R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

• USA R.I.P.D. (více)

Elitní detektiv Nick Walker zahyne v přestřelce a dostane druhou šanci na onom světě v Útvaru rozhodně neživých agentů. Je to největší policejní složka tvořená dušemi nejlepších strážců zákona, kteří kdy chodili po světě. Na příkaz "shora" agenti vyhledávají a deportují ze Země bytosti, které sice vypadají jako lidé, ale ve skutečnosti jde o vysoce škodlivé tvory, jejichž pravá podoba je děsivá, povaha ďábelská a touha ovládnout svět silná. Jako zelenáč je Nick přidělen k ostřílenému šerifovi Royi Pulsipherovi, který ho začne seznamovat s chodem téhle originální policejní jednotky. Dozví se například, že pro pobyt na Zemi má každý mrtvý polda změněnou identitu, aby náhodou nenarazil na vlastní pozůstalé. Když tato nesourodá dvojice odhalí plán, který může zničit život na Zemi v podobě, v jaké ho známe, musí spojit své síly a porazit zuřivé duše, které se vzpírají spravedlnosti. (TV Nova)

maty39

Nebudu se tvářit, že RIPD je nějaké hlubomyslné, nebo alespoň extrémně zábavné dílo. Místy to vypadá jako vysokorozpočtový pilot k nějakému seriálu... na který bych se klidně díval. Škoda, že to nevyšlo o fousek lépe, třeba jako první MiB. Možná to chtělo jen o něco charizmatičtější postavy, nebo o něco lepší triky a nebo o trochu více vtipných situací. RIPD je jen klasická nenáročná popcornová zábava, která plně nenaplnila svůj potenciál.70% ()

newmant

Tento film mě rozhodně příjemně překvapil , nic mi tam nechybělo, dobrá komedie, akce s dobrým koncem a dost povedenými filmovými efekty. Děj mě na začátku chytil a až do konce nepustil utrhnout se od obzazovky .Jen se divím, že většinu lidí tento film neuchvátil. Já nemohu jinak , než za ***** ()

JK-Stinger

Vcelku sranda s nevšedním námětem a dobrým obsazením. Ve finále nejde o velký trhák, ale nenáročnou oddychovku, kde není třeba příliš žhavit mozkové závity. ()

Ondra603

Nebylo to bůh ví jaké, ale chvíli nudy jsem s tímhle vyplnil. Do kina bych na tohle rozhodně nešel, to by byly vyhozené peníze. Slátanina všeho možného, (ne)herecké výkony taky žádná sláva. ()

Nolanofil

Po tunajších negatívnych hodnoteniach, som čakal pekne blbú vyplachovačku, čo R.I.P.D aj vo svojej podstate je, lenže fungujúca. Je to samozrejme príbehovo šablónové, a neoriginálne, čo ale skutočne bije do očí, je Bridgesov akcent, ktorý je iritujúci, postupne som si naň ale zvykol a ku koncu mi absolútne nevadil. R.I.P.D je ukážková letná zábava, ktorá splní účel, nič viac, nič menej. PS: 4* ktoré som dal R.I.P.D sú samozrejme diametrálne úplne inde, ako 4* ktoré som dal Mužom v čiernom. ()

radekgfx

Úplně na pohodu. Tématická alternativa Mužů v černém, jež má tu výhodu, že se sama nebere vůbec vážně. A právě to jí ve srovnání se současným komiksovým proudem Marvelacké provenience, jenž se pomalu stává dosti jednotvárným a, Thora na srdce, i velmi nenáročným, propůjčuje jednorázový punc, který neurazí a pobaví. Nulová expektace na začátku je též velmi výhodným vstupem pro pozdější evaluaci. ()

Flopik

Nechápem tak nízkemu hodnoteniu.Mňa to bavilo , vynikajúca zábavná akčná fantasy jazda ktorá ani chvíľu nenudila.Samozrejme je to kravina , ale mňa to bavilo.Ryan sa mi ale vôbec nepáčil , našťastie tam bol skvelý Jeff Bridges ktorý to stále zabíjal.Mne sa to páčilo a 4* sú jasné 80%. ()

Steel32

Podle ohlasů jsem očekávala kravinu a v jistym smyslu to i kravina byla (viz. některý nepochopený animace u kterých šla logika stranou), ale i tak to nebylo vůbec špatný. Nejvíc to asi celý zachraňuje obsazení, Bacon především. Ale jo, je to takový originálně neoriginální, celkově to postrádá sebemenší napětí, všechno je jasný předem ale jako něco nenáročnýho to účel plní skvěle. ()

DaeGurth

Fyzika si vzala dovolenou a logika sedí v rohu a tluče hlavou do zdi... Hlavní postava, její žena a zápletka jsou standarní nuda servírovaná Hollywoodem posledních deset(?) let. Ale některé nápady a vtipky jsou opravdu dobré a vyýborný Jeff Bridges to táhl celé nahoru až na tři hvězdy (bez něj bych dal možná jednu). ()

petikacka

No nic...tohle se prostě nepovedlo...Mě to přišlo jako vykrádačka "Ducha" a ne MIB...Na rovinu, nebýt tam mí oblíbenci Big Lebowski a Deadpool, tak to po půlce odpískám, ale kvůli nim jsem to dojela až do konce konečného...Mimochodem nevím co se Jeffovi stalo, že tak divně mluvil, pořád mi to odvádělo pozornost, ale asi to byl styl Wild West...Škoda chlapi...Za mě 50% ()

nonick1

Po opakovaném zhlédnutí musím konstatovat, že ve srovnání s dnešní produkcí stejného žánru je to zábavný akční mix Mužů v černém a Krotitelů duchů, kterému vévodí ostřílený mazák Jeff Bridges. Ta čtvrtá hvězda je právě díky němu. ()

ashtangi

Skvělý Bridges, skvělý Reynolds, zbytečně nepřekombinovaný děj a dostatečné množství momentů, kdy jsem se od srdce zasmál. Čekal jsem propadák a bylo to velmi milé překvapení. ()

Wardan

Už trailer se mi zdál podezřelý. A výsledek je přece jen o chlup lepší než jsem se obával. Scénář je opravdu hrozný, Schwentkeho režie průměrná, i když místy naservíruje záběr trochu nepříjemný, Reynolds nevýrazný, Bridges překvapivě nedobrý a za ty triky by někdo měl dostat po hubě. Přesto krátká stopáž, slušné tempo a pár bezva nápadů a hlášek vytahuje film z nejhoršího a byl jsem přinucen uvažovat i o třech hvězdách. Ale vzhledem k tomu, že asi u dvou scénám se mi nad kvalitou ježily nejen vlasy na hlavě ale i chlupy v podpaží (ten skok z okna byl fakt za trest) a vzhledem k faktu, že jsem se na to těšil už od preprodukce nakonec dávám dvě. Film je to ale v zásadě neškodný a dalo se na něj většinu času v pohodě dívat. ()

Co chystá režisér Notting Hillu?

Co chystá režisér Notting Hillu?

28.10.2015

Nebezpeční stařešinové znovu v akci