Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

Diskuze

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

Hoyt: To ani nevím, ale film nebyl tak špatnej, a pokud bude další díl  ,tak věřím ,že by se mohl do třetice Anderson poučit,

Hoyt

Hoyt (hodnocení, recenze)

mzss1rollman1: Jo jasný já to někde četl, že by se měli objevit v dalším díle. Snad v deníčku uživatele ProjectAlice. A to že jsou věznění mám dojem, že zaznělo i v tomto filmu.

Hoyt

Hoyt (hodnocení, recenze)

mzss1: Spolu s bratrem jsou vězněni. V dalším díle by se měli objevit.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

MOŽNÝ SPOILER : Je někde objasněno, že zemřela Ali Laiter ? Asi zemřela na té lodi že ?

Chipsonator (hodnocení, recenze)

Yoshitsune: ne ne ne, teď vážně, ten film je dobrej a zaslouží si mnohem víc než 51%

Lumicko

Lumicko (hodnocení, recenze)

Perth: Dik ale to je wikia skor na hru nez na film :( neze by mi to vadilo ale film ma trochu inaksie fakty nez hra nie? by sa mi to mohlo popliest

Lumicko

Lumicko (hodnocení, recenze)

Ma nekdo nejaku stranku fan/wikiu na Resident Evil filmy? ale aj celkovo historia info atd.. ale nie len z hry

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

kabeck: Taky doufám, že další díl bude co nejdřívě a ať má film kolik haterů chce pro mě  film byl báječnej a hodnotím podle sebe... :DDDD

kabeck

kabeck (hodnocení, recenze)

Chipsonator: Tak snad to bude.A co nejdřív :D. Ale snad si to Anderson moc nepokazí.

Chipsonator (hodnocení, recenze)

kabeck: podle mě je to jisté, otevření konec a film už začíná vydělávat takže podle mě není o čem diskutovat za dva roky nás (doufejme) čeká další nářez!

kabeck

kabeck (hodnocení, recenze)

Chipsonator: Tak to jsem zvědav jak bude pokračovat další díl.Už se hrozně těším.Už je to i oficiální že bude i šestka???

Chipsonator (hodnocení, recenze)

mzss1: No tak to výborně, tažke film se nám už zaplatil a teď už jenom vydělává, to mám radost.

MrBaker: Pravda, hlavně že mi jsme byly spokojeni, co je nám po ostatních :D

MrBaker

MrBaker (hodnocení, recenze)

kabeck: V to nevěřím. :-) A je mi to jedno, film se mi líbil, tak ať se ostatní třeba zblázněj :-)

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy