Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

Nethar

První půlhodinku jsem si říkal, jak je to zase jednou povedený Resident Evil s dobrými nápady, ale ten stupidní scénář s pár násilnými otočkami to stejně zase ubije do průměru. Takže zůstaneme na třech hvězdičkách pro fanoušky Resident Evila. I když klasická zombie akce tady nakonec vlastně ani moc není. Spíše je to střílečka, monstra, co se objeví, jsou částečně bohužel jenom recyklovaná z minulých dílů. Ale už to není Matrix, tentokrát spíš Star Wars - stormtroopeři, co nejsou schopni cokoliv trefit padají jeden po druhém. A jak ukazuje závěrečná scéna, v příštím díle se můžeme těšit nejspíš na Pána prstenů. Takže tak nějak od začátku do konce postupně kvalita upadá, ale dá se na to dívat. Bez zpomalených záběrů by to asi bylo třikrát kratší, ale tentokrát pro jistotu jsou zpomalené záběry i nejprve pozpátku, ať si to můžeme náležitě vychutnat ;-) ()

Alien220 odpad!

To jako vážně? Jak mohl tohle někdo produkovat a jak v tom může někdo proboha hrát? To je tak, ale tak tupý, že i když to je schválně tupý, tak se to prostě nedá vydržet. V půlce filmu jsem myslel, že po zombie jezdící na motorce s kulometem to fakt horší být nemůže, ale potom přišla akce Ripleyová a finální boj s luxusním soundtrackem, který asi někdo dělal na záchodě za deset minut. A korunu tomu nasazuje poslední scéna. To se fakt nedá! Pokud chcete vidět naprosté mrhání prostředků a času, tak tenhle snímek za to stojí. ()

LordGrayDog odpad!

Absolútne zbytočný film, ktorý ságu nikam neposúva a len ju zhadzuje dole. Všetky predošlé dieli boli prinajhoršom nadpriemerné, ale toto Anderson totálne zmrvil. Však on to musel natáčať bez scenára. Vážne, v tom filme sa absolútne nič dôležité nestane, len sa tam Milla ...(ktorá je pre mňa s týmto outfitom a najma s účesom neskutočné, ale fakt neskutočne sexy, uf.),... stále snaží zachrániť svoju "umelo vytvorenú dcéru". K tomu sa tu skoro žiadni "zombíci" nevyskytujú a pri akčných scénach som musel odvracať zrak, pretože sa na to nedalo dívať ako boli hrozne natočené a zostrihané. ()

h6852

Pro mne bohužel hluboké zklamání. Film bohužel postrádá veškerou logiku, sned největší zklamání je začátek kdy jsem čekal, že dojde k útoku na loď z předchozího dílu, ale ejhle nejdřív nám to režisér pustí po zpátku a pak totéž, ale již ve správnem sledu ( problém je v tom, že obě pasáže zabírají cca 2min filmu ). Dál se snad ani nebudu rozepisovat jen možná ještě jedna připomínka kdo ve filmu uvidí herce Wentwortha Millera tak je borec mě se to nepovedlo ( hlavně že je v obsazení ! ) ()

kumite

Ultimátní nabušená zombie řežba, skvěle jsem se bavil. Kdo touží po oskarovém Forestovi, ať jde na něco jiného, tady jde o vizuální mazec se vším všudy, co k tomu patří. ()

radekgfx odpad!

Paul W.S. Anderson by při natáčení svých fimů měl začít obsazovat pozici scénáristy, jelikož on sám na ni očividně nestačí. Written & Direct by Paul W.S. Anderson zní určitě lépe než pouhé Direct by Paul W.S. Anderson, ale v případě, že je výsledek takový paskvil, míjí se i úmysl ohledně uspokojení režisérského ega účinkem a film samotný je spíše utrpením pro diváka. I po třech Pilsnerech mě na mysli neustále vyvstávala myšlenka ohledně opodstatněnosti požadavku vrácení peněz za vstupné. Kvalitu příběhu odvál v dál arktický vzduch a jeho přeživší kostra stěží ukojí požadavky byť i béčkového sci-fi fanouška, za kterého se já osobně považuji. Vyhozené peníze. Podraz na diváka. Na tohle do kina fakt ne. PS: Drazí filmoví tůrci, pokud chcete, aby vám do kin chodili lidi, netočte takové sračky jako tuto. V opačném případě si na výdělky z kin nestěžujte. ()

Ondrej120

Nepřipadalo mi to zas tak strašné. Pro mě osobně je to lepší než Afterlife. Ano jsou tu stejné chyby jako scénář (no on tam možná žádný ani nebyl) a taky i návraty starých známých, které neříkám že mi byly nepříjemné ale spíš to bylo proto aby to nalákalo diváka (nevím jak u ostatních ale právě mě to nalákalo). Ehm... jo a v tomhle filmu se u většině herců nedá mluvit o herectví. Tak proč tomuhle filmu dávám 3*? No protože mě to bavilo, myslím si že kdyby film jel ve stylu jako prvních 15 minut tak by to bylo super ale ono by to potom bohužel nezapadalo do toho scénáře z předchozích filmů (jak jsem už podotkl, mám pocit že tam nebyl) a ta scéna kdy nastoupili sovětští zombies (konečně, né nacističtí ale sovětští) byla spíš na zasmání a já se pobavil. No ale velkou radost i když s mezerama mi udělal výběr postav,. Leon, Barry, Ada, Jill, byl jsem rád že tam byly, ze začátku mě sice vůbec nesedl jako herec Leon ale postupem času jsem si zvyk a na konci jsem uznal že to nebylo zas tak strašné. I když to že se jen tak prostě objeví.......... no prostě Anderson tam hází jednu postavu za druhou a dělá z strašnou příběhovou slátaninu. (nebo která opice ten scénář psala). Ale v čem Anderson na celé čáře s výběrem projel je Wesker, takového debilního a naprosto nehodícího se herce k postavě jsem snad ještě nikdy neviděl, a štve mě že ho tam zase nacpal aby to trochu zamotal, nechápu. Už bych to mohl zakončit. Konec mě celkem navnadil a doufám že snad poslední 6 díl bude opravdu akční a nebude se tam mluvit. To by bylo skvělé. Jo a aspoň už tam nebylo tolik těch trapných zpomalovaček. A aby tenhle můj komentář nebyl tak zmatený jak je, tak bych potřeboval hodně řádků a sprostých slov. Takže doufám že to takhle stačí. ()

Thomm odpad!

Tyvole... tohle byl výběr best of sračkoidních momentů ze všech předchozích Residentů a vůbec všech kdy natočených debilních, vypatlaných, dementních a idiotských akčních sci-fi filmů. Proč ne, zrecyklovat všechny hlavní "bosse" a postavy z dob minulých a nasrat je do jednoho filmu, to se teda povedlo. Pokud byl Uwe Boll označován za nejhoršího režiséra všech dob, pak právě proběhl převrat a novým králem se stává W.S. Anderson. A koruny ho v nejbližší době nic nezbaví. Alespoň v to pevně doufám. ()

Eterninox

Po velmi slibném začátku jde pátý Resident Evil rychle do háje. Akce a efekty jsou sice celkem pěkné, nicméně po vypravěčské stránce tvůrci už naprosto rezignují na detaily typu logika, souvislost s předchozími díly, nebo konzistence postav. Navíc Mille upnutý BDSM obleček ani trochu nesluší. 35% ()

Flopik

Tak po druhom pozretí opravujem svoj názor.Nemôžem povedať že by to bol nejaký hit ale tak zlé to zase nie.Jediné mínus je pre mňa asi to že na starých dobrých zombíkov sa zabudlo . Určite som sa pri filme nenudil , stále sa tam niečo dialo Či už s príšerkami alebo nejaké súboje.Hlavne ten posledný sa mi fakt páčil.Takže z pôvodných 3 hviezd zvyšujem na 4 a 70%.. ()

rotel

Po rokoch som sa nechal nahovoriť na neviem koľké pokračovanie Resident Evil no bol to omyl. Ten čas som mohol stráviť aj iným, príjemnejším spôsobom. Na film dnes nestačí hromada trikov, pre mňa určite nie. ()

Illy

To zas byl zážitek. Herci už ani nehrají, jen pózují a tváří se u toho, jako když mají v prdeli ananas. Asi proto jsou pořád rozkročení jako by měli vlka. Není divu z těch hadrů. Asi je to kůl. Hlášky psal snad třináctiletý honibrk v masturbační pauze. Přestřelky - nezbytně se rozkročíme, žádné krytí a vesele kropíme. Když to zároveň dělá i druhá strana, je to podívaná pro bohy. Celá myšlenka podzemních simulací měst je vskutku genitální. A celý film stojí za hovno. ()

RomeroIsGod

Tak jsem se nakonec bavil víc než jsem čekal. Děj nemá logiku, minulý díly jsou v podstatě popřený, ale zábava je to pořád slušná. Běhá se z jednoho zkušebního polygonu do druhýho, vybíjej se tuny monster a ukážou se téměř všechny známý postavy z herní série. Vono je to celý taková hra pana PWSA. 60% ()

Aldanar

Jako nečekal jsem moc, ale být i přes to pořádně zklamaný je ukázka Andersenova umění. Dlouho jsem se zamýšlel, že ti herci vůbec svolili k tomu hrát v takové nehorázné sračce. Logika už ani nekulhá - nemá jak. Dialogy jsou skoro horší než v pornofilmech a výkony herců... vlastně taky :( Hrozně zbytečný film toto. ()

Deywid

Príbeh neexistuje ale je to prekvapivo znesiteľné. Prvých 15 minút je dokonca výborných. RE 3 > RE 1 > RE 5 > RE 2 = RE 4...Čím to len je, že nepárne diely sú úcházdajúce až výborné (RE 3) a párne sú také sračky ? :-) ()

maty39

Resident Evil Retribution je ptákovina. Alespoň pokud se na to podívám alespoň trochu realisticky. Určitě se najdou lidi, které to na tu hodinu a půl zabaví a určitě se najdou lidi, které to znechutí. A zřejmě jich bude většina. Mě to zabavilo. Nikde nebudu vykládat, že je to dobrý film, nikde nebudu vykládat, že má úžasné akční scény, protože není a nemá. Vypadá to jako když sledujete někoho hrát počítačovou hru. Sledovat někoho hrát počítačovou hru není (většinou) zábavné, neuvidíte žádné převratné věci a ve výsledku z toho máte prd. Ale většinou se ani nenudíte. Tak nějak se mi jeví i tento Resident Evil. ()

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy