Reklama

Reklama

Drsná Harry

(seriál)
  • USA Harry's Law
všechny plakáty
TV spot
USA, (2011–2012), 24 h 22 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

David E. Kelley

Kamera:

Michael Lohmann

Hrají:

Kathy Bates, Nate Corddry, Christopher McDonald, Brittany Snow, Beatrice Rosen, Camryn Manheim, Daisy Betts, Kirk B.R. Woller, Derek Webster, Ann Cusack (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(34)

Harriet „Harry“ Kornová (Kathy Batesová) nevěří, že všechno má svůj důvod. Jenže ono to tak opravdu je. Poněkud nepříjemnou právničku přes patenty vyrazili za nečekaný prohřešek na hodinu z teplého místečka, takže musí začít znovu. Podaří se jí to, když se její svět střetne – a to doslova – s Malcolmem Daviesem (Aml Ameen). Vysokoškolský student s dobrým srdcem nejdříve zoufale potřebuje, aby mu Harrieta pomohla před soudem, a následně pro ni začne sám pracovat. Sotva se Harriett usídlí v opuštěném obuvnickém obchodě a otevře si tam novou firmu, mladý právnický zázrak Adam Branch (Nate Corddry) do ní nešťastnou náhodou nabourá v přeplněném BMW. Protože ho zaujme Harrietin praktický přístup k právu, rozhodne se vzít si pauzu od práce v prestižní právnické kanceláři a stává se jejím dalším zaměstnancem. Tito zvláštní spolupracovníci, včetně Harrietiny oddané asistentky Jenny (Brittany Snowová), jsou připravení na jakýkoli případ, který Drsné Harry vstoupí do dveří. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (10)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

scénář psaný na míru Kate Bates.Svižné dialogy nahradily akci.Vše se odehrává v krámku nebo u soudu - sem tak něco v jiné místnosti.V drtivé většině v interiérech. ()

Reklama

jakoby 

všechny recenze uživatele

Pravnicka, ktera ma ve sve kancelari jeste regaly s botama. Jinak nic noveho, moje oblibena Kathy Bates je tu takova neenergicka, starnouci , epizody vicemene nudne. Serial neprinasi nic prevratneho , ale neurazi. Serial byl puvodne psany pro muze - pravniku ale kdyz se objevila na konkurzu Kathy bylo rozhodnuto o zmene.Cetla jsem to v casopise Entertaiment today. ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Zhruba takhle: "Jo, tak ty mě chceš chránit a za to mě ždímat z peněz, který jsem ještě nevydělala? Vem si tu kšiltovku, řetěz a vyfič a já budu tak hodná, že ti dám zadarmo radu, až budeš v průseru, a teď mě nech dělat právo a prodávat boty". Kathy Bates není třeba urážet, že je stará, malá a tlustá, protože ona se shazuje už od prvního dílu a baví jí tak připravit konkurenci o podpásovku. Prototyp vysněné kámošky do každého počasí - drsně hláškuje, většinou není sentimentální a když kňučí kolega, tak přesto, že zkraje řekla "s osobníma věcma mě nevotravuj", stejně pomůže. Prostě pohádka a ač závěrečné řeči u soudu hraniční s citovým vydíráním, stejně si užívám ten relax. Škoda, že Harry skončila druhou sérií. ()

Farley 

všechny recenze uživatele

Moc pěkný to seriálek. Některé díly umí dojmout či povzbudit. :-) A výkon Christophera McDonalda je prostě fenomenální. Těžko popisovat, to se musí vidět. :-D EDIT: Hvězda dolu za druhou řadu. Rozšířenim tý kanceláře seriál ztratil tu "útulnost" a "domáckost"... Teď je z toho jen další obyčejná právničina. Sice aktuální a proslovy před porotou jsou furt skvělý ... ale ta "roztomilost" je dávno pryč. Epizody z první série jako to s tou chudou černoškou už asi těžko překonaj... ()

Galerie (233)

Zajímavosti (2)

  • V 22. díle 2. série se objevila postava Renee Raddickové (kterou hrála Lisa Nicole Carson). Tato postava byla jednou z hlavních postav v seriálu Ally McBealová (od r. 1997). Po letech se tak dozvídáme, že se z ní stala soudkyně. (Leeslie)

Související novinky

Televizi ovládnou akční krásky

Televizi ovládnou akční krásky

30.01.2011

Wonder Woman a Charlieho andílci směřují na televizní obrazovky. O filmovou Wonder Woman se dlouho pokoušeli producent Joel Silver, režisér a scénárista Joss Whedon a předpokládaná hlavní… (více)

Reklama

Reklama