krát sa na toto ukecať nenecháte. 3 hviezdičky za slušnú akciu, solídnu réžiu a cameo Buba. ()

chr0ust

Jedna hvezdicka za efekty, ktere byly ok.Jinak strasna nuda, opravdu nic co by cloveka chytlo - postavy, pribeh .. nic! ()

Vasyl

Dobrý to bylo. Celou dobu se něco děje a tak to má u správnýho akčňáku byt! Chiméry, kyklopové, kůň s křídlama, Minotaur, dvoutělí zlí válečníci, obří lávovej pán, dokonce i kovová sova se objevila. Jen mi to trochu pošramotilo moje iluze, že zezadu útočí jen zákeřňáci a zlouni. U klaďase se to asi bere jako výtečně zvolená taktická varianta či co. Taky se mi líbil dredatej, hnusnej, olezlej Kebbell. Jo a jednomínus - chyběla mi tam Gemma. Blondýna sice dobrá, ale měla furt brnění a celkově prostě není tak sympatická. A navíc blondýna, v Řecku, nuda. ()

jokino

No, keďže sa už nejedná o remake niečoho, nezaujato sa mi na to podstatne lepšie pozeralo, ako na predošlých "Titánov". I keď neprinieslo vôbec nič iné - nové, ono sa to ani nedalo čakať, celkovo to po všeobecnej vyzuálnej str.nepolavilo a proste poviem, len ďalší typický blockbuster (ak to má vôbev právo niesť ten názov) z dielne Hollywoodu.. Rýchlo prišlo a z mojej mysle asi ešte rýchlejšie odíde. ()

mata77

Tak neviem, kríza v Hollywoode sa ide naplno prejaviť a neostáva mi nič iné, len čakať, kým pominú aj jej dozvuky. Pretože ani Hnev Titanov 2 nie je nič výnimočné, dokonca ani s prižmúrenými očami nedokážem zabudnúť na fakt, že tento film je zase ďalšia zlátanina a scénaristicky možno až odfláknutá vec, ktorá sa len hľadá. O hereckých výkonoch nehovoriac, veď tu ani nie je čo hrať, až sa divím, že do toho títo herci vôbec išli. Film je síce vizuálne pekne spracovaný, má úchvatné širokospektrálne efekty, ale pokrivkáva všetko ostatné. Naviac, dej filmu akokeby smeroval k jedinej poriadnej bitke, po nej všetko končí a divák by mohol mať pocit, že v kine niečo prespal. ()

davistercz

Tak tohle byla tedy parádní jízda! Pokračování nepříliš úspěšné jedničky se velmi povedl at už po dějové stránce, ale i po technické. Nevím zda je to,že se doba změnila a už i technické a grafické zpracovaní např. prostředí nebo nějakých jiných nestvůr. Každopádně tohle se velmi povedlo a už začátek mě dostal na židli. Celých 99 minut jsem koukal a ocenoval jak se to od jedničky liší. Nevím proč tak nízké hodnocení, ale mě se to rozhodně líbilo. Jen bych chtěl vytknout... to zpracovaní minotaura bylo teda opravdu příšerné.., ale to odpustím i za toho minotaura dávám 5*****. ()

p.i.t.b.u.l

Tak ani dvojka není na tom o moc lépe jako její předchůdce. Na film se můžete koukat ze dvou úhlů pohledu. Ten první je, že pokud bohy, nebudete brát jako bohy a jejich jména budete ignorovat a to nejdůležitější, nebudete se příliš zamýšlet nad dějem, dostane se vám slušná historická podívaná. Pokud ale jen jednou a na chvíli budete nad tímto filmem přemýšlet, budete zklamáni. Abych byl upřímný, místy mně to tak nudilo, že jsem přišel o důležitou pointu příběhu, kdy Hades, kterého asi tížilo svědomí se nakonec stal tím dobrým a pomohl vybojovat zpátky pořádek a svobodu. A tady to možná celé zkrachovalo. Film není špatný, pokud je vám 10let a koukáte jen na souboje. Jinak nic moc. Hodnotím 40%. ()

DonBraso

Vymačkáno z Titánů zbytek sechlé barvy z nebes.Je to sběratelsky hezké,udělané,ale ke konci filmu už je to trochu tuhé a špatně se to poliká.Začátek se chytá moudra,pár dobrých triků,oko hezký,ale přišlo mi to nahozený na plátno nesmírně nuceně bez lásky. ()

Todd_Hewitt

Podle mě jsou oba filmy nastejno. Ani jeden se mi nějak zvlášť nelíbil. Dvě hvězdičky za Sama a Liama, ať už v jedničce nebo dvojce. ()

Petr59

Tak nebylo to špatné, nebyl to sice žádný filmový zázrak, ale propadák taky ne. Průměrný film, asi na úrovni války Bohů. První díl jsem neviděl, takže ho nemůžu hodnotit, ani s ním nemůžu dvojku srovnávat. Každopádně vyobrazení řecké mytologie je dobré a uspokojivé. Neesona mám rád, ale že by se hodil do role Dia? Ale celkem to funguje. Některé postavy byly suché, ale některé byly zábavné. Příběh taky nebyl až tak nejhorší, je pravda, že úplně racionální nebyl, ale z druhé strany byl dost dobře zpracován. Co se ale ve filmu moc nepovedlo, bylo naplnění jeho názvu. Já jsem těch příšer a akčních scén čekal rozhodně víc. Příšery byly sice dobré, ale bylo jich tam málo. Kolik tam těch tytánů vlastně bylo? Hlavní byl Kron, ale tak se to tedy mělo jmenovat - Hnět Titána. Těch příšer tam mohlo být víc. Filmu dost nahrálo, že řecká mytologie byla dobře zobrazená, příběh byl také dobře udělaný a když už tam byly nějaké obludy, tak nezklamaly, i když jich tam bylo málo. Takže mi z toho zkrátka vychází takový lepší průměr. ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)