Prostoduchý Deuce Bigalow nemá zrovna šťastné období. Přišel o práci čističe akvárií. Jeho vyvolená ho odmítla a práce, kterou si našel na inzerát, skončila katastrofou. Najal si ho totiž mladý gigolo Antoine Lacont, aby mu hlídal luxusní dům a staral se o velké pokojové akvárium. Jenže Deuce hned druhý den nešťastnou náhodou akvárium rozbije. Aby získal peníze na opravu, rozhodne se vydělávat jako gigolo. Jeho první pokusy však nedopadnou nejlépe. O Deuceho potížích se dozví pasák T. J. Hicks a nabídne mu, aby pro něj pracoval. Jeho první kšeft však připomíná horor. Klientem je totiž tlustý černošský transvestita Jabba. Ani další zákaznice nejsou "normální". Jedinou výjimkou je Kate, pro ni ho objednaly kamarádky s tím, že vše má vypadat jako náhodné setkání. Deuce s ní stráví romantický večer, a když vyjde najevo, že má dívka protézu, uklidní ji a něžně se s ní pomiluje. Kamarádkám pak vrátí peníze s tím, že se do Kate zamiloval. Deuce si pomalu vydělává na opravu. Zvyká si na své podivné klientky a přemýšlí, že kvůli Kate této práce nechá. Jenže to už Kate zjistí, jak to bylo s jejich seznámením. (TV Nova)

sa_kra

Ron Schneider se snaí splatit dluh, tak se nechá zaměstnat jako "mužská šlapka" s jedním rozdílem- s klientkama nespí. Dělá garde dámám, kteří si objednávají prostituty, ale víceméně chtějí jen spřízněnou duši, se kterou se nebudou cítit ve světet tak samy a "exoticky". Pokud přežijete pár trapných hlášek a momentů, tak si u toho celkem odpočinete. ()

Shley

Sice příběh poněkud hloupý, ale celkem vtipný. Rozhodně nepatří mezi ty, které by se museli hned zatratit ()

Todd_Hewitt

Deuce Bigalowa jsem viděl poprvé asi v devíti letech, když jsem jen tak s mámou ponocoval a koukali jsme na to. Pak mě poslala spát. A já to nedokoukal. Až konečně nyní. Já si myslim, že je to prostě normální průměrná americká blbůstka, která náhodou dobře funguje. Sice tvůrci nepřinášejí nového, ale já jsem se náramně bavil. Teď ještě zkouknout dvojku, kterou jsem, jako vždy, taky nikdy nedokoukal. ()

Kokutek

Je to sice krutá ptákovina, ale já se smál jak dlouho nikdy. Scénka s holkou s Touretovým syndromem je nejvíc :-). ()

Mikecat

Po plejáde usa sračiek z poslednej doby sa človek utieka ku starším snímkom, keď komédie boli aj zábavné. Roba mám rád, aj gigolo je fajn komédia, ale v hlavnej roli to nedokáže sám utiahnuť, možno v nejakej vedľajšej ako nejaký tajtrlik :) ()

Memesis

Přestože děj není nic moc a humor je to opravdu zvláštní a přiblblbý, tak jsem se u tohoto filmu skoro nepřestal usmívat. Ať už kvůli obsazení hezkých možná až krásných hereček nebo takových těch teen-žertům. Bavil jsem se, ale někdy to byla opravdu trapnost. 70% ()

fimler

Poprvé viděno někdy v prosinci 2014, podruhé viděno v říjnu 2023 a stále je to dobré i po těch letech. Musel jsem tomu i přidat pátou hvězdu. Z této sekce komedií až parodií je to neskutečně funkční. Scénář funguje naplno a herectví Roba Schneidera též. Přelom tisíciletí byl pro Schneidera opravdu pýk kariéry. Hodně tomu zážitku dodává i dabing, který film posunul úplně na jiný level. Avšak tato komedie je výjimka, kdy dokáže fungovat i v angličtině a zase si tam najdete jiné vtipné momenty. ()

TesterX

Praštěná taškařice o umývači akvárií, co se díky okolnostem stane profesionální štětkou. Jednoduché, občas trapné, ale některé gagy a především klientky nemají chybu. Schneiderův nejlepší film. ()

Hird

Od filmu chci, aby mě nějakým způsobem zabavil a nemusí to být jen metaforickými úvahami nad smyslem bytí. A to se tomuhle snímku povedlo... (zabavit mě, ne ty úvahy) ()

Pute

Je to místy docela legrační, ale jako celek to za moc nestojí. Dávám *** za to že jsem se chvílema pěkně zasmál. ()

l.bejk

Heh prostě hlídáte u jednoho Gigola byt a rozbyjete jeho krásné drahé akvárko ale nemáte to čím zaplatit.Tak se pusíte do práce Gigola abyste zaplatilyza nové Akvárko než se vrátí majitel domů. ()

alica009

Nechápem, čo sa vám na tom tak nepáčilo. Podľa mňa vcelku vydarená komédia, zabavila som sa, dokonca som to tuším videla dvakrát. Možno to niektorí beriete príliš vážne ;) ()

LAminator

Fajn možná to je pouze taková ta (trapná,hloupá) komedie ale Schneider tu roli cuhdáka zahral vcelku skvěle a vitpy jsou taky super na takovýto (uvolnění od všecho) perfektní ()

brasek odpad!

Mám pochopenie aj pre takéto filmy... ale z celkového pohľadu, sledovaním dejovej línie a zápletky je mi blbo. ()