Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

Diskuze

chaometic (hodnocení, recenze)

S.U.E.S.:  souhlasím,,, mě Afterlife zklamal, oni přijdou se zajímavým námětem a pak to pohnojí....
Já bych tu RE sérii daleko jejich potencionál lépe využil,,,,

S.U.E.S. (hodnocení, recenze)

To jo. Pětka byla mnohem akčnější oproti předchůdcům. Ale myslím, že kdyby se to hodně inspirovalo čtyřkou a dokázaly by navodit tu atmosféru, tak by jim to podle mě hodně pomohlo zlepšit reputaci po Afterlife.

chaometic (hodnocení, recenze)

S.U.E.S.:  AA španělsko,,,,,,,,, 5 je vlastně v Africe,,,tam by to mohlo mát lepší děj......no už samotný 4 díl hodně vykolejel....

S.U.E.S. (hodnocení, recenze)

chaometic : To by bylo good kdyby to bylo jako čtyřka. Ta atmosféra vesnic, hradu, a vojenské základny byla neskutečná.

chaometic (hodnocení, recenze)

S.U.E.S.:  to jsem říkal taky ................
jo pátý díl asi bude trochu podobný re4 pc game podle mě.....

S.U.E.S. (hodnocení, recenze)

Doufám že se nějakým způsobem vrátí Wesker. Ve čtyřce dostal žalostně málo prostoru.

S.U.E.S. (hodnocení, recenze)

Hmm Jensen Ackles. Toho jsem ještě před uvedením čtyřky do kin viděl jako možného adepta na Leona.

prcek151

prcek151 (hodnocení, recenze)

Kdyby už tam nebyla Milla, nebylo by to ono a Ali Larter je ještě bonus. :) Takhle má cenu na to jít i do kina.

Hoyt

Hoyt (hodnocení, recenze)

Paráda už se těším. Doufám, že v tomto díle dostane větší prostor postava Jill Valentine.

TripleDouble

TripleDouble (hodnocení, recenze)

Nohlo by to být ukončeno. Už díl před afterlife (název si nepamatuju) mě vůbec nebavil. Zombíci už jsou jen malý vedlejší produkt. Mutanti to samé. Teď jde o supermutanty.

ProjectAlice

ProjectAlice (hodnocení, recenze)

A neznamená náhodou Untitled Project (nemenovaný project) teda sa ešte nevie presný názov? Proste je to Resident Evil 5 a vychádza v roku 2012 :) Názov zatiaľ nieje dôležitý. Dôležité je obsadenie a scenár :)

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Ak to má byť skutočne reštart série, tak dúfam, že tam nebude Milla Jovovich, potom by to ani nemalo zmysel točiť. Ale som rád, že to má byť reštart, síce ma celá séria baví, ale táto tématika už dejovo nemá moc čo ponúknuť a tak iný pohľad na celú situáciu bude len plus. Alebo aspoň dúfam.

Crysis52

Crysis52 (hodnocení, recenze)

je pravda ze 4 nebola moc dobra ale tesim sa ozaj dlee ten 3 metrovy chlap je tam pre to lebo bol aj v hre len tak na okraj

(hodnocení, recenze)

Je pravda, ze 4tý díl byl né moc úspěšný, ale kdo ví, třeba se to v 5ce napraví. Doufejme.

(hodnocení, recenze)

žádné info o tomhle pokračování jsem nikde nenašel ,a herečky nemají na imdb vubec nic napsané s 5 pokračováním ,Milla Jovovich má jenom napsaný film na rok 2012 .

ProjectAlice

ProjectAlice (hodnocení, recenze)

Tiež neviem odkiaľ pochádza informácia, že sa to bude volať Infection, každopádne som rád, že to tu už je. Najnovšie informácie v mojom denníčku.

Dlee

Dlee (hodnocení, recenze)

To si dělaj sraaandu?
Poslední díl byl katastrofální a vubec nemněl nic společnýho s Resident Evilemm...nebyly tam žádný zombie atd..místo toho tam byly ějaký vetřelci + 3 metrovej chlápe s mega mečem což sem vubec nechápal co dělá ve filmu o zombie.Tohle bude katastrofa když poslední 2 díly stály za hovno.

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy