Reklama

Reklama

Big Time Rush

(seriál)
  • USA Big Time Rush
USA, (2009–2013), 29 h 7 min (Minutáž: 23–48 min)

Tvůrci:

Scott Fellows

Hrají:

Kendall Schmidt, James Maslow, Carlos PenaVega, Logan Henderson, Ciara Bravo, Stephen Kramer Glickman, Tanya Chisholm, Erin Sanders, Spencer Locke (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(69)

Když hokejisté z Minnesoty Kendall Knight, Carlos Gracia, Logan Mitchel a James Diamond zjistí, že slavný producent Gustavo Rocque je v jejich městě a pořádá konkurs na nové hvězdy, hned se jim změní život. Kluci přijedou na konkurs a moc neprojdou. Po asi jednom dni přijede ke Kendallovi domů Gustavo i s jeho partnerkou Kelly, aby mu oznámili, že byl vybrán. Jenže Kendallovi se to nelíbí, jeho velkým snem je být hokejovým hráčem. Bohužel Kendall řekne, že tuhle nabídku nepříjmá. Gustavo je z toho špatný, ale odejde pryč. Kelly Kendallovi předá vizitku s jejím telefonním číslem, kdyby si to náhodou rozmyslel. Ostatní kluci ho stále nutí, aby Gustavovi zavolal. Nakonec Kendall dá na radu kluků, a zavolá Gustavovi, jenže má podmínku. Musí sebou vzít i kluky. Gustavo neví, co má říct, ale chce Kendalla, takže příjmá kluky i s Kendallovou maminkou a sestrou Katie do Los Angeles. Klukům se hned obrátí život o 180 stupňů. Získají nové kamarády, zkušenosti. Postupem času se z nich stávají opravdové hvězdy. Prožijí spoustu zábavy, i zklamání. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (23)

megan017 

všechny recenze uživatele

Lidi lidi. Když sleduji ty diskuze, kde neustále píšou o podobných chlapeckých skupinách, že jsou to vymaštění kteténi a apod. tak tenhle seriál ukazuje přesně to, co si o nich myslíte. Střelení blbci. Nemusím vidět každý díl, ale když to náhodou naladím a nedávají nic lepšího, tak to nepřepnu.:D Jsou tam dobrý písničky a někdy se i zasměju, nejen na stupidou, ale nad těmi ksichty, co dělají.:D ()

Krnac 

všechny recenze uživatele

Strelené, oddychové, výborné pesníčky. 1. prvá séria pre cieľovku výborná, teraz by som si to asi tak neužil. Potom to už šlo k horšiemu, zaslúžené finále za mňa neurobilo vôbec hambu 1. sérii, sériál si ale užijete len keď ho nebudete brať tak vážne, sú tu síce pomerne nudné časti ale tiež výborné ktoré to pomerne vyvažujú. Možno mám ružové okuliare pretože som to videl ako decko ale zase videl som to v dobe keď som bol cieľovka, 7,2/10 - dal by som viac ale ako hovorím, pokračovania to ťahali dole. ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Vůbec nevím, jestli jde o nějakou teen skupinu, souvislosti jsou mi ukradené. Ale jednotlivé díly jsou úžasně střelené. Neviděl jsem samozřejmě vše, ale co jsem viděl, mne neskutečně bavilo svou střeleností, přitom to není blbé jako Fred the Show nebo Marvin Marvin. Tohle je střelené tak nějak... sofistikovaně. :-) A vážně mne to bavilo. ()

Majky28 

všechny recenze uživatele

Seriál je vtipný, zábavný, a ich piesne, ktoré sú v pomaly každej časti, sú chytľavé. Jednotlivé postavy nezaprú svoje charakterové vlastnosti nech sa jedná o vyriešenie hocijakej situácie (Logan hľadá za všetkým vedecké vysvetlenie, James stále hľadí na svoj zovňajšok, Carlos pomáha každému komu sa len dá, Kendall je stále ten, ktorý všetko rieši s chladnou hlavou a stále príde na koreň problému ako prvý, avšak veľakrát za pomoci svojej sestry Katie, ktorá tam je zo všetkých najprefíkanejšia). Mne osobne sa najviac páči prvá a druhá séria, kedy sa to všetko začínalo a bolo čo "riešiť". Toto je jeden zo seriálov môjho obdobia dospievania (spolu s iCarly a Victorious). Veľká škoda, že Nickelodeon prestal produkovať seriály takéhoto typu. Určite boli vtipnejšie a reálnejšie ako napr. The Thundermans alebo Henry Danger. ()

Koryntos 

všechny recenze uživatele

Aneb teplí bratři v triku.Koukám na to v Rakousku s dětma a nestačím se divit, jaký to brak se dnešním děckám líbí, ale pořád je to lepší než I Carly. Na druhou stranu,každá generace vyrůstá na něčem jiném, pro mě byla za mých mladých let kultovní Pobřežní hlídka a dnešní děcka maj prostě rádi klasický konzumní svět, takže se jim tenhle výtvor líbí. Podle dětí je tohle velice cool seriál. ()

Galerie (96)

Zajímavosti (11)

  • V poslednej časti seriálu Big Time Dreams (séria 4, epizóda 12) hrá Carlosovu (Carlos PenaVega) novú priateľku Alexu (Alexa PenaVega) jeho skutočná manželka. (Majky28)
  • Loganovo pravé jméno je Hortense. Na Logana ho přejmenovala Jamesova matka Brooke, protože se jí nelíbilo. (Berlea)
  • V poslednej časti seriálu s názvom "Big Time Dreams" je pri odovzdávaní cien vidieť, že na fotke na veľkoplošnej obrazovke je Justin Bieber, no v českom dabingu sa hovorí o Justinovi Timberlakeovi. (Majky28)

Reklama

Reklama