Godzilla

• USA Godzilla (více)
USA / Japonsko, 2014, 123 min

Nejznámější impozantní monstrum na světě se ve filmu postaví proti zlým nestvůrám ohrožujícím samou existenci lidstva, kterým vdechla život vědecká arogance lidí. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

T-pack

T-pack (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Godzilla připomíná původní japonskou maškaru zcela zámerně. To je jako si stěžovat, proč je King Kong zase vopice...

na příspěvěk reagoval Saraph

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

A perlu tomu dodává ta "výtečná" gramatika. :-) Nejsem typ člověka, který řeší každé I/Y, ale tohle je prostě už moc (př. z přímeně)

na příspěvěk reagoval Martin741

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Zdá se mi, že OPĚT kecáš o věcech, o kterých nevíš opravdu nic.  "strašně, ale strašně mi připomíná tu úplně původní japonskou maškaru." no, Já nevím, ale nedošlo ti, že to třeba má připomínat původní Godzillu? A tím si chtěl říct, že ta od Emmericha má lepší vzhled? " To lidské DNA... jsem myslel jako že bude mít ta Godzilla, trochu lidské trochu ještěří..
Proto je tam ta dojemná scéna hned na začátku... Což by i vysvětlovalo, proč může chodit po dvou.
Tedy z přímeně, jako člověk." a k tomuto výblitku se raději nebudu ani vyjadřovat :-D To nevím, jestli se smát nebo brečet.

na příspěvěk reagoval Akira777, Martin741

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

belien

já bych chtěl vidět bitvu Chuck Norris vs Godzilla. Bitva by se odehrávala na marsu a porotou by byla Jolanda, Troška, Uwe Boll a mluvící ryba.

na příspěvěk reagoval belien, Saraph

belien

belien (hodnocení, recenze)

chcel by som vydet bitvu godzilla vs godzilla aj ked tam skvôr budu len tie zmutovane chrobaky mozna uvydime v pokracovani ak film zarobi

na příspěvěk reagoval Beckett51

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Saraph

Myslel jsem to tak že ty triky jsou až na takové katastrofické úrovni.... až je to katastrofický i bez katastrof.

Né, též se mi ten zjev Nové Godzilly moc nelíbí... strašně, ale strašně mi připomíná tu úplně původní japonskou maškaru.

Ale vzhledem k tomu že tam těch potvor bude víc... napočítal jsem 3... nechám se ještě překvapit.

Jinak po trikové stránce mě to moc nezaujalo... Třeba ta scéna jak se valí voda ulicemi a lidi před ní utíkají... vypadá až groteskně. Ale dokážu pochopit že někde prostě museli ušetřit, snad ale nešetřili u všeho.

Tedy z přímeně, jako člověk.

na příspěvěk reagoval Saraph, beba789, T-pack, Greca11

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Předpokládám že ta Ještěrka bude mít tak trochu lidské DNA? B)

Je to tak digitální až je mi z toho na blití.... navíc né zrovna dobře odvedený.

na příspěvěk reagoval Saraph, beba789

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

movieband

dik za adu, ja jsem to nikdy nechtel pouzivat, protze mi vsichni rikali jak to strasne moc brzdi surfovani, ale hend jak sjem to nainstaloval, jsem zjistil jak moc se vscihni myli, jeste jednou dik. To surfovani je ted jak za starejch dobrejch casu!!! :_DDDD

DandyyyyCZ

DandyyyyCZ (hodnocení, recenze)

Po shlédnutí trailerů se strašně těším...Efekty vypadají epicky a spolu s tou atmosférou to sand bude ve třidé opravdu nářez.

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Snad se to nebude soustredit na souboje v ringu. Sice jimi nepohrdam ale ma to byt o katastrofe a nasledcich ne Pacific Rim rezba.

HellFireFery

HellFireFery (hodnocení, recenze)

Tak ta ukázka je nářez jako kráva!!! Normálně mi přijde, že Godzilla bude hodná. :D

Gareth Edwards a nový Jurský svět?

Gareth Edwards a nový Jurský svět?

21.02.2024

Kolem dinosauří série začíná opět být čím dál víc rušno. Není tomu ani tolik dnů od chvíle, co jste se zde mohli dočíst, že ohledně natočení nového dílu Jurského světa z pera scenáristy prvních dvou… (více)

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

27.11.2020

Godzilla vs. Kong se nejspíš posune

Godzilla vs. Kong se nejspíš posune

26.05.2020

Nadcházející snímek Godzilla vs. Kong režiséra Adama Wingarda, jenž má zakončit čtyřdílnou filmovou sérii odstartovanou filmem Godzilla z roku 2014, měl původně dorazit už tento měsíc. Později byl… (více)