Originální komedie o kaskadérovi Mikovi (J.-P. Belmondo), jenž se dostane do tíživé finanční situace. Navíc se jeho snoubenka (R. Welch) právě urazila a hodná se naschvál raději provdat za postaršího hraběte. A aby toho nebylo málo, musí se Mike vypořádat ještě se zženštilým hercem Bruno Ferrarim (J.-P. Belmondo), kterého má zastupovat. Jean Paul Belmondo září ve fenomenální dvojroli a celé řadě nezapomenutelných scén! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

m.a.t.o.

Ako na hojdačke. Príbehovo dosť slabé a nevyvážené. Lepšie scény striedajú horšie a naopak. Avšak všetko to dokonale zachraňuje Belmondo v dvojúlohe frajerského kaskadéra Mikea a priteplenej superstar Bruna Ferrariho. 50 % ()

Fox85

Jedna z nejlepší komedií s Belmondem, skvělá od začátku až do konce. "Ještě jsem nedokouřil svou poslední cigaretu" ()

3 AM Code

Kdyz si to tak prebiram v hlave je to tohle nejlepsi Belmondo. 100% natriskana komedie se spoustou nezapomenutelnych scen ("Jeste sem nevykouril svou posledni cigaretu", "Mejte slitovani socialni pani", "Zenska, no fuj!","Na Monmartre - Aaa k Misu - Ne! Ke me domu!") a mraky dalsich. Tenhle film snad nema jedine hluche misto. Zaslouzenejch 5. :) ()

SG-1

"Vyšplhal jsem po fasádě, okno bylo otevřený, vstoupil jsem a znásilnil jí. Čtyřikrát. Jenže napřed jsem si třikrát spletl pokoj." -Mike Gaucher- ()

dr.jacoby

Zviera patrí do starej dobrej francúzskej komediálnej školy. Belmondo je vo svojej filmovej dvojrole vynikajúci : ako Mike Gaucher je správne bláznivý a odvážny, niekedy až moc, ako Bruno Ferrari je zase neuveritelne bojazlivý, rozmaznaný a poriadne prihriaty. Raquel Welch je samozrejme krásna. Príjemne veselú hudbu skomponoval pre film Vladimir Cosma.Oddychovka, ktorá dokáže pobaviť a pripomenúť aká kvalitná zábava sa kedysi točila v európskej kinematografii. ()

ranp

Z těch zhruba 20 filmů co jsem (zatím) s Belmondem viděl je imho tenhle ten nejlepší. Vtipné, stylové, výborné :-) ()

mohamedsfinger

Určitě jedna z nejlepších komedií francozské (asi i evropské) kinematografie, ve které exceluje jak Belmondo tak i Raquel Welch. A přiznávám se, že nevím, jestli bych si ji v originále vychutnal tak jako s českým dabingem, který je asi opravdu dokonalý. ()

vitekpe

Drive mi to pripadalo nejak zabavnejsi...myslim, ze i Belmondo natocil vtipnejsi kousky. Nevim, je to subjektivni... :-) ()

Sdoom

Belmondo je sympaťák, Raquel Welch kočka a jejich jiskření a pošťuchování je docela zábavné. Ale mockrát jsem se během filmu nezasmál, není to asi úplně můj šálek čaje. ()

Earl10

Parádní francouzská komedie, která ovšem nedosahuje kvalit a zábavnosti Funesových geniálních masterpieců. Belmondo v úžasné dvojroli skvělý. Překvapivě dynamická komedie se spoustou hlášek a krásnou Raquel Welch. Čili tak jak to máme rádi, ovšem v dobovém souboji s Funesem Belmondo prohrává! [80%] ()

Maynard.

Být jako kaskadér, být láskou cvok je fér... Nevím, jestli si tohle prozpěvoval Belmondo, když se v týhle poťouchlé komédii několikrát vystavoval životunebezpečným scénám, ale každopádně svoji práci odvedl jako vždy na jedničku. Taky klovouk dolů před jeho "bojem" s tigrem, který ho podle zajímavostí kousnul do ucha. Je vidět, že se tenhle velikán nikdy nebál ničeho. Jeho sexy protějšek Requel je k sežrání, takovej sex symbol své doby. Ale i tak se film točí kolem Belmonda, který svými kousky rozesmívá jednou scénou za druhou. Nápad s dvojníkem je výbornej, i s rolí přitepené filmové hvězdy si poradil na jedničku. Tenhle film je jeden z těch, co nikdy nezestárnou a jeden z těch, které dycky zahřejí a pohladí po duši většinu diváků... ()

BMAJTZ

Hodnotím za 4, ale upřímně hodně z nostalgie dnes by to bylo asi o jednu méně. Komediálně si to stojí hodně vysoko bohužel spíše než ucelený film je to slepeno z jednotlivých gagů. Ty naštěstí fungují bravurně. Rozhodně i po letech perfektní komediální záležitost. ()

klúčik

Ak máme radi komediálne filmy tak tento je jeden z najlepších. J.P.Belmondo je v ňom nezabudnutelný. Vo filme sa strieda jeden geg za druhým, je ich tam tolko, že by vystačili aj na dva filmy. Je to jedna z mojich naj komédií. A opäť pripomínám fantastický český dabing filmu. Aj preto dávam 100%. ()

LexBarker

Nejlepší komedie s Jean-Paulem.Spousta klasických gagů a perfektních hlášek.Při natáčení se Belmondo mohl dostatečně vyřádit i jako kaskadér(ve filmu bylo přesně 24 kaskadérských čísel),při pádech na schodišti si Bébe zvrtnul kotník a během zápasu s tygrem mu mladá šelma natrhla ucho.A jako třešnička na dortu Bébe coby přiteplalý Bruno Ferrari! ()

velkyvezir

Sympatický rošťák, ale má srdce ze zlata.... Jedna z hlášek jednoho z nejlepších Belmondových filmů. Belmondo je ve vrcholné formě a pro mne je tento film spolu s Mužem z Acapulca a Policajtem nebo rošťák to nejlepší, co Belmondo v oblasti komedie natočil. Kdo chce vědět, proč je Belmondo výborný herec, ať se soustředí na Belmondovy oči ve scéně, kdy Bruno Ferrari sedne k "zrcadlu", ale namísto odrazu vidí Mika Gauchera. Hraje očima a to je umění. Klasika francouzské komedie. Závěrem ještě hláška Bruna: "A přesto se najdou takoví lidé, kteří mne pomlouvají, je to nepříjemné..." ()

Zemřela herečka Raquel Welch

Zemřela herečka Raquel Welch