Diktátor

vipeerr

Ostřejší Ali G, světovější Borat, slabší Zohan? Takhle to na mě působilo. Při diskusích s přáteli o tomto filmu bylo více srandy než kdy jsem se na něj vlastně díval. Taková ta hloupost u které zapomenete na problémy a necháte se unést stupiditou a vlastně Vás to i baví. Pro mě 60% ()

ma3e

Zkouřit se, dívat se a to nejdůležitější, smát se jako desetiletý dítě při sledování Sám doma. Jojo, je to prostě kvalitní film ;) ()

mark9th

Typicky Cohen ukazujuci ''rozdiel'' medzi demokraciou a diktaturou tak ako si to vie dovolit len on. PARADA, niekedy som az nechapal ako mu niektore zartiky mozu prejst. ()

anyonecek

Po druhém shlédnutí měním hodnocení směrem nahoru. Parádní americký humor podaný rukama Sachy Barona Cohena, ne vše je vyloženě vtipné, ale upřímně jsem se pobavil v mnoha momentech a ty hlášky jsou prostě nezapomenutelné. Dějově není třeba moc popisovat, jednoduché a stručné, není se kde zamotat a vyloženě si tu člověk užívá ten vtip, pokud mu teda zrovna sedne do noty. Cohen je výborný komický herec a to už ukázal v mnoha filmech. ()

Sharleen

Veľa vydarených gagov a aj pomerne dosť mimo môjho vkusu, ale celkovo som sa dobre bavila :) Scéna v lietadle tak to bolo až do kolien a prejav o "rozdieloch" diktátorského režimu a demokracie na dnešný spôsob bol tiež výborný. ()

JK77

Ali G som nechcel vidiet, pri Boratovi mi ostalo spatne po 10 minutach. Bruna som radsej neriskoval. Ale Diktator pobavil. Az na par uchylnych scen. 3 1/2* ()

DjsVorel

Filmům toho typu bych normálně dávala odpad, ale tady jsem se opravdu řehtala smích! Žádná pecka, ale člověk večer na odreagování si to rád pustí místo přiblblých "nováckých a primáckých" seriálů. I když je to debilákovina, tak furt se na tom filmu dají najít i asociace k dnešnímu chodu světa a východního myšlení. 3 hvězdy jsou pro mě dobré, takže hodnotím film tak 65%! ()

kubas369

Některé vtípky jsou fakt geniální ale o nějakou korektnost tady opět nejde, takže slabší povahy tohle nepřežvejkaj pro mě osobně zatím nejlepší Cohen. ()

worlik

S.B.Cohen a jeho další alter-ego. Naštěstí se vesměs vyvaroval "porno-úletů" ve stylu Brüna a rázem byla z Aladeena docela fajn komedie. Občas mi přišlo, že některý vtípky s potenciálem jaksi vyšeptaly hned po odehrání, na druhou stranu nonkonformnost Cohena je v kontrastu se všemi těmi pseudopsychologickými filmy současnosti příjemným zpestřením. 70% ()

Johniii

Pro mě nejlepší Sashův počin. Sice si pár svých klasických úchyláren neodpustil (kupříkladu olizování podpaždí), ale to mu lze prominout. Padadadadam, its da madafakin Aladin, Aladin madafaka. ()

Hjuud

Opravdu velká kravina, i když uznávám, že v kině s kamarádama by to mohla bejt švanda. Doma u televize jsem se však nezasmál ani jednou, a to mám rád záchodový humor i politiku, takže jsem se těšil. ()

Wooke

Čierne až do špiku kosti, vtipu nikdy nie je dosti. Ale Sacha si vážne dovolil, i keď občas aj šliapol vedľa. ()

Pitryx

Komedie s politickým podtextem a posláním. Naštěstí je to celé zabaleno tak, že to divák skoro nevnímá. Až na některé naprosto zbytečné scény jsem se fakt bavil. A nebýt přihlouplého love story a určitě bych šel s hodnocením ještě výše. 201402028848/9205/9847 ()

Ivoman

Klobouk dolů, Sasha překonal sám sebe a Borata. Diktátor je samozřejmě film s brutální srandou, ale i "poselstvím". Někteří herci se divím, že na to kývnuli, protože mají absolutně jinou reputaci. Např. Ben Kingsley nebo Edward Norton. Je to brutální bláznivá komedie, která je ale i tou brutalitou svoje a dá se na ni koukat. Ale chyběl mě tam Ken Davitian, toho si měl Sasha vzít na nějakou roličku. :-) ()

konysua

Sacha je můj šálek kávy, jeho neortodoxní přístup mi sedí a doufám, že vždy bude. Spousta hlodů, které lámou do kolen se doplňují s hlody úplně mimo mísu. Ale máme tady další legendární postavu, ke které se rád vrátím. 8/10 ()

Cooper_J.

"Proč vy lidi jste proti diktátorům? Představte si, kdyby byla Amerika diktaturou. Mohli byste nechat veškerý majetek 1% obyvatelstva. Mohli byste pomoci boháčům ještě zbohatnout, zkrácením jejich daní. A zachránit je před rizikem. Můžete ignorovat potřeby chudých, na zdravotní péči a vzdělání. Média budou vypadat volně, ale budu ovládána jedním člověkem a jeho rodinou. Můžete napíchnout telefony, i mučit vězně. Můžete mít cinknuté volby. A lhát o záměrech války. Můžete naplnit věznice lidmi jedné rasy a nikdo si nebude stěžovat. Můžete použít média na zastrašení lidí, aby podpořili politiku, která je proti jejich zájmům. Chápu, že pro Američany je těžké si to představit. Ale prosím, zkuste to." ()

nula87

Je to vlastně u všech Cohenových filmů filmů stejné - momenty vynikající, dovedené do šílené téměř dokonalosti, a pak spoustu momentů trapných i totálně blbých. Prostě natočit celovečerák nabitý od začátku do konce Cohen nezvládne (a podle mě to snad ani nejde) - to si raději můžu pustit dokonalou scénku, kterou předvedl na slavnostním večeru při předávání ceny Charlieho Chaplina. Takže hodnocení zase průměrné. 60% ()