maelcum odpad!

Béčko s hloupou zápletkou a absurdním koncem. Standardní produkt pro běžného spotřebitele. Vítězem je konto Liama Neesona. ()

Pe4Ce22

Dobře koukatelný film, který diváka zaujme hlavně svojí klaustrofóbností a pocitem bezmoci hlavního hrdiny. To je bohužel vše. Zápletka je jednoduchá, prvky přepadení letadla a závěrečného fightu jsou "klišoidní" a po tom co člověk film dokouká tak se začne ptát sám sebe jak ti padouchové mohli udělat to a jak udělali tamto. Spousta věcí prostě zůstala nevysvětlena a to ani nemluvím o tom, že spousta scén je doslova hloupoučkých a závěrečných 10 minut jsem si přišel jak v Béčkovém filmu. Nakonec stěží za 3 hvězdy. ()

saint3n

wow, páni, to teda byla jízda (teda let:) z Neesona je na starý kolena badass jaxviň, kam se hrabe důchodce Willis.. mimochodem, někde jsem četl přirovnání Markse k Millsovi, ale to ani náhodou (krom bitek ve stísněnejch podmínkách) a už proto těch 90% musím zaokrouhlit dolů, sry Liame, ale i tak jsi jednička ;) p.s. spoiler alert! teda ale do letadla, kterým letí Liam bych nevlez ani zaboha, po The Grey mám jasno.. ten jak je na palubě, tak se hladké přistání zkrátka nekoná :D ()

Tunator

Hodnocení na ČSFD se nedá brát už vážně. Tohle by dřív 70% nepřelezlo :( Naprostej průměr, co jsme už viděli tisíckrát: zkrachovalec zachrání pomalu celý svět. Nápady žádné, provedení průměrné, herci průměrní a do toho spousta klišé... Jen to napětí docela ujde. ()

suso

Po thrilleru Neznámý (2011) se opět opakuje spolupráce španělského režiséra Jaume Collet-Serry a iro-američana Liama Neesona,v současnosti jednoho z nejlepších představitelů tohoto žánru. Tentokrát se děj odehrává na palubě dopravního letadla,kdy Liam Neeson,coby bezpečnostní agent,řeší požadavky vyděračů pod pohrůžkou bombového atentátu. Ač se téměř celá akce odehrává na malém prostoru,film po celou dobu neztrácí spád,napětí a jak již jsme v posledních letech u Neesonových snímků zvyklí také strhující tempo a výborný herecký výkon,jemuž neméně zdatně sekunduje Julianna Moore. Závěr možná mohl být vytvořen trochu zajímavěji,ale i tak je hodinka a půl strávená s NON-STOP velmi dynamickou a napínavou zábavou. ()

JayJay5

Já se tedy náramně bavil. Nic moc jsem nečekal a byl jsem příjemně překvapen. Film má spád, je zajímavě zamotanej. Snad jen jsem věřil, že záporákem bude opravdu sám Neeson (však víte, viděli jste film nevědomí ;-) ). Rozhodně doporučuju, stojí to za to! ()

pa3k16

Lietadlo, autobus, a podobné klaustrofobické nápady...brrrrr...., mal som predsudky kvôli tomu klaustrofobickému dejisku, ale non-stop je kvalitný thriller, vystupňované napätie, nejaké to klišé, koniec celkom fajn. Ešteže Neeson nebol na Titanicu....prežili by všetci... :) ()

majorzeman13

Na můj vkus jest pomalé,vlažné tempo filmu mohl být dynamičtější,akčnější .Jinak vcelku dobrý,lehce nadprůměrný thriller !! Slušný ,napínavý filmeček. ()

maestrum

I přes trochu rozpačitý úvod se jedná o vcelku příjemnou napínavou podívanou. Neeson se našel v akčních filmech a konkuruje svou (skoro) nezničitelností zavedeným tvrďákům. 65% ()

hajner

Slušná kriminálka ale obmedzením priestoru a času začínala byť otravná ale potom našťastie skončila vcelku slušnou trikovou záležitosťou. ()

Chenile

Clovek by rekl ze dalsiho Liama Neesona uz nezvladne... Clovek by rekl, ze dalsi film odehravajici se v letadle uz nezvladne.. Ale ono to nebylo vubec spatny.. ()

awerto

BRUTALNE trefna recenzia POMA, to som chcel napisat, ale napriek tomu koncu. Kde zvitazilo klise nad klise, davam 4 hviezdy za skvelu atmosferu. ()

BobSenClar

Film mě dostal hned od začátku.Možná to bylo dáno náladou a žádným očekáváním,které je vždy milosrdné k celkovému hodnocení.Liam Neeson je dobrý herec a tyhle role mu sedí.Sám proti všem.Děj se stával stále zajímavějším a komplikovanějším,což musí každého pobavit a vtáhnout do děje.Některé scény a události vypadají celkem reálně a logicky.Některé bohužel už ne.Korunu tomu nasadil divný konec.Jo DIVNÝ.Pro mě určitě.Po takovém nápaditém startu bych čekal komplikovanější zvrat a ne takový konec.Nemluvě o romantickém podtónu happyendu.To je asi důvod,proč hodnotím jen třemi hvězdami.65 % ()

r3musko

Hádam moc neprezradím, ak poviem že od určitého čase neobľubujem filmy, ktoré sa odohrávajú na jednej lokácií. V svižnom a napínavom thrilleri (Telefónna búdka) by som to vedel prekusnúť, ale v tomto filme to bolo skôr na obtiaž. Pomalá prvá polovica vyústi v napínavý, ale očakávaný záver. Moje pocity z filmu sú vcelku neutrálne, takže 3* ()

Spots

Dvě třetiny filmu parádní, poslední třetina už horší, nicméně ani ta nenudila. Proto 4 hvězdy a ne 3... Každopádně přesný film na pivo a popcorn - napětí v podstatě od začátku, detektivní hádání "kdo to je?", akční scény a zase napětí. V jeden zlomový okamžik ono napětí sice poleví, ale pořád zůstává akce a rychlost. Asi mi tento film dlouho ve vzpomínkách nezůstane, ale těch 100 nebo přinejmenším 70 minut opravdu bavilo. 3,75 / 5 :) ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu