Organický chemik z Los Angeles Andrew Brewster (Seth Rogen) vrazil své životní úspory do vývoje a nyní uvádí na trh ekologický, účinný a pro životní prostředí bezpečný domácí čisticí produkt. Přes tyto atributy má problémy s jeho prodejem distributorům a maloobchodníkům. Naplánoval si obchodní cestu přes celou zemi s cílem vytvořit prodejní místa pro různé společnosti, počínaje New Yorkem a končíc Las Vegas. Během svého pobytu v New Yorku se Andy chce zastavit  v New Jersey u své matky Joyce (Barbra Streisand), se kterou se moc často nevídají. Nechce jí říkat o svých prodejních neúspěších, protože ví, že se to neobejde  bez připomínek. Joyce zaměří pozornost na to, že Andy nemá přítelkyni a že jeho život postrádá romantiku. Joyce ovdověla, když mu  bylo osm a nikdy se už nevdala, ani nikoho neměla. To zase trápí Andyho. Rozhodne se nakonec matku vzít na cestu s sebou. Osm dní, tři tisíce mil a jedna matka - to udělá s  výletem divy. Čím dál jedou, tím víc se sbližují... (JOJ Cinema)

PlysovyMacko

Príjemný road movie o vzťahu matky a syna. Postava matky je roztomilo bláznivá a Rogen pre zmenu nehrá debila. Humorných situácií mohlo byť viac. Páčilo sa mi dianie vo Vegas. Koniec pohladí na duši. ()

miki68cz

Myslím, že odpočinek a dobrá zábava kouká tomuhle filmu z kapes. Já se dobře bavil u přirozeného herectví Setha i Barbry. Klasická nenásilná roadmovie, s dobrou muzikou, vtipnými hláškami a milými lidmi. Doporučuji když potřebujete u filmu relaxovat ()

jafuska

Pohodová komedie,která ani nenadchne, ani neurazí. Barbara Streissand naštěstí moc ve filmech nehraje ale i když už ano, tak aspon v oddechovkách, protože víme všichni, že žádná herečka to není, ()

jayman

Veľa som nečakal, takže som bol spokojný. Priemerná feelgoodovka s neokukaným námetom, okukaným vývojom a veľmi, veľmi príjemnou Barbarou S. (nech si hovorí kto chce, čo chce). Vidieť snahu Setha R. vymaniť sa zo svojej jedinej hereckej polohy bolo tiež celkom príjemné. Na sobotné poobedie k upratovaniu dokonalé. ()

VanBradley89

Nebylo to nejhorší. Prostě pohodově plynoucí snímek, kde si dva lidi na cestě uvědomí co jeden pro druhého znamenají a napraví svůj vztah. Tady v kombinaci matka - syn. Plus pár povedených scének ( asi vede Grand Canyon ) a skvělá Barbra Streisand, kterou bych za to její věčný mluvení a vměšování se do všeho zabil. Myšleno v dobrym. Nejvíc mě, ale zklmalo, když jsem se těšil na Yvonne Strahovski ( mojí velkou favoritku ) a ona v celém filmu pobude všehovšudy 2 minuty. ()

Dixieboy

No... občas jsem měl chuť na Barbru křičet "už zmlkniiiiii", ale ve výsledku byla děsně roztomilá :) Nevím, čím to, ale tak nějak mě napadlo, jestli bych přežil takový výlet se svojí mámou a myslím, že nejen přežil, ale ještě by byla i prdel:) Každopádně... tohle není nikterak náročné, ale příjemně se na to kouká a tu a tam se i člověk zasměje :) ()

Kackucka

Nepřekvapil, neurazil. klasická americká patlanina, hrající na city. Předvídatelná, ale přes to veselá a vtipná. ()

enter. odpad!

Ta ženská z "botoxu" pořád dokola a dokola "mlela pantem". Málem mi z toho vybouchla hlava. Každou minutu z filmu jsem si představoval různé způsoby, jak tuto nesnesitelnou matku popravovat znova a znova. Pořád jsem čekal, že se něco začne dít a film začne být zajímavý a zábavný. Bohužel nic z toho se nestalo a já opravdu už nezvládl film ani dokoukat. Zkusím to někdy příště s flaškou alkoholu a s hromadou odvahy. Nechápu hodnocení zde. Totální propadák. Úspěšně tedy shlédnuté celé. Posledních asi dvacet minut se to zlepšilo a dalo se na to dívat, ale hodnocení kvůli tomu nebudu měnit, protože to za tento film nestojí. :-) ()

allegria

Chápu, že těm, kdo nezažili podobné scénky matek s dospělými syny, to muselo připadat neskutečné nebo nudné. Jenže já ty situace dobře znám, a kromě několika trochu přehnaných scének (nijak moc přehnaných) to byla výborná parodie. Některé (možná mnohé) osamělé matky dospělých synů, stejně jako dospělí synové, žijící v blízkosti svých (osamělých) matek, se v tom jistě poznají. ()

gandie

Některé scény nereálné a přitažené? Proč ne, život není vždy strohý. Každopádně pro mě velice zábavné a Barbře jsem po půl hodině věřil, že je Sethova matka... Příjemné překvapení. ()

joker211

Príjemná oddychovka s plynulým, nenáročným dejom, ktorý je nanešťastie veľmi ľahko predvídateľný a navyše som sa počas sledovania filmu ani raz nezasmial. Pritom sa stačilo len pohrať so scenárom, keďže herecká dvojica si sadla a dobre sa na nich pozeralo. Škoda, že z nich nevytlačili viac. ()

croftak

Strašně moc velká sračka, kterou jsem ani nedokoukal. Jedna hvězdička z milosti a určitě nejnudnější film za poslední domu. ()

Mark1983

Není to nudné,ale není to ani příliš komediální,což jsem si myslel,že to komediální bude.Přesto se jedná o průměrný film,který se dá dokoukat. ()