Diktátor

thomasnikrs

:-) Každý pro takový styl humoru nemá pochopení, ale dlouho jsem nemusel vyndávat kapesník při filmu, jako při této suprové komedii.. Hlášky, které filmem proběhly, jsou pro mě jako z Kurvahošiguttentag... MÁM RÁD VZDĚLANÉ ŽENY.. JE TO JAKO KDYŽ OBUJETE OPICI DO BRUSLÍ... pro ni to nic nezajímá, ale pro nás je to rozkošná podívaná...:-) PROSTĚ SUPER... ()

ppolda

Prostě už to není ono. Víceméně naprostý souhlas s uživatelem Cervenak, takže se ani nebudu rozepisovat. ()

Viper86-V1

Rozhodně promyšlenější a zajímavější než BRUNO (řeší tady mnohem, mnohem širší záběr potenciálních cílů než pouze a jen genitální humor), ale pořád o něco málo slabší než BORAT. Docela dost i chybí ona (polo)dokumentární forma, kdy oběti daného fóru na něj mohly okamžitě reagovat. Tohle u tradičního filmového schématu už tolik nejde. Ale pořád teda nevím, jestli aladeen nebo aladeen :))) ()

iz67

Zasmál jsem se jen dvakrát, a to je málo. Cohen asi provokuje průměrné americké diváky, zvyklé pouze na mainstream (ale jen ty!) a tím je dělí na ty, kteří se realitě US mainstreamu dovedou zasmát a kteří ne. Co ale dělá Cohen divákovi českému, to se mi zjistit nepodařilo. Mně teda nic. Hlavní pocit: Nuda. 2021: vlastně: je to blbý film, ale tech vtipů je tam docela dost. Vlastne svezi. ()

GordonCZ

Totálně nekorektní satira na téma diktátorství, demokracie, lidských práv, zákulisních hrátek v politice, jejího propojení s ekonomickými zájmy nebo složitosti mezilidských vztahů lidí z naprosto odlišných kultur. Nejen američanům ale určitě trocha takové politické nekorektnosti rozhodně neublíží, a to v jakémkoliv množství. Obzvlášť pokud je dávkována Sachou Baronem Cohenem. ()

Dzegr

"You're like an onion. An outer layer of cocksucker, and when you peel it away, there's ten more layers of cocksucker underneath" ()

katuuuska

Diktátor předčil mé očekávání, původně jsem si myslela, že to bude jasnej odpad.. no a musim říct, že jsem se docela nasmála a některé hlášky se mi z paměti budou těžko dostávat :) Na druhou stranu, o trapný scény nebylo taky nouze a znovu ho vidět už nemusím, stejně jako Bruna či Ali G. ()

Romeroo

Tak Diktátor mě vyndal...nečekal jsem, že po Boratovi a Brunovi se budu ještě takhle diktátorsky bavit...Cohen a demokracie vyhráli na plné čáře!!! ()

RigorMortis

V porovnaní s Boratom bol Diktátor o niečo "vyzrelejší", no aj tak som sa pobavil. Inak veľmi dobre odvedená práca a bod za Chrisa Parnella ako spravodajcu (you thinkin' what I'm thinkin'? NARNIA!). ()

4k7

Ne že bych se u filmu občas nezasmál, to jo... ale snaha pobavit diváka v každé možné i nemožné situaci byla místy tak vtíravá a přízemní, že jsem se toho přežral stejně jako cukroví o Vánocích ()

RoninNiro

Čo je len hrané, môže byť len ťažko šokujúce do takej miery ako bol Borat. Ale film ako taky je pozerateľný a aj vtipný. Našiel som v ňom asi všetky diktatorské klišé krajín tretieho sveta. Sacha Baron Cohen sa však tymto filmom stavia na úroveň produkcie s Adamom Sandlerom. Síce vtipné, ale po uzretí vyšumí z hlavy. Pri Boratovi som sa minútu nenudil, tu sa mi to stávalo pomerne často. Borat je klasika, Diktátor však ostane len tuctvovou záležitosťou konkurujúcou snímke "Zohan: Krycí jméno Kadeřník". ()

nadalv

Na tenhle druh humoru asi musíte mít aladeen, protože pokud máte jen aladeen a nemáte aladeen, pak Vás to nemůže aladeen. A já aladeen zjevně aladeen. Nerozumíte? Pak taky nemáte aladeen a tohle dílko nedokoukáte jako já. ()

JohnnyBoy

Mě přišel Borat a Bruno lepší. Aladeen je svou formou už klasický film (přesněji romantická crazy komedie), Zatímco ty předchozí dílka si pohrávala s podivnou pseudokumentární formou, a ta paradoxně unesla Cohenův anarchistický humor lépe. Tohle je už blízko Appatowovi a Sandlerovi - tedy klasické hollywoodské naraci. Prdel to je veliká, to se Cohenovi upřít nedá, ale zatímco jsem měl u předchozích filmů pocit, že tam někdo něco fakt chce zkrze tu rozevlátost, častou až absurdní autenticitu (vrchol je pán, který Bruna učí karate) něco říct, tady už moc ne. Tady už se chce janom bavit...ale vlastně proč ne...EDIT: Napodruhé se mi to líbilo ještě víc, vlastně je to nejlepší komedie za poslední roky. Přidávám hvězdu. ()

Forsetino

Nekorektní humor v podání Cohena má něco do sebe. Hodněkrát jsem se zasmál a tudíž mě film přinesl to, co jsem čekal. Narážky na izraelce, politý izraelský premiér tělesnou tekutinou, scénka při níž je Cohen v roli porodníka a spoustu dalších určitě chvíli nezapomenu. Stejně jako reakci na těhotenství: "A bude to kluk nebo potrat?". Mému gustu tenhle film seděl a dobře jsem se bavil! ()

Larry12

Už to není "naživo" jako Borat, nebo Bruno, ale i tak sem se skvěle pobavil. Cohen je prostě borec a mezi komedianty je u mě dost vysoko. ()

Havala

Pokud máte rádi typický Cohenovský styl humoru, tak jste na správné adrese. Místy až nechutné hlášky a situace se vám budou určitě líbit. Není to zase naprostá špička, ale uvidíte spousta nového, taky hodně hlášek na politiky :-) Nejvíc jsem se zasmál na tu fotku s Arniem, fakt maso!!!!! Nebo - You are HIV -Aladeen!!! ()