R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

• USA R.I.P.D. (více)

Elitní detektiv Nick Walker zahyne v přestřelce a dostane druhou šanci na onom světě v Útvaru rozhodně neživých agentů. Je to největší policejní složka tvořená dušemi nejlepších strážců zákona, kteří kdy chodili po světě. Na příkaz "shora" agenti vyhledávají a deportují ze Země bytosti, které sice vypadají jako lidé, ale ve skutečnosti jde o vysoce škodlivé tvory, jejichž pravá podoba je děsivá, povaha ďábelská a touha ovládnout svět silná. Jako zelenáč je Nick přidělen k ostřílenému šerifovi Royi Pulsipherovi, který ho začne seznamovat s chodem téhle originální policejní jednotky. Dozví se například, že pro pobyt na Zemi má každý mrtvý polda změněnou identitu, aby náhodou nenarazil na vlastní pozůstalé. Když tato nesourodá dvojice odhalí plán, který může zničit život na Zemi v podobě, v jaké ho známe, musí spojit své síly a porazit zuřivé duše, které se vzpírají spravedlnosti. (TV Nova)

Schimpy

Zlé, proste celé zle. Nič tam navzájom nesedí a ani nepasuje. Zopár dobrých hlášok ktoré spočítate na prstoch jednej ruky. Ruky preč od tohto filmu ... ()

Mallyyy

Dobrý film, který mi připomněl Men in Black. Komedie, neurazí ani nedojme. V hlavní roli sympatická dvojka. Spokojenost ()

KOZEL84

Tohle by slušně zapadlo do scénáristické apokalypsy 2012,protože jestli tomu něco chybí,tak nějaké fakt vtipné fórky a hlášky.Ale jinak skvěle obsazená pohodička na háčiku.Nejvíc z té scénáristické bídy vytěžila MILFka Méry.Steph je zas hot a Jeff celý film mluví jak chuj. ()

Snake.Charmer

Hravá blbůstka ne nepodobná Mužům v černém. Chemie mezi ústřední dvojicí funguje na jedničku, takže jejich špičkování vyznívá dost dobře. Technicky je to také s přehledem zvládnuté a jako bonus je tu Kevin Bacon. Oproti očekávání příjemná černohumorná oddechovka. ()

Dr.Manhattan

Taký nepodarený MEN IN BLACK. Pravdupovediac som od toho ani viac nečakal. Veľmi pekné obsadenie, občas nejaký podarený „joke“ ale inak nič. Nič originálneho, škoda. Horko ťažko dve hviezdičky. ()

Tred2

100% vykrádačka, která nic moc zajímavého nenabízí. Osobně by se mi líbilo víc, kdyby hlavní postavy byly ztvárněny přímo těmi krycími herci (bloncka a číňan). 2-3, ale za tu poslední scénu to zaokrouhlím nahoru. ()

heihatchi

Dosti slabá scifi komedie, která Mužům v černém nesahá ani po ty kotníčky. Rájen byl strašnej a ta Džefova mluva jakbysmet. Během filmu jsem se ani nezasmál, spíše znuděně koukal a tu a tam si občas vychutnal nějakej ten záběr, co nebyl dělanej na počítači. ()

TaanStari

Tak hele ty chytráku, svojí čtyřku z MIB stahovat rozhodně nebudu. A to už jen proto, že o 15 let starší Muži v černém měli lepší CGI než tohle. Tobě vadilo, že Mostař mluvil jako s pérem v hubě? Mně vadilo, že se k tomu (spolu s M.L. Parker a Kevem Slaninou) vůbec upsali. Prostě sračka pro senily. ()

Bozvav

Fakt skvělá zábava. Mírně nechutné, slušně morbidní, ale skvěle udělané. Výborné dialogy a dobrý scénář spolu s poutavou muzikou z tohoto filmu udělaly nadupanou záležitost u které se nebylo možné nudit a nesmát. Snad jen konec byl maličko odfláknutý, tam byl prostor pro větší vyjádření. Jako akční scifi komedie dost dobré. za mne 80%. ()

chrispe

Na tom filmu je něco podivně známého, nejspíš proto, že to vykrádá kde co, ale já spíš mluvím o takové té knižní atmosféře a to se mi líbilo (taky mi to hodně připomínalo můj oblíbený seriál Mrtví jako já). Snad každý ale musí uznat, že tomu NĚCO chybělo, něco, díky čemu tento příběh vybočí z řady, co udělá scénář, zápletku, poutavou a člověk se díky tomu bude prostě jen bavit a nekoukat občas po hodinkách. Problém vidím už u hlavní dvojky. Nevýrazný Reynolds by mi ani tak nevadil, tady 90% vtipů stejně vycházelo z jeho parťáka, ale Jeff Bridges to (za mě) zkrátka nezvládl. Škoda. Šla jsem do toho s vědomím celkem nízkého hodnocení tady na ČSFD (57%), takže jsem neměla vysoká očekávání a nijak zvlášť zklamaná jsem nebyla. Přítel chtěl prostě akční film, u kterýho může vypnout a nad ničím nepřemýšlet a to se nám myslím dostalo, i když v pochybnější kvalitě, ale stojím si ta tím, že žádná velká hrůza to nebyla. ()

Leleta

R.I.P.D. má pár dobrých gagů (čínský stařík s banánem místo pistole a vnadná blondýna s mluvou dlaždiče mě rozsekali), ale jinak je to nuda s dost špatným vizuálem. Ne, efekty se fakt nevydařily a působí jak z deset let starého filmu, který neměl dvakrát vysoký rozpočet. Dokonce ani herecké hvězdy jako Bridges a Bacon moc nezazářily. Nejhorším nápadem mi asi přišlo to Bridgesovo šišlání, takže mu nebylo rozumět ani slovo, ale zároveň měl napsané rádoby drsné kovbojské hlášky. Holt z blbého scénáře žádný zázrak nevykřesá ani tenhle frája. ()

smeeky

Pokud na film jdete s očekáváním, že Vám bude naservírována přelomová podívaná, pravděpodobně jste debil. Pokud neočekávátě vůbec nic, překvapivě Vám bude odměnou celkem dobře koukatelné Béčko. ()

Rannveig

Podle místního osazenstva, jsem viděl pravděpodobně úplně jiný film. Anebo je momentálně IN všechno strašně strhávat a brát neuvěřitelně vážně. Pokud někdo čekal Muže v černém 4, nebo cokoli jiného a ušlo mu, že se má jednat o zcela samostatné dílko, pak bych řekl, že chyba nebude ve filmu, ale v divákovi. ()

Octane

Příjemná podívaná u které jsem se docela bavil. Nemá cenu to nějak srovnavat s MIB, jak to dělá většina hodnotitelů. Místy vtipnej Bridges a sympatickej Reynolds, kterej ale podle mě má na víc. Kolem a kolem, oddechová scifi komedie nešetřící vizuálními efekty s jednoduchým příběhem.., ale jo celkem to fungovalo. ()

strikeman

Jít na tohle do kina jsou - upřímně - vyhozené peníze. Film na nedělní dopoledne, kdy po sobotní kalbě nemáte chuť nic dělat a máte potřebu jen tak ležet a civět do bedny - to ano... ...slabých 50%, aneb nečekal jsem samozřejmě duchaplný (i když duchůplný byl) film, ale pouhou zábavnou oddechovku - problém ale je, že jsem se u této "komedie" ani jednou (byť vduchu) nezasmál :-( ()

issoumaila

Výborná akčná komédia. Niektoré scénky vtipné menej; iné viac no v závere musím zhodnotiť celok veľmi kladne... Niekedy to hodnotenie tu na ČSFD naozaj nechápem.:) ()

Co chystá režisér Notting Hillu?

Co chystá režisér Notting Hillu?

28.10.2015

Nebezpeční stařešinové znovu v akci