Mortal Instruments: Město z kostí

• USA The Mortal Instruments: City of Bones (více)

Clary je obyčejná patnáctiletá holka, která žije v New Yorském Brooklynu se svou mámou. Má poklidný život jako ostatní, až do okamžiku, kdy se večer v klubu stane vražda a ona je jediná, která ji v zaplněném klubu vidí. Tělo zavražděného se navíc hned vypaří. Clary začne vidět to, co ostatní ne a slyšet to, co ostatní ne. Hned na to po náhlém a nevysvětlitelném zápase s podivným stvořením zmizí i její máma. Při pátrání po ní začíná Clary odhalovat temná tajemství o skrytém světě stínů, který odedávna existuje hned vedle toho našeho. Potkává bojovníky – Lovce stínů - napůl lidi a napůl anděly, kteří po staletí plní roli strážců a ochraňují lidstvo před dalšími obyvateli jejich světa. Před vlkodlaky, upíry a dalšími démony a silami zla. Tváří v tvář všem legendárním tvorům hrůzy se Clary přidává k Lovcům stínů a objevuje v sobě odvahu, sílu a schopnosti, o nichž neměla dosud nejmenší tušení. Stojí před ní úkol najít dávný pohár, jenž by měl být klíčem k nalezení její mámy. Zjišťuje, že její máma také bývala Lovcem stínů a ona sama do skrytého světa démonů a andělů patří. Clary a její noví přátelé a spojenci navíc zjišťují, že čelí hrozbě, která může rovnováhu mezi dobrem a zlem převážit na stranu temna. (Bontonfilm)

Diskuze

Fevas (hodnocení, recenze)

Mirischka: počkat... jeho hlas? :D co? :D to on říká to s tou mapou? Já myslela, že je to Valentýn

Mirischka

Mirischka (hodnocení, recenze)

Souhlasím s váma, že Kevin by byl úžasnej Alek tak před sedmima letama. Ale co...třeba zase ten jeho věk mu pomůže zvládnout Alekův vývoj.

Fevas: Už se nemůžu dočkat až Magnusem uvidíme. Zatím jsme v traileru slyšeli jen jeho hlas...grrrr. :D

josefklimes (hodnocení, recenze)

SWAT0013: já jsem naopak nečetl Twilight, ale rozhodně to neni slaďák, je to už taková řežba pro teenagery ((:

SWAT0013

SWAT0013 (hodnocení, recenze)

Fevas:  Neboj, jenom dočtu Eragona, jsem nějak neměl čas =)

josefklimes: Twilight jsem četl, docela dobrý, takže rád slyším, že tohle je několikanásobně lepší =)

Fevas (hodnocení, recenze)

josefklimes: na tohle se nedá zareagovat ničím jiným než facepalm :D ale vím, jak se cítíš - včera jsem chodila jako zombie ztracená v myšlenkách na trailer a kdykoliv jsem na někoho promluvila, tak to byla jen konverzace ve stylu "Mags?" "No?" "Já ten film musím vidět." :D jinak se mnou nebyla řeč :D

josefklimes (hodnocení, recenze)

Fevas: je skvělý, že ho zahrál dobře a gratuluju mu, ale prostě bych hledal dál ... tahle diskuze je o ničem, dem se bavit o něčem jiným :DD ... já se tak těšim :DD

Fevas (hodnocení, recenze)

josefklimes: To je opravdu smutné :D jestli předvedl nejlepšího Aleca na castingu, jsem spokojená a ty bys měl být taky - furt nám tam mohli obsadit exota, co svou osobnost promítne i do filmu :)

josefklimes (hodnocení, recenze)

Fevas: no, nevim já moc lidí neznám :DD ... mohli ale dát do role Aleca někoho mladšího

Fevas (hodnocení, recenze)

josefklimes: tak to máš blbý kámo :P tak i tak, stejně brečíš na špatném hrobě :D a je sice pravda, že moc na 18 nevypadá, ale kolik 18-ti letých vypadá na svůj věk, hm? :D

josefklimes (hodnocení, recenze)

Fevas: nic proti němu nemám, ale nevypadá na osmnáct :DD ... a Katniss já nežeru :P :DD

Fevas (hodnocení, recenze)

josefklimes: No a? Jennifer taky nevypadá na 16, ale všichni ji jako Katniss žerou. Mě přijde Kevin v pohodě - a jsem si sakra jistá, že nejsem sama :D

josefklimes (hodnocení, recenze)

Fevas: i tak je Kevin dost starej, se znova mrkni na ten trailer. He Is Old!! :D ... koho to byl nápad dávat do filmu herce o deset let a víc než sou postavy

Fevas (hodnocení, recenze)

josefklimes: taky proto uvažují, že jestli budou mít úspěch, všechny ostatní díly se natočí zaráz - podobně jako LOTR. A to všechno jenom kvůli tomu, aby jim ti herci nezestárli moc rychle :)

josefklimes (hodnocení, recenze)

Fevas: ale trochu mě štve to obsazení. Jako fakt, dát do role patnáctiletýho Aleca 30letýho chlápka je děsná kravina )):

Fevas (hodnocení, recenze)

josefklimes: to tě možná TMI potěší - tříčtvrtina štábu v minulosti pracovala především na hororech :D

josefklimes (hodnocení, recenze)

Fevas: tak to teda nevim ... třeba to dopadne jak s druhým trailerem k Mama, to jsem slintal blahem :DD

Fevas (hodnocení, recenze)

josefklimes: tak to chci vidět tvoji reakci, až vyjde další trailer :D přeci jen, tenhle byl udělaný čerstvě po konci natáčení, i HZ řekl, že ty záběry ještě ani nejsou úplně takové, jaké mají být :)

josefklimes (hodnocení, recenze)

Fevas: nechtěl no, zdálo se mi to nějaký divný ((:. Teď už to vypadá jinak :DD

Fevas (hodnocení, recenze)

josefklimes: a na zfilmování pecky jsi nechtěl do kina? :D

SWAT0013: tak to co nejrychleji naprav :)

josefklimes (hodnocení, recenze)

SWAT0013: já jsem přečetl jen jedničku a dostal jsem se k ní vlastně náhodou a docela pecka, neni to taková hloupoučká romantika jako Twilight (ne, že bych proti Twilightu něco měl :-D) ... teda aspoň ne v prvním díle ((:

SWAT0013

SWAT0013 (hodnocení, recenze)

josefklimes,Fevas: Knížku jsem zatím sice nečetl, ale vypadá to vskutku velmi povedeně ;)

Fevas (hodnocení, recenze)

josefklimes: co jsem tak koukala, tak je to jeho první fantasy... možná by u tohohle žánru mohl i zůstat - zatím to vypadá úchvatně, že? :D

Twilight sága se vrací

05.05.2013

Dorostenci zachraňují lidstvo a ničí dobrý vkus

Dorostenci zachraňují lidstvo a ničí dobrý vkus

14.09.2012

Jednoho dne budeme ještě s láskou vzpomínat nejen na Harryho Pottera, ale možná i na Twilight ságu. Skutečnou odpalovací rampou pro nové šílenství v Hollywoodu jsou ale až Hunger Games, se kterými… (více)