vlKousek

Pro běžnýho a o film a scénáristické díry se nezajímajícího prosťáčka je to bomba superhustej nářez na 5* s napětím, co by se dalo krájet. Včera super, dnes se mi to rozleželo v hlavě a už mi to taková bomba nepřijde. Ten prostředek byl prostě takovej divnej....jak tam tak všichni ti lidi sedí a jen čumí, když tam týpek tahá jinýho nýmanda po letadle s bouchačkou. Prostě normálně by se lidi aspoň bavili a začali panikařit...pak borce označej za alkoholickýho teroristu a on je uklidní poutavým vyprávěním a tím, že jim aierolinky dají rok lítání zdarma....no kocourkov celkem...Škoda toho, protože jinak by to fakt i bylo na 5*...ale za ten prostředek musím tu jednu (uvažoval jsem i dvě) hvězdičku ubrat. ()

Asdas

Nápad a premisa pre klasický thriller tam je ale zúfalo tomu chýba dávka napätia a "akčné" finále to degraduje na úroveň žánrovej jednohubky z ktorej divák ,ktorý má napozerané nadšený nebude. PS: Tie akčné vsuvky slúžia len ako výplň a atrakcia pre naplnenie stopáže ,určite dej neposúvajú. ()

marek29

Zajímavý thriller s Liamem Neesonem jak ho známe, ale film je plochý jako letiště LaGuardia resp. třináctka v cukrárně. Nabízí sice předem deklarovaný akční thriller, avšak nic víc. Na pětihvězdu to není jasný pane. Koncept má rozhodně poutavý námět, avšak daná napínavost stačí pouze na průměrné hodnocení. I tak ovšem stojí za podívání a já dávám 4 z 5*. ()

curfew77

Svižně to odsýpá, ale scénář servíruje ta nejomletější klišé od chlastu přes dcerku s leukémií až po románek letušky s druhým pilotem, a pokud se při závěrečných titulcích pokusíte pěkně v klidu od začátku zrekonstruovat původní superkomplikovaný záporácký plán, dospějete k závěru, že větší naději na úspěch by nejspíš měl únos celého letadla na Mars. Třeba o bezmála dvě desetiletí starší CON AIR dává téhle Serrově polojednohubce s přehledem na prdel a ještě se u toho nebojí přiznat nadsázku. 50 %. ()

zzzzzjjjjj

Zoufalý alkoholik Bill Marks a "maniak" se zbraní byl otcem své dcery Olivie,která zemřela na leukémii.Tatínek po ní zdědil stužku,která tě postavila strachu čelem.Nemyslím si,že to byla Neesonova životní role,jako třeba podle mě 96 hodin,ale tento film se mu velice povedl,ale 5* dát nemůžu,pořád mi tam něco chybí. ()

quorra

Liamův kamenný ksicht a celý plán teroristického útoku, dokonce i záchrana holčičky na konci filmu, je správně béčkově přitažená za vlasy, takže bavilo. Akorát celý finále toho teroristického útoku je tak moc zprasený, že na ten zbytek skoro zapomenete. Nicméně hvězdičku dolů za promrhaný potenciál vyrovnává ten Liam, to se nedá nic dělat, mám pro něj slabost... ()

konysua

Liam je zase dostal do problémů a to dost zamotaných a nepřehledných problémů. Moore je fakt dobrá padesátka, to se musí nechat. 6/10 ()

helrohir

Tri štvrtiny filmu sú napínavé jak sviňa, celý čas som horel nedočkavosťou z ďalšieho kroku a z ďalšieho jednania postáv. Moju myseľ už zahmlievala paranoja a podobne ako L. Neeson som upodozrieval každého druhého človeka na palube. Potom sa však niečo pokazilo. Logika začala upadať, postavy konali úplne iracionálne a celé to rozuzlenie bolo proste prapodivné a vôbec som si to tak nepredstavoval. Škoda, lebo tento film mal u mňa našliapnuté na plné hodnotenie, ale takto to bude o niečo menej, ale určite je pozitívne, že spolupráca tohto režiséra a Liama Neeson dáva vzniknúť naozaj pozoruhodným filmom, len to chce nabudúce popracovať na rozuzlení. 75%. ()

Rapaport

Napínavé až do konce. Celý film je člověk napnutý a hlavnbě přemýšlíjak to sakra teda je. Liam Neeson film hravě utáhne. Konec film trochu zhazuje, přidal bych aspoň desert minut, ale celkově výborný akční thriler. ()

srncek

Po hodine som to vypol, na takéto kokotiny mám priam alergiu. Od ODPAD-u to zachránili len známe ksichty. 36% ()

Guran

Fantastický Liam Neeson, kterému jsou role profesionálních agentů, poldů, šerifů, či maršálů prostě určeny. Zde taktéž nechyboval a natočil velkou pecku tohoto roku. Snímek už od začátku zaujme, perfektně scénáristycky napsaný příběh, kde i ta nejbližší osoba může být záporák. Příběh, ve kterém do poslední chvíle nevíte, kdo je ten maník a jestli je vůbec v tom letadle, ve kterém se odehrává celý tento film. Za další zmíňku určitě stojí zpracování SMS efektů, kdy si Liam po mobilu píše s tím padouchem, rozhodně pěkné efekty. Přece jenom je vidět, že film není originální a jisté scény jsou klišovitý, ale napětí a akci film obsahuje dost a takovéto filmy mám rád. ()

Alfo

Film ktorý nenadchne, no rozhodne nesklame. Liam Neeson a.k.a Bill Marks a.k.a Americký letecký marshal. Bill dostane neočakávanú sms od člena posádky, že ak nedostane 150 miliónov, tak každých 20 min zabije jedného pasažiera . Tak sa aj stalo. Napätie sa stupňuje. Bill v krízovej situácii, ktorú zvláda po Americky. No záver vskutku odfláknutý. K večernej pohodke pred telkou s pukancami super. 3+ ()

boombang

Typický představitel subžánru Neeson. Fajn akce a napětí pro odreagování, když je venku hic. A Julianne chci domů. ()

borohub

Ne zas tak špatné. Liam Neeson se na roli hodí a zahrál to docela dobře. Možná by bylo stylovější, kdyby to nekončilo happy endem, ale stejně.. Za pachatele jsem tipoval úplně někoho jiného, takže v tomhle to pro mě bylo docela překvapení 70% ()

subic

Začne to dobře a tak to trvá asi do poloviny, ale co potom? Námět je fajn, ale scénář psali týpci, co asi ani nehrajou počítačové hry. Dost se začne projevovat naivita, taková ta amíkovská domobrana, hurá přepadneme ho a ubráníme se, napětí úplně opadne a nepomůžou tomu ani levné triky. Nejsem znalec dopravních letadel, ale v jiných filmech je dost problém, když se něco stane kapitánovi, navíc když umře. Tady s poničeným letadlem v pohodě letí i přistane sám kopilot. Liam Neeson je jistě sázkou na jistotu i jako mlátička a Julča Mooreová už tu vypadá dost staře. Já si asi rozmyslím, kdy se na to podívám znovu. 55%. ()

lusa

Toľko nádeje som do toho vkladala.. V prvej polovici sa miestami až tajil dych, Liam šlapal bez príznakov únavy, ale potom to vzal do ruky scenáristov adoptovaný brat a dokurvil to americkým pátosom do takej miery, že som zvažovala 2*.. No vďaka solídnej atmosfére a Liamovmu pretrvávajúcemu šarmu 3* ()

Benjik

Psychonářez který nemá obdoby...ano to by platilo, nebýt přepáleného digitálního a nereálného závěru. Liam je boží, atmosféra je boží ale ten konec boží není. 70% a díky za fajn zážitek se zničenými nervy. ()

petrik11

Pozrel som si to po The commuter. Ako cez kopirák, len sme sa presunuli z vlaku do lietadla. Až príliš pritiahnutá zápletka za vlasy, koniec to totálne zabil. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu